Közzétéve: 5 June 2019

Chief Security Officer (CSO)

Mi az a biztonsági vezérigazgatója?

A vezető biztonsági tiszt (KSH) a társaság ügyvezető felelős a biztonsági személyzet, a fizikai eszközök és információk a fizikai és a digitális formában. Annak fontosságát, hogy ebben a helyzetben megnőtt a kor informatikai (IT), mivel ez vált könnyebb ellopni vállalati adatok.

Understanding biztonsági vezérigazgatója (CSO)

A kifejezés vezető biztonsági tiszt elsősorban leírására használják a felelős személy az informatikai biztonság a társaság. Egyes esetekben ez a meghatározás is érvényes. De az utóbbi években, a szerepe a KSH kiterjesztették általános vállalati biztonsági például egy vállalat személyi és tárgyi eszközök , valamint digitális és fizikai információ.

A személy, aki a cím is nevezik a vezető informatikai biztonsági tisztviselő (CISO). Bizonyos esetekben az a személy is nevezik alelnöke vagy igazgatója, a vállalati biztonság, amely egységes szerkezetbe foglalja valamennyi formáját vállalati biztonsági keretében egy osztály.

Szerepe a biztonsági vezérigazgatója

A KSH tagja a vállalat felső vezetősége . Ebben a szerepben, a KSH a fejlődő és a felügyeletéért politikák és programok használják az enyhítés és / vagy csökkentésére való megfelelést, operatív, stratégiai és pénzügyi biztonság kockázati stratégiák személyzetre vonatkozó / személyzet bármely eszközt, és egyéb vagyontárgyak.

Története a KSH

A szerepe a KSH nem volt nagy a kereslet körülbelül egy évtizeddel ezelőtt. De a helyzet nagyon népszerűvé vált az elmúlt években, és aszerint, hogy a USA Today vált nehéz kitölteni. Ennek oka, hogy a civil szervezetek ritkák, és nehéz megtalálni.

Sok civil szervezetek különböző háttérrel-néhány kormány, míg mások jönnek a vállalati világban.

Lehet, hogy nehéz megtalálni, de sok vállalat még mindig nincs KSH vezetőik. Más cégek a végén néz ki, hogy töltse ki a helyzet, amikor az általuk elszenvedett valamilyen káros megsértése

Mit tart a Legyen KSH?

Annak érdekében, hogy a KSH, az ember kell egy szilárd háttér számítógép, valamint a tapasztalat dolgozó környezetekben, ahol ő van kitéve a különböző problémákat, hogy azok kapcsolódnak a fizikai biztonság, a kiberbiztonság , illetve információs kérdéseket. A jelöltnek meg kell tudni az üzleti fognak védelme és kell egy jó kommunikátor. Mivel a biztonsági jöhet egy nehéz költség, a jelölt lesz szüksége, hogy képes legyen kapcsolódnak tervek és előírások, hogy a többi a vezetőség könnyedén.

Feladatai a KSH

A KSH a végrehajtó és felügyeletéért, többek között a következő feladatokat látja el:

  • Napról-napra műveletek : végrehajtásáért és ellenőrzéséért stratégiák értékelésére és mérséklésére kockázatot , és biztosítsa a vállalat és annak eszközei, válságkezelés .
  • Biztonság : kidolgozása, végrehajtása, és a biztonság fenntartása folyamatok és politikák, azonosítására és a kockázatok csökkentésére, korlátozására felelősség és az expozíció a tájékoztató, fizikai és pénzügyi kockázatot.
  • Compliance : Ügyelve a társaság megfelel a helyi, nemzeti és globális szabályozások, különösen olyan területeken, mint az adatvédelem, az egészség és a biztonság.
  • Innováció : végzett kutatás és végrehajtó biztonsági megoldások, hogy segítsen megőrizni a szervezet biztonságos.

Outlook és jövője a KSH Role

Sok szakértők szerint van egy kis tehetséget, amelyből a vállalatok választhatnak, amikor munkaerőt CSO-ott csak nem elég menni kb. De ez lesz a helyzetben, hogy továbbra is nagy az igény, mivel sok vállalat tapasztalható megsértése és fenyegetések a biztonságot.