trhy News

Nejlepší příspěvky

3 Země fondů, které by měly mít prospěch z obchodu válek

Kupovat ten správný fond země by mohly vytvořit stabilní zisky v nadcházejících měsících, které nabízejí bezpečné útočištěod celosvětových obchodních napětí, které hrozí převrátit ekonomickou expanzi desetiletí trvající.

Robotika a automatizace ETF naprogramovat pro další zisky

Terminátor by mít strach - vzestup strojů shoduje dokonale s nárůstem protekcionistickýchpolitik.

5 Zlověstné Signály pro bydlení trhu Dokonce i když Fed sníží sazby

Americkém trhu bydlení, který je klíčovým ukazatelem americké ekonomiky, bliká pět hlavních varovné signály, že ceny domů dosáhly maxima i přes nízké úrokové sazby hypoték a možného budoucího snížení sazeb z Federálního rezervního systému.

ECB zvyšuje sázky pro Fed zítra

hlavními Moves  Ve včerejším graf poradce, jsem se zmínil, že bez nějakého druhu „vnějšího šoku,“ byl trh pravděpodobně zůstane rozsah vázán míří do Federální výbor pro volný trh(FOMC) oznámení ve středu.

3 Tabulky, které naznačují Crop Ceny jsou připraveny přesunout na vyšší

Silný déšť přes středozápadní Spojené státy bránily úsilí na výsadbu pro hlavní plodiny, které poslal cen klíčových komodit, jako je kukuřice, pšenice a sóji výrazně vyšší.

Můžete věřit Dnešní výrobních dat?

hlavními Moves  Mnoho lidí si myslí, že ekonomické údaje dočtete ve finančním tisku jsou shromažďovány, sestavovány, a hlásil bez jakýchkoliv modifikací.

REIT fondy Testing Multi-Year Resistance

Investiční realitní trust(REIT) prostředky se usilovně snaží přidat body od roku 2015, broušení bokem v hrubých obchodních rozsazích, ale oni jsou nakonec testuje maxima poslané na vrcholu posledního desetiletí je realitní bubliny.

Letní cestování a zůstat Býčí

Moje žena si myslí, že jsem moc mluvit. Ona může mít pravdu.

Facebook, Cryptocurrencies a britská libra Captivate Wall Street

hlavními Moves  Facebook, Inc. ( FB) a konečně zlomil nad downtrending odpora byl jedním z nejvýkonnějších akcií v indexu S & P 500 dnes, ale ne z důvodů, byste si mohli myslet.

Další čtení

Předpovídané Top Investice Vyhledávané termíny pro 2019

Obsah Umělé inteligence (AI) Medvědí trh Blockchain Brexit Oprava  obličej Rip Recese Registrována jako investiční poradce krátký prodej Společensky odpovědné investování Subprime Auto úvěr vzhůru Surprise Po téměř deseti letech klidu 2018 bylo něco ale status quo.

Úspěch Game of Thrones 5 Charts

Zatímco znaky na HBO Hra o trůnyčelit ledu zombie, nedostatek potravin a život měnící zjevení, všichni zúčastnění s výrobou přehlídky může být mocná radost.

Amazon uvádí zajištěné úvěrové karty pro zákazníky se špatnou úvěrovou

E-commerce gigant Amazon.com Inc. ( AMZN) se spojil s synchronnost Financial ( SYF) dceřiná synchronně Bank nabízet zajištěné kreditní kartydostupná kupujícím s nízkými kreditní skóre, nebo ne úvěrovou historií.

Proč Cuts Fed může překvapit Wall Street a Shun úrokových sazeb

Je to riziko uopět pro mnoho investorů, protože nabrat zásoby na sázek Federální rezervní systémbude snížit úrokové sazby ještě před rokem je venku, ale tam jsou některé na Wall Street, které nejsou až tak přesvědčeni.

Tarif Relief produkuje další malé Gain

hlavními Moves  Domnívám se, že se všeobecně očekává, že prezident Trump má nové tarifyna mexických dovozů, které měly být uloženy dnes se nebude zhmotnit.

Gold dokončil 6-rok založit vzor

Gold dokončila komplexní šestiletý předepínacívzor a může vypuknout v nejbližších týdnech, vysílání nejsilnější zisky od začátku tohoto desetiletí.

Senzacechtivé Žurnalistika a Bull trhy

Něco se odebere do mé hlavy se dnes ráno: „žluté žurnalistiky“ Stále vidím vousy mé minulosti učitele.

Bad Economic News Is Good Again

hlavními Moves  Ti z vás, kteří obchodují přes finanční krize v roce 2008 a následné oživení na Wall Street budou pamatovat zajímavé období, kdy každý den připadal jako opačné den.

Připravte se na divokou jízdu do třetího čtvrtletí

Narušení dodavatelského řetězce, snížení sazeb mánie, a zmenšující se pracovní trh prakticky zajistit volatilní konec druhého čtvrtletí.

Materiály ETFs Surge Uprostřed Rate Cut Hopes

Pomalé zlata a ceny ropy mají omezenou rok-to-data (od začátku roku) zisky v odvětvích základní materiálu.

Holubičí ECB připojuje FOMC na Rally trhy

hlavními Moves  Evropské a americké akciové trhy odrazily dnes v očekávání budoucí centrální banky dovishness.

Proč ETFs jsou akciové sběrači Nejlepší ochrana jako likvidity vrhá trhu

Likvidity na akciových trzích se ponořil opět uprostřed rostoucí globální obchodní napětí a zvýšení nákladů na aktivní stock sběrači, kteří se pohybují rychle dovnitř a ven z pozic.

Dvě velké výstražné sirény signalizuje výrazný pokles

Ropa a zlato se dělat velké pohyby v opačných směrech, hlavní výstražné znamení, že trhy jsou na cestě k těžkým poklesem.

Je-Market Nastavení Bull Trap?

hlavními Moves Rally v úterý a následné-up dnes již vzrušující úlevu poté, co svým výkonem pondělní, ale to je stále poněkud nejasné mě, že investoři jsou naprosto racionální.

5 způsobů, jak Bulls podceňují obchodní války je poškození

Býci na Wall Street se výrazně podceňuje jak krátkodobé a dlouhodobé riziko pro akciový trh a širší ekonomiku vyplývající ze stupňující se obchodní válce.

Může FOMC boji proti dopadu tarifů?

hlavními Moves Americký akciový trh má hrubý dva týdny.

Biotech sektor mohl vstoupit medvědího trhu

Hlavní biotechnologicképrostředky klesl na nejnižší minima od ledna 2019 v pondělní seanci, pokračující složité downtrends poté, co nedokázal odrazit zpátky do 2018 maxima v prvním čtvrtletí.

4 S & P Podobné Sektory Líce Rostoucí riziko jako americký obchodní války rozšiřuje

Čtyři sektory S & P 500 jsou obzvláště citlivé, protože americký obchodní válka rozšíří z Číny do Mexika, a dokonce i do Evropy, kde dodatečná cla na automobily a autodílůse rýsuje.

Sentiment indikátory vypadají spíše medvědí

hlavními Moves  Dnes je první pracovní den v měsíci červnu, což je ten samý den mého oblíbeného ekonomického indikátoru - Index nákupních manažerů(PMI) - je propuštěn každý měsíc.

Gold Miner ETFs Glitter jako geopolitické napětí montované

Přes geopolitického napětí objevují všude investoři hledat, ceny zlata se nepodařilo využít žlutého kovu je bezpečné útočištěpostavení uprostřed utrpěl nám sílu dolaru - typicky obě aktiva mají inverzní vztah, který dal tlak na “ rizika-off“komoditou od konce února.

Major Prodejní do akcií navrhne další nevýhoda Před Bounce

Je to legrační: když dostanete zacházeno jako smetí, budete chtít vrátit k více - to je lidská povaha.

Proč minerálů vzácných zemin jsou klíčem k USA a Čínou konfliktu

Pozornost směrem ke zbožíznámých jako kovy vzácných zeminmá špičatý v posledních týdnech kvůli zvýšenému hovoří o Čína omezuje vývozy do USA Jak se budete učit v následujících odstavcích, kovy vzácných zemin jsou běžně používané v moderním vybavením, od mobilních telefonů až po myčky nádobí , Změna obchodního vztahu mezi světovou špičku z hlediska nabídky a poptávky prvků vzácných zemin představuje hrozbu pro globální růst a je jedním z dominantních témat, která by měla pečlivě sledovali po zbytek roku 2019 a dále.

$ 4 biliony v květnu Skladové ztráty může zvýšit jako obchodní boj pokračuje 15 Rounds

Květen byl špatný měsíc pro globální investory, kteří zažili 4000000000000 $ ztrát jako akcie spadl uprostřed zintenzivnění globální obchodní napětí.

Tarify zabíjejí Trader Mojo

hlavními Moves  Podávání Trump šokován Wall Street dnes ráno tím, že rozšíří své celníohrožení třetím největším obchodním partnerem Spojených států: Mexiko.

Big Neobvyklá prodejní do akcií bylo varování

Neobvyklé obchodování signály v jednotlivých akcií historicky byli schopni předpovědět trh asi na podzim.

Dlouhá Bond Zvrat mohly podpořit akcie

Obavy z recese již uchytila na trhu dluhopisů po zhroucení americko-čínských obchodních jednáních, zvedání iShares 20+ Year Treasury Bond ETF ( TLT) na nejvyšší vysoké, protože v prezidentských volbách 2016.

Trade War Carnage Seen Nutit 3 Fed Rate škrty v Big politiku Zvrat

Vzhledem k tomu, USA-Čína obchodní válkanadále eskalovat, dluhopisový trh se očekávají recesi, s výnosové křivkyna financí USA dluhu mít převrácenýopět v roce 2019.

Zásoby See-Saw Před Vymazání Zisky

hlavními Moves  Sklad obchodníci udělali statečné úsilí udržet ceny nad zvratu dnes, což se povedlo jen o vlásek.

Rozvíjející se trhy ETFs Konsolidace Near klíčovou podporu

Rozvíjející se trhynepřinesly investorům mnoho radosti v květnu jako „ riziko-off“ podmínky uchopí uprostřed zhroucení americko-čínských obchodních jednání, které hrozí vykolejit globální ekonomický růst.

Proč Investoři sázejí miliardy na ‚inteligentní‘ ETF uprostřed otřesů na trzích

Finanční prostředky, které jsou navrženy tak, aby se snížilo riziko si užili čistý příliv ve výši asi 10 miliard $ doposud v roce 2019, zvýšení jejich celková aktiva do 77000000000 $, za analýzy z investičního výzkumu firmy Morningstar Inc.