Publikováno 20 May 2019

Uzavření Offset (CO) Order Definice

Co je Uzavření Offset (CO) Řadit?

Uzavírací offset (CO) objednávka je typ limitní pokyn, že obchodník může umístit v průběhu obchodního dne pro provedení v těsné blízkosti trhu pro daný den. Obchodní cena bude vždy ten den zavírací cena. The New York Stock Exchange (NYSE) představil ofsetový nařídit uzavření v roce 2009 na řešení nákupu nebo prodeji nerovnováhy při zavírání.

Spolutvůrce objednávka je zvláštním typem limitu-on-zavřeno (LOC) pořadí, a může být porovnáno s limitem-on-otevřené objednávky či trhu on-close (nebo otevřete) zakázek, které neuvádějí cenu.

Jak Uzavření Offset (CO) objednávky práce

Uzavírací offset (CO) objednávka je druh obchodu poprvé zpřístupněna od New York Stock Exchange (NYSE) v roce 2009 jako prostředek ke kompenzaci denních objednávek nerovnováhy při zavření trhu. Pořadí CO je den mezní objednávky . Obchodník určuje minimální cenu pro prodej nebo strop kupuje, a v případě, že závěrečná cena nesplňuje tuto limitní cenu pořadí je uzavřený bez provedení. Realizace může probíhat pouze při zavření 04:00 trhu a na daný den uzavírací cenu. Obchodníci mohou zrušit CO objednávku z jakéhokoliv důvodu až do 3:45. Po 3:45, objednávka může být zrušena jen kvůli chybě. Po 3:58, CO objednávky nemohou být staženy.

Při zavření trhu, NYSE sleduje upřednostněny protokol k vyplnění otevřené objednávky. CO objednávky výtěžek všech ostatních otevřených příkazů. V rámci dnešního CO zájem, objednávky jsou upřednostňovány podle času, kdy byly umístěny. Jakékoli CO pořadí, které nesplňuje denní nerovnováhy nebudou naplněna. Tato pravidla jsou totožné s těmi, kterými se řídí trh na úzké (MOC) a omezení na blízké (LOC) objednávek. CO zakázky však musí být umístěny v kulatých partií. CO objednávky jsou obzvláště užitečné pro manažery podílových fondů určených ke sledování denních hodnot uzavření indexu.

To nejdůležitější

  • Uzavírací offset (CO) objednávka je typ limitní pokyn, že obchodník může umístit v průběhu obchodního dne k provedení pouze na krátkou trhu pro daný den.
  • CO objednávka je zejména typu limit-on-zavřeno (LOC), aby byl zaveden v roce 2009 NYSE zmírnit konec obchodní nerovnováhy den.
  • K tomu dochází při vyvrcholení proces známý jako závěrečné aukci, což je obzvláště důležité pro obchodníky.

CO Objednávky a závěrečné aukci

Stejně jako MOC a LOC příkazů, CO objednávky může být vyplněna pouze na zavření trhu. To je vyvrcholením procesu známém jako závěrečné aukci, což je obzvláště důležité pro obchodníky, tak jeden den zavírací cena je nejvíce široce-vydával cen akcií a je klíčovým bodem obchodování otevření jízda na následující ráno.

V 3:45 každý burzovní den, NYSE elektronicky zveřejňuje náměty otevřených úroků z každé populace. Pravidla NYSE zakázat obchodníkům z nastavení svých stávajících CO objednávky, jakmile byla tato informace distribuována, s výjimkou případu legitimního chyby. Aktualizace směnných závěrečné aukci údaje jednou za pět sekund, dokud zavření. Nové CO, MOC a LOC objednávky budou zařazovat do těchto aktualizací a může převrátit nerovnováhu v posledních minutách před uzavřením aukce. Klíčové datové body v závěrečném bulletinu patří vedle nerovnováhy a množství, předpokládaný orientační utkání cenu a předpokládaný objem obchodu spárován na utkání cenu.