Vedení praxe

Nejlepší příspěvky

Finanční poradci, které splní k potřebám malých podniků

Vzhledem k náročnosti vedení podniků, jedním z nejcennějších komodit pro malé živnostníkyJe na čase, což může mít za následek zanedbávání širokou škálu finančních záležitostech souvisejících s podnikáním.

9 Klientské Events růst svého finančního poradce praxe

Klientskéakce jsou osvědčený způsob, jak finanční poradci k prokázání ocenění, dále rozvíjet vztah klient-poradce a zvýšit pravděpodobnost, že bude představen přáteli a spolupracovníky klientů.

Top 3 trénovat programy pro finanční poradce

Finanční poradci a projektanti, kteří chtějí transformovat své postupy by měly uvažovat o koučování program.

Co se ‚de minimis‘ výjimky Prostředky

‚De minimis‘ Výjimka znamená investiční poradce je osvobozena od registrace, pokud mají 15 nebo méně klientů po dobu 12 měsíců s fyzickou adresou.

3 digitálních platformách PFI měli mít na radaru

Vznik digitálního rad je narušen vztah mezi klienty a finančně poradenskou světě, jako nikdy předtím; První přišel přímé-klient poradců platformy virtuální v podobě robo-poradců, jako jsou ty, které nabízí zdokonalenía Wealthfront, A (B2B) verze business-to-business povrchem, který poskytuje stejné virtuální poradenství zkušenosti, ale s finančním poradcem jako prostředník.

Investiční poradce Registrační Depository (IARD)

Co Investiční poradce Registrační Depository na mysli? Registrační depozitáře Investiční poradce (IARD) je elektronický systém, jehož prostřednictvím investiční poradci zaregistrovat sebe a souborů zapotřebí zpráv a informací s americkou federální Komise pro cenné papíry (SEC)a s regulačními orgány státní úrovni.

Když Volatilita Prostředky příležitost

Zatímco těkavétrhy nejsou ničím novým, investorreakce jsou zřídka předvídatelný. Přes první čtvrtletí roku 2018, optimismus investorů zůstala na 17-leté vysoké, v souladu s Wells Fargo / Gallup investorem a Retirement optimismu index.

Důvěřovat: poradce nejdůležitějším aktivem

Technologický pokrok a vyvíjející předpisy se mění finanční poradní krajinu, což je více než kdy jindy důležité pro poradce, aby se odlišit.

Jak AI je Tvarování poradní krajiny

Ve všech odvětvích, umělá inteligencese stal víc než jen módní slovo.

Další čtení

Jak zapůsobit na klienty: The First Meeting

Víte, co se říká. První dojem může být nejdůležitější, ale zejména při setkání s potenciálním klientem poprvé.

Nejlepší Postoupení Tipy pro finanční poradce

Žádat o doporučení není nikdy snadné. To může být obtížné najít správnou rovnováhu mezi tím, aboveboard prezentovat sebe a své služby - s cílem, aby se prodej na celé čáře - a je ctižádostivý do té míry, zlosti.

7 způsobů, jak vytvořit svůj LinkedIn profil Better

Být na sociálních médiíje přínosem pro finanční poradce pro několik různých důvodů.

Co poradci měli vědět o pravidle 3210

Financial Industry Regulatory Authority (FINRA) Pravidlo 3210, která nahrazuje dříve používanou NYSE pravidlo 407, byl schválen Komisí pro cenné papíry (SEC) v dubnu 2016, a válí v dubnu 2017, aby zajistila, že členské firmy, makléři a poradci udržovat etické standardy.

Čtyři profesních sdružení finančních poradců by se měly připojit

Finanční poradci, kteří hledají odbornou pomoc mimo své firmy mohou připojit k jedné nebo více z několika klíčových organizací zaměřených na prohlubování finanční plánování v různých kapacitách, jako je plánování založených na poplatek, obecných finančních služeb a prodeje pojištění.

‚Nepřipravený‘ od Long Bull Market investoři levice

Už roky kladných výnosů zbývá investory samolibý? Průzkum propuštěn včera Boston bázi Natixis investičních manažerů naznačuje, že investoři jsou připraveni na návrat k normálním tržním podmínkám.

Poradce Insights: Často kladené dotazy týkající se finanční poradci

Nejčastější dotazy týkající se Investopedia poradcem Insights Přejít do kategorie:

Najděte si svůj mezeru na trhu

Ať už jste v současné době finanční poradces dlouhým seznamem klientely nebo nováček, kteří chtějí budovat svou knihu, už jste někdy považován zaměřit své úsilí na konkrétní typ zákazníka?

Fidelity je eMoney Advisor hity záznam růst v roce 2016

eMoney Advisor je FINTECHspolečnost, která byla získána Fidelity Investments, užil rok rekordní růst tržeb v roce 2016 částečně díky změnám, které je provedené s cílem zjednodušit a snížit náklady na některé ze svých plánovacích nástrojů, které jsou používány finančními poradci.

Podstatné publikace pro finanční poradce

Důležitou součástí každé profese je udržení kroku s aktuální strategií, výzkumu a praxe v oboru.

Jak Celostní plánování může dát Advisors hranu

Robo-poradcimohou spravovat více než 255 miliard $ v majetku v průběhu příštích pěti let, podle MyPrivateBanking výzkum, ale tam jsou některé věci, které vyžadují lidský dotek.

Nejlépe důvodů, proč by měl jít Advisors RIA

Finanční poradcidnes mají několik různých platforem na výběr, pokud jde o řízení jejich podnikání.

HNW Klienti: Rady, které si cení a Need

Výzkum by nám věřit na postoje a preferencí vysokým čistým jměním (HNW) jednotlivců zjistí, že jejich přístup k investování a budování bohatství je formován svými prioritami a výhledu, což v některých případech je jim mohly bránit v plánu správně, aby dosáhli svých finančních cílů.

Nejlepší tipy pro mladé finančních poradců

Téměř jedna třetina finančních poradcůspadají do 55 až 64 let rozsahu, podle zprávy 2014 Cerulli Associates, což naznačuje, že broker-prodejců a správci jsou ohroženi ztrátou aktiva jako poradci opuštění průmyslu.

Jak prodat životní pojištění online

U některých makléřů prodávají životní pojištěníonline, zní přitažlivější než cold calling, dveře klepat nebo řidičského četných schůzek.

5 Marketingové strategie pro finanční poradce

Rozvoj podnikání je součástí některého finančního poradceden ‚s - více podniků se rovná větší spodním řádku.

Síťový Cheat Sheet pro poradce

U některých finančních poradcůsítí je příjemný součástí jejich práce; pro jiné to může být jejich nejméně oblíbený.

Nákup poradní praxe? Tyto tipy vám pomohou stáhnout právě

Obecně existují dva důvody ke koupi finanční poradenskoupraxi, podle Michaela Kitces ve své pitomec Eye View blogu, „kupuje finanční plánování praxi dobrý způsob, jak začít jako finanční plánovač?

5 Růstové strategie pro finanční poradce

Finanční poradcimohou být obsazeno pomáhá klientům dosáhnout jejich dlouhodobé finanční cíle ze dne na den, ale v plánu pro budoucnost firmy je důležitý způsob, jak zajistit dlouhodobý úspěch.

Budování podniku Around méně využívaných klienty

Zaměření se stal modus operandi každého moderního finančního poradce. V digitálním věku, kdy investoři mají přístup k více možností, než kdy jindy, všeobecný filozofie porce „někoho s penězi“ už není životaschopný obchodní model.

Poradci: Zde je nejrychlejší způsob, jak růst vaší firmy

Zahájení finančně poradenskoufirmu, je těžké, a to je slabé slovo.

10 nejlepších nástrojů pro finanční poradce

Nové aplikace, software, on-line produktů a služeb a systémů založených na cloudna pomoc finančním poradcůmse objevuje při rychlé rychlosti.

Proč Klienti Požární Finanční poradci

Neschopnost komunikovat s klienty, je obvykle na srdci základní problém, který způsobuje, investoři na oheň své finanční poradce, podle odborníků v daném oboru.

Proč Financial Advisors Navrhujeme životní pojištění

Někteří klienti pohled finančních poradců, kteří prodávají životní pojištění s jistým podezřením.

Jsou AUM Poplatky věcí minulosti?

Mnoho finančních poradcůsi vybudovali své postupy kolem hodnoty aktiv, která spravují.

Případ pro profesionální finanční poradenství

Podstata finančního poradenství se mění. Vzestup nových finančních technologií a snadným přístupem klientů k informacím znamená, že dnešní poradci musí být hbitý a pozorný průběžně přidávat hodnotu k jejich vztahů.

5 Nejlepší Podcasty pro finanční poradce

Podcasty explodovaly v popularitě v posledních několika letech. Ve skutečnosti, 44% Američanů říká, že jste poslouchali jeden v určitém okamžiku, podle 2018 studie Edison Research.

Jak Construct roční přehled o klienty

Jedna z nejlepších věcí, které finanční poradci mohou poskytovat klientům je každoroční revizi své finanční situace.

Jaké poplatky se finanční poradci účtovat?

Finanční poradceposkytuje finanční poradenství nebo pokyny pro zákazníky na náhradu škody.

Top 10 Olovo generace tipy pro finanční poradce

Většina finančních poradců je velmi obtížné vytvářet konzistentní vede. Hlavním důvodem je to, že nejste s použitím správné strategie.