Zdravotní pojištění

Nejlepší příspěvky

Co byste měli vědět o zdravotnických organizací údržby (HMOs)

Co je to organizace Health údržby? Jedinec, který potřebuje k zajištění své vlastní zdravotní pojištění plánu mohou najít celou řadu zdravotních pojišťoven s unikátními vlastnostmi.

HRAS a jejich výhody New Small Business Zdraví

Obsah Jaká HRA Není Kdo Fondy jeden?

Jak Kompletní Rodina a nemocenské zákon papírování

Obsah FMLA Scope 380-E pro zaměstnance zdravotní stav 380-F pro rodinné zdravotní stav 381 Způsobilost a práva 382 Označení Oznámení 384 k Military z rodinných důvodů 385 pro servicemember péče 385-V pro Veteran pečovatele Dovolené Sečteno a podtrženo Užíváte-li chráněné volno z práce v rámci zákona o rodině a nemocenské(FMLA), budete možná muset vyplnit nějaké papíry, aby splňovaly požadavky vašeho zaměstnavatele.

Dozvědět se o biotechnologii

Co je biotechnologie? Biotechnologie je použití živých organismů k výrobě produktů nebo při spouštění procesů.

Vše o COBRA zdravotního pojištění

Obsah Co je COBRA? Kvalifikace pro COBRA COBRA Výhody a vydatnost Náklady na COBRA zdravotního pojištění Předčasné ukončení COBRA Klady a zápory COBRA Správa High COBRA Premium COBRA a vláda Podání žádosti o COBRA pokrytí Sečteno a podtrženo Omnibus zákona Consolidated rozpočtu smíření(COBRA) je zdravotní pojištění program, který umožňuje způsobilé zaměstnance a jeho nebo její závislých pokračující výhody zdravotního pojištěníkrytí v případě, že pracovník ztratí svou práci, nebo dojde ke snížení počtu pracovních hodin.

Seče náklady na Marketplace zdravotního pojištění

Obsah Pojištění Marketplace Health Začínáme v Marketplace Porovnávání zdravotní plány Snižování nákladů na stříbře plánů Advanced Premium Daňové úlevy Odhad vaší dotace Výběrem katastrofální Pokrytí Kvalifikace Medicaid Sečteno a podtrženo Pojištění Marketplace Health Milovat, nebo nenávidět, vypadá to, že zdravotní pojištění tržiště je zde k pobytu.

Uvnitř plánu sdružení přijímajícího Dobrovolné Zaměstnanci

Jaký je dobrovolná Zaměstnanci obecně prospěšná společnost Plan (VEBA)?

Má peněz ve Flexibilní Výdaje účet (FSA) Roll Over?

Jaký je flexibilní Výdaje účet (FSA)? Flexibilní Výdaje účet (FSA) je účet, do kterého pracovník může přispět pre-dolary daňových poplatníků platit za kvalifikované lékařské výdaje.

Medicare 101: budete potřebovat všechny 4 díly?

Obsah Pozadí Část A: Hospital Insurance Část B: Lékaři, Testy atd Co se části A a B nepokrývají Část C: Medicare Advantage Část D: Léky na předpis Medigap a Medicare Advantage Sečteno a podtrženo Možná jste blíží k 65 sami, nebo prostě jen chtějí vědět, jak Medicarepracuje tak, že můžete pomoci člena rodiny nebo přítele.

Další čtení

Top 3 Zdravotní pojištění Možnosti Pokud jste odejít do předčasného důchodu

Dobrovolně odchází z produktivní kariéru představuje předčasných důchodců s řadou závažných důvodů.

Zdraví spořící účty: Výhody a nevýhody

Spořící účty Zdraví: Přehled Zdravotní Spořicí účet (HSA)je jako osobní spořicí účet, ale může být použit pouze pro kvalifikované zdravotnické výdaje.

Potřebujete HSA depozitáři? Zde je to, co byste měli vědět

Co je to HSA Depozitář? HSA kustod je jakákoliv banka, družstevní záložna, pojišťovna, zprostředkování nebo jiné Internal Revenue Service (IRS)schválenou organizací finanční instituce, která poskytuje zdravotní spořící účty (HSAs).

Medicare vs Medicaid: Jaký je rozdíl?

Medicare vs Medicaid: Přehled Medicarea Medicaidjsou federální vlády USA sponzorované programy, které mají pomoci náklady pokrývají zdravotní péči pro americké občany.

6 důvodů Healthcare je tak drahé ve Spojených státech

Zdravotní péče v USA je asi dvakrát tak drahé, jak je to v jakékoliv jiné rozvinuté země.

Copay vs. odpočitatelná: Jaký je rozdíl?

Copay vs. odpočitatelná: Přehled Copaysa spoluúčastí jsou oba prvky zdravotního pojištění plánů.

Rozdíl mezi Medicaid Medicare vs.

Medicaid Medicare vs.: Přehled Zatímco oni zní podobně, Medicare a Medicaid jsou dva různé programy.

High-odpočitatelné zdravotní plán (HDHP)

Co je High-odpočitatelné zdravotní plán? High-odpočitatelné zdravotní plán, nebo HDHP, je zdravotní pojištění plán s vysokou minimální spoluúčastíza léčebných výloh, že držitel pojištění musí platit předtím, než pojistné krytíkopy v.

Konsolidovaný zákon Omnibus rozpočtu smíření (COBRA)

Co je Omnibus rozpočtu smíření zákon Consolidated (COBRA)? Omnibus zákon o konsolidované rozpočtu smíření (COBRA) je dominantou federální zákon, prošel v roce 1985, který zajišťuje pokračování skupinové zdravotní pojištění u některých zaměstnanců a jejich rodin po ztrátě zaměstnání nebo jiné kvalifikační soutěže.

Je Medicare k dispozici každému Vedle důchodců?

Když si myslíte, Medicare, pravděpodobně předpokládat, že je to pro lidi v důchodovém věku.

5 Zubní pojistné plány s žádným maximálním ročním

Pravidelné zdravotní pojištěnípolitiky často mají maximální částku nákladů na zdravotní péči, že budete platit z vlastní kapsy.

Ty by se lépe s přímým primární péči doktora?

V současném zdravotnictví klimatu, silný vztah one-on-one s něčí lékař může zdát jako pozůstatek minulé éry.

započitatelný Pokrytí

Co je to úctyhodné pokrytí Úctyhodné pokrytí zdravotního pojištění, léků na předpis, nebo jiný plán zdravotní přínos, který splňuje minimální sadu kvalifikací.

Jak funguje lhůta práce na mém Flexibilní Výdaje účet (FSA)?

Někteří zaměstnavatelé nabízejí možnost odkladu pro své zaměstnance flexibilní výdajů účtunebo FSA.

Zubní povlak na flexibilní výdajů účet (FSA)

Flexibilní výdajové účty (FSA) jsou účty, které umožňují zaměstnancům, aby získal náhradu za různých léčebných výloh.

Pojištění ve věku Obamacare (AET, CI)

Cenově dostupnou péči zákon, nebo Obamacare jak je obecně známo, zůstal víceméně beze změny, protože to bylo podepsáno do práva 23.

Má FSA zahrnovat masáže?

Flexibilní výdajové účty (FSA) pokrývají masáže pro určité lékařské ošetření.

capitation Platby

Co je capitation Platby Kapitační platby jsou platby dohodnuté v capitated smlouvyze strany zdravotní pojišťovny a lékařským poskytovatele.

Jak se kvalifikovat pro Medicaid: Tipy a požadavky na způsobilost

Pokud budete potřebovat dlouhodobou péči a nemohou si dovolit zaplatit za každý skutečný péči, kterou potřebujete, nebo jakákoli forma pojištění nebo ochrany anuitní, budete muset požádat o pokrytí v rámci programu Medicaid.

Fáze 1

Co je Fáze 1 Fáze 1 je počáteční zavedení experimentálního léčiva nebo terapie pro člověka.

Alert: Open Zápis do zákona o cenově dostupnou péči končí 15.prosince

1.listopadu znamenal začátek období 2019 otevřen pro zápis, aby se zaregistrovat na zdravotní pojištění podle zákona o cenově dostupnou péči (ACA).

Může CareCredit být použit pro rodinné příslušníky?

CareCredit stala široce využívanou možností, pokud jde o platby za lékařské postupy, především postupy, které nejsou obvykle hrazena ze zdravotního pojištění.

Medicare Part D

Co je Medicare Part D Medicare Part D je lék na předpis přínos program, který byl vytvořen pomocí US Medicare lék na předpis, zlepšení a aktu modernizace 2003.

Triage

Co je Triage Triage je forma procesního řízení, který rychle sleduje péči o pacienty v nemocnicích a zdravotnických zařízeních.

Má zubní pojistného krytí bělení zubů?

Více než 50% Američanů používat zubní pojištění, ale to nemá tendenci pokrýt jakoukoli kosmetických procedur, včetně postupů bělení zubů.

Zdravotního pojištění a odstěhovat se z státu

Právě jste dostali novou práci - blahopřání - nebo možná rozhodl se odejít.

Co znamená Medicare Cover?

Medicarepokrytí může být matoucí, a pokud je přepočítal, velmi nákladné.

Katastrofální zdravotního pojištění

Co je Katastrofální zdravotního pojištění Katastrofální zdravotní pojištění je cenově dostupnou péči Act-vyhovující zdravotní péči otevřený osoby mladší 30 a dospělé všech věkových kategorií, kteří mají obecnou vládou schválený strádání výjimku.

Život vs. zdravotní pojištění: výběr toho, co koupit

Je tu určitý komfort s vědomím, že i když vaše zdraví vezme nečekaný obrat, vy a vaše rodina má finanční záchrannou síť.

Jak používat omezený účel FSA

Vymezený účel flexibilní výdaje uspořádánínebo účet (omezený účel FSA nebo LPFSA) je speciální typ FSA, který můžete použít, pokud máte účet zdravotní spoření (HSA).