Közzétéve: 17 June 2019

Pénzügyi Karrier lehetőségek szakembereknek

Pénzügyi Karrier lehetőségek

A karrier finanszírozás nem minden a pénz, bár ez közel. Az üzleti diplomás, megszerezte a diplomát csak a kezdet. Mi maradt az, hogy egy közelebbi pillantást álló karrierlehetőséget majd mérni, melyik ipari ágazatra van a legnagyobb szükség van új szakemberek.

A pénzügyi szolgáltatások ágazat sokrétű, mely a különböző pozíciókat, hogy ellát egy sor különböző képességek és érdekek. Az iparág több al-iparágakban, amelyek kiterjednek niche lehetőségeket. Kulcs az egyéni siker a területen a kutatás. Kutatása lehetőség segít megtalálni és földet a pénzügyi feladat, amely a legnagyobb kompatibilitást a készségek és érdekeit. Ugyanez igaz a szakembereknek, akik a változás táj, akik szeretnék, hogy egy új szektor akciót.

Az alábbiakban néhány gyakori karrier a pénzügyi szolgáltatások ágazatában.

Corporate Finance Foglalkozások

Vállalati pénzügyi munkájuk során dolgozik a cég kapacitásának megtalálása és kezelése a tőke futtatásához szükséges a vállalkozás. Ez úgy történik, miközben maximalizálja a vállalati érték és csökkenti a pénzügyi kockázatot .

A funkciók akkor végezhet, míg egy ilyen helyzetben a következők:

  • Beállítása egy vállalkozás általános pénzügyi stratégiát
  • Az előrejelzési nyereség és veszteség
  • Tárgyalási hitelkeretek
  • A pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Koordinálása a külső ellenőrök

Több összetett vállalati pénzügyi munkahelyet érinthet a fúziók és felvásárlások tevékenység, mint például értékének kiszámításánál egy megszerzése cél vagy értékének meghatározása szétválás egy spinoff. Vállalati pénzügyi pozíciók megtalálhatók a különböző méretű vállalatok, a nagy nemzetközi szervezetek kis induló. További vállalati pénzügyi pozíció a pénzügyi elemzők, pénztárosok, és a belső ellenőrök

Kereskedelmi Banki Karrier

A kereskedelmi bankok , amelyek magukban foglalják a nagy szervezetek, a helyi intézmények kínálnak a pénzügyi szolgáltatások, a ellenőrzése és megtakarítási számlák, hogy az IRA és a hitelek. Karrier lehetőségek állnak rendelkezésre az ágazat tartalmazza bank vehetnek, hitel tisztek, az üzemeltetésre, a marketing és fiókvezetôk.

Tehetséges szakemberek előre a helyi ága feladat egy olyan helyzetbe, vállalati központ . Egy ilyen promóciós volna ki, hogy számos más területen, mint például a nemzetközi pénzügyi

Investment Banking Jobs

Néhány a leginkább elbűvölő - és intenzív - pénzügyi karrier munkahely befektetési banki tevékenység. Befektetési banki állások foglalkozik megkönnyíti a kiadását vállalati értékpapírok és ezen értékpapírok rendelkezésre befektetők vásárolni, miközben a kereskedelmi értékpapírok és nyújtó pénzügyi tanácsadást a vállalatokat és a gazdag egyéni befektetők számára.

Jellemzően a befektetési banki cégek számos osztályok és csoportok különböző célokat és feladatokat. Munka a hagyományos befektetési banki vállalkozás lehetővé tenné, hogy kölcsönhatásba értékpapír-kibocsátók, a fúziók és felvásárlások szakemberek, illetve a kereskedési pult , mely szakmák részvények, kötvények és egyéb értékpapírok, a másodlagos piacon

Fedezeti alapok Lehetőségek

A fedezeti alapok nagyrészt szabályozatlan magán befektetési alapok amelyek vezetői vásárolni vagy eladni a legkülönbözőbb eszközök és pénzügyi termékeket. Mivel a rejtély, ami körülveszi ezt a típusú egység,  a fedezeti alapok munkahelyet is sokak szerint kissé elbűvölő.

Tipikus fedezeti alapok munkakörök:

Private Equity, VC Careers

A magántőke szakemberek segítik a vállalkozásokat találni tőke mind bővítése és jelenlegi működésüket. Azt is finanszírozásához számos vállalati üzleti tranzakciók, mint a kiválasztott kivásárlás és átszervezések .

Időnként egy magántőke-job járhat dolgozni, mint ideiglenes végrehajtó egy küszködő vállalat, ahol a siker segít meghatározni a sorsát a cég.

Kockázati tőke szakemberek (VC) töltik a legtöbb időt induló vagy kis, gyorsan növekvő vállalkozások. Kockázatitőke-társaságok értékelésére helyek alapítók és a kis társaság vezetői annak meghatározására, hogy a vállalkozás a befektetést. Nevezik „ keselyű kapitalisták ”, VC ismert strukturálása foglalkozik, amelyek kedveznek a befektető nem részesülő társaság finanszírozását.

A remény a VC, hogy a cég által finanszírozott egy napon nyilvánosságra, vagyis hogy az állomány áll rendelkezésre a nyilvános tőzsdén. A kockázati tőke egy kemény üzleti ahol a meghibásodási ráta magas, de a jutalom, ha megvalósul, hatalmas lehet.

Pénzügyi tervezés pozíció

Pénzügyi tervezők segítenek az egyéneknek tervek kidolgozására , amelyek garantálják jelenlegi és jövőbeli pénzügyi stabilitást. Jellemző, hogy vizsgálja felül az ügyfél pénzügyi céljait, és ezáltal egy megfelelő terv megtakarítás és a befektetés, amely illeszkedik az ügyfél egyéni igényeinek. A terv középpontjában a vagyon megóvása vagy a beruházások növekedését, és azt is tartalmazza birtok és adótervezés .

A legtöbb pénzügyi tervezők dolgoznak akár nagy, országos csoportok vagy kisebb, helyi alapú cégek. Egyes tervezők díjat lakás díjat, mások százalékában kezelt vagyon , fogadó jutalékokat az általuk árusított termékek (mint például a befektetési alapok ).

Általában pénzügyi tervezők a Certified Financial Planner  (CFP) kijelölése a leginkább igény, mivel meg kell szereznie a három éves pénzügyi tervezés tapasztalat, át több vizsgák (beleértve egy két napos, 10 órás esettanulmány-vizsga), és megfelelnek a folyamatos oktatást követelményeknek.

01:29

Betörni pénzügyek? Ez Executive VP Van néhány tanácsot

biztosítási lehetőségek

Pénzügy munkahelyek a biztosítási ágazat bevonása segíti a vállalkozások és magánszemélyek előre a lehetséges kockázatokat és megvédjék magukat a veszteségeket. A legtöbb biztosító munkahelyek nagy biztosító társaságok. Lehet kezdeni a karrier ebben az ágazatban dolgozik, mint egy értékesítési munkatárs értékesítési biztosítást, mint egy ügyfélszolgálati rep dolgozó meglévő ügyfelek, vagy mint egy aktuárius számítástechnikai kockázatok és prémium árak szerint valószínűségek alapján történelmi, mennyiségi adatsorok.

Public Accounting Karrier

A területen az állami számvitel széles, sok lehetőséget. Public könyvelők segítségével a vállalkozások és a magánszemélyek nyomon követni pénzügyeiket szerint általánosan elfogadott számviteli elvek (GAAP). Public könyvelők rekord üzleti tranzakciók, segít felkészülni a pénzügyi kimutatások , ellenőrzése pénzügyi nyilvántartást készít adóbevallást, és biztosítja a kapcsolódó tanácsadási szolgáltatásokat.

Könyvelők általában dolgoznak partnerség . A legnagyobb partneri nevezik a Big Four (korábban a Nyolcak és a Big Six), és tartalmazza a Deloitte Touche Tohmatsu, a PricewaterhouseCoopers (PwC), az Ernst & Young és a KPMG. De sok munkahelyet is létezik számos kisebb cégek számára. Általában az új bérlő, indítsa el a személyzet könyvelő, majd előre ellenőrizni vezetője, majd vezetője adó, és végül, ha tudják tartani a kemény munkaterv sok éven át, a partner a cég.

Megtalálása Állás

Pénzügyi munkahely létezik, szinte minden cég szinte minden iparágban. Kétféle módon lehet megtalálni nyílásokat-Online és offline, és ez egy jó ötlet, hogy mindkét módszert. Tartsuk szem előtt, hogy a pénzügyi feladatok nagyon speciális, így a generikus munka táblák nem a legjobb helyen keresik az ilyen pozíciókat. Ha megvizsgáljuk elérhető, a speciális végrehajtó toborzók (aka fejvadászok) lehet kiváló források mind a pénzügyi munkalehetőségek és a karrier tanácsadás. Az egyetem öregdiák egyesület is nagyon hasznos lehet azáltal, hogy tudja a kapcsolatot az iparral bennfentesek , akik hajlandók bepillantást és néha munka vezet.

Ipari konferenciák és egyéb hálózati események is nagy hely, hogy vizsgálja meg a pénzügyi feladatok. Ami a hálózatépítés, soha nem felejti el az értékét személyes interakció-mindenkinek, akivel lehetett tudni, hogy valaki, aki ismeri a munkahely megnyitását. Tartsa utakat nyitva a kommunikációs követésével egy profi, mégis személyes módon, például egy köszönőlevelet mailben vagy továbbítása egy cikket a közös érdek.

Kiválaszthatja a megfelelő irány

Ez mindig bölcs, hogy fontolja meg az irányt a piac előtt keresek egy pénzügyi munkát. Ahhoz, hogy eredményesen folytatni munkákat a legnagyobb valószínűséggel a siker, meg kell mérni a kereslet a helyzet.

Különböző pénzügyi feladatok során a különböző készségek és a jelen nagymértékben eltérő munkahelyi környezetben, így bölcs, hogy válasszon, hogy összehangolja a hosszú távú érdekeit és képességeit . Valaki szilárd interperszonális készségek , például a talán nem is a pénzügyi tanácsadó , míg valaki, aki élvezi, ropogó számok talán jobban az állami számvitelt.

Ne a kutatás az első, hogy felfedezzék a lehetőségeket. Az eltöltött idő feltárásában a legérdekesebb lehetőségeket lehet megtakarított idő dolgozik egy munkát, hogy csak nem illik.