Trading Základní vzdělávání

Nejlepší příspěvky

Stávat elitní Trader: The Game Plan

Milióny obchodníků vyzkoušet své dovednosti na finančních trzích každý rok, ale většina z nich je určena ztratit své podíly a odejít s ocasy mezi nohama.

S & P 500 vs. Fortune 500: Jaký je rozdíl?

S & P 500 vs. 500 PF: Přehled Fortune 500 a S & P 500 jsou různá opatření společností ve Spojených státech, a jsou sestaveny dvěma různými společnostmi.

Do not Know (DK)

Co znamená “Do not Know” znamená? Do not Know (DK) je slangový výraz pro ven obchodu, který se používá, když je rozpor v detailech obchodu.

Jak rozumět ceny akcií

Obsah Pochopení ceny akcií dat Jak se cenovou dat se zobrazí na burzovní graf?

10 kroků k budování vítěznou obchodní plán

Obsah Katastrofa Zamezení 101 Budování hlavního plánu perfektní Posouzení 1.

Citace-Driven vs. order-driven trhy: Jaký je rozdíl?

Citace-Driven vs. order-driven trhy: Přehled Oba quote- a order-driven trhy odkazují na digitální finančních trzích -elektronické stock (nebo dluhopisů, nebo jiných bezpečnostních opatřeních) ústředny.

Uvnitř Market Definice a příklad

Co je to vnitřní trh? Vnitřek trh je rozpětí mezi nejvyšší nabídkovoucenu a nejnižší ptátcen mezi různými tvůrci trhuv určitém bezpečí.

Chasing the Market

Co se honí na trhu? Honí trh se týká vstupu nebo výstupu investici s úmyslem profitovat z vyskytující vývoje nebo trend.

Navazující Action

Co je návaznou činnost? Návazná akce jakékoliv následné obchodování, který ovlivňuje zavedenou pozici v bezpečnosti nebo derivátem, včetně zajištěnía dalších kontrol rizik.

hloubka Definition

Co je hloubka? Hloubka je měřítkem na trhu, který ukazuje schopnost cenného papíru absorbovat nákupní a prodejní příkazy, aniž by cena akcie prudce pohybuje v obou směrech.

Další čtení

Otevřený obchod Equity (OTE) Definice

Co je Open Trade Equity (OTE)? Otevřený obchod Equity (OTE) je bez nerealizovaný zisk nebo ztrátana otevřené pozice kontraktu.

Tisk Definition

Co je to Print? ‚Tisk‘ může odkazovat se na (1) zvýšení peněžní zásoby, nebo (2) jakýkoli typ finančních informací přepsána do tištěné podobě, která je buď tištěné nebo formátované pro tisk.

Net Change Definition

Co je Net Change? Čistá změna je rozdíl mezi předchozího období obchodování v zavírací cenoua zavírací cenou aktuální obchodovací období je pro daný cenný papír.

Negativní Carry Definition

Co je negativní Carry? Negativní carry je stav, ve kterém se náklady na držení investice nebo zabezpečení překročí jeho příjmů, zatímco ji drží.

Sekera

Jaký je Ax? Sekera je tvůrcem trhu, který je nejvíce centrální vůči cenové akce konkrétního cenného papíru napříč výměn obchodovatelné.

The Art of řezání své ztráty

Obsah Držící akcie s velkým ztrátám 1.

Spekulativního kapitálu Definition

Co je spekulativního kapitálu? Spekulativního kapitálu zahrnuje ty prostředky vyčleněné investorem pouze za účelem spekulace, což znamená, že tyto finanční prostředky jsou vyčleněny na / vysokými investicemi odměnu vysoce rizikové.

Nejlepší Zeptejte Definice

Co je nejlepší se zeptat? Nejlepší ptát (nejlepší nabídky) je nejnižší nabídková cena citoval z konkurenčních tvůrci trhu nebo jiným prodejcům pro konkrétní obchodní nástroj.

Flat Dollar Definition

Co je Flat dolar? Plochý dolar představuje pevnou částku v dolarech, obvykle v souvislosti poplatků nebo provizíplacených služeb.

Testování hypotéz v oblasti financí: Koncepce a příklady

Obsah Co je testování hypotéz? Krok 1: Definování hypotézu Krok 2: stanovení kritérií Krok 3: Výpočet statistického Krok 4: učinit závěr Druhy chyb Příklad 1 Příklad 2 Sečteno a podtrženo Váš investiční poradcevám navrhuje měsíční investiční příjem plán, který slibuje variabilní výnos každý měsíc.

Jak jsou ceny komodit na místě jinak než ceny futures?

Komoditní spotové ceny a ceny futures jsou různé citáty pro různé typy smluv.

Jak cvičit Být Day Trader s obchodními papíru

Obsah Co je Paper Trading? Nastavení Day Trading účet Paper Trading Tipy Klady obchodování Paper Zápory obchodování Paper Praxe, praxe, praxe Sečteno a podtrženo Obchodním dnemse stala neuvěřitelně soutěživý s nárůstem obchodování s high-speed a algoritmického obchodování probíhá v trzích.

Ax Definition

Co je Ax? Sekera (nebo „ax mlít“) je zájem, že obchodník ukazuje na nákupu či prodeji cenného papíru, který je obvykle již na své knihy.

Jak dohoda piják Works

Co je to úděl Blotter? Dohoda piják je záznam obchodníka ze všech transakcí uskutečněných v daném dni.

Pochopení významné částce

Co je významné částce? Ve světě obchodu a investic, materiál částka je míra, že cenové změny cenného papíru je v určitém časovém období, do té míry, že se potvrdí nebo vyvrátí původní predikci obchodníka o výkonnosti cenného papíru.

Obchodování v pre- a po uvedení na trh Sessions

Začínající akciové obchodnícivědí, že akciový trh má pravidelné obchodní hodiny.

Co Trading Margin Excess nám říká

Co je to Trading Margin Excess? Obchodní marže přebytek se týká zbývajících prostředků na obchodní marže v úvahu, že jsou k dispozici obchodovat s.

Top 10 Pravidla pro úspěšné obchodování

Většina lidí, kteří se chtějí dozvědět, jak se stát ziskové obchodníky stačí strávit jen pár minut on-line před čtením fráze jako „plánovat svůj obchod, obchod svůj plán“ a „držet své ztráty na minimum.

Skluz Definition

Co je Skluz? Skluz se týká rozdílu mezi očekávanou cenou obchodu a cenou, za níž je obchod proveden.

zastupitelnost

Co je Zastupitelnost? Zastupitelnost je schopnost dobré nebo němuž by bylo možno zaměnit s jiným jednotlivého zboží nebo aktiv stejného druhu.

doručitele

Co je na doručitele Forma na doručitele je cenný papír není registrován v knihách vydávající společnosti, ale který je splatný do svého nositele, to znamená, že člověk je vlastnit.

Blok

Co je to Block? Blok se vztahuje k velkému pořadí stejné bezpečnosti, které mají být koupil nebo prodal institucionálních nebo jiných velkých investorů.

perfektní Hedge

Co je to perfektní nůžky na živý plot? Dokonalé zajištění je pozice, provádí investor, který by vyloučil riziko stávající pozice, nebo pozice, která eliminuje veškeré tržní rizikoz portfolia.

Odpovídající Objednávky Definition

Jaké jsou párování objednávek? Odpovídající příkazy jsou naproti žádosti o cenného papíru nebo derivátu za stejnou cenu.

overtrading Definition

Co je overtrading? Overtrading odkazuje na nadměrné kupování a prodávání akcií buď makléř nebo individuální obchodníka.

Liquid Definition Market

Co je to Liquid Market? Kapalný trh trh s mnoha dostupných kupujících a prodávajících a poměrně nízké transakční náklady.

Trading Definition Session

Co je to obchodní seance? Obchodní systém Návštěva je doba, která odpovídá primární denní obchodní hodiny pro danou lokální verzi.

Pochopení Delivered Ex Ship (DES) a jeho požadavky

Jaký je dodáván Ex Ship (DES)? Dodávány ex-loď (DES) byl obchod termín, který vyžadoval prodejce dodat zboží kupujícímu v dohodnutém přístavu příjezdu.

Co to znamená být řídce obchodovaných

Co je to řídce obchodovaných? Tence obchodované cenné papíry jsou ty, které nelze snadno prodat nebo vyměnit za hotovost bez výrazné změny v ceně.