Trading Objednat Typy a Processes

Nejlepší příspěvky

Pevný doraz Definition

Co je to Pevný doraz? Tvrdý zastávka je spíš koncept, než skutečný druhu zakázky.

All nebo None (AON) Definice

Co je All nebo None (AON)? Všechno nebo nic (AON) je směrnice použít na koupi nebo prodeji objednávku, která instruuje makléřevyplnit objednávku úplně, nebo vůbec ne.

Další informace o logického Metoda Stop Placement

Trading je hra pravděpodobnosti. To znamená, že každý obchodník bude špatně někdy.

Použití Zastaví se chránit před trhem Loss

Obsah Druhy Prodám Stops  Uvedení Navrhujeme se zastaví na místě Prodejní příkazy a zastavení Out Koupit Zastavit a Buy Stop-Limit Uvedení Kup se zastaví na místě Nákupních příkazů a zastavení Out Sečteno a podtrženo Mnozí investoři a obchodníci nevědí, jak chránit své otevřené pozice v akciích, futures a jiných cenných papírů.

Stupnice Objednat Definice a příklad

Co je to měřítko Objednat? Příkaz stupnice se skládá z několika limitní příkazyna postupně rostoucí nebo klesající ceny.

Co T + 1, T + 2, a T + 3 znamená?

Kdykoliv si koupit nebo prodat akcie, dluhopis, ETF nebo podílový fond, jsou tam dva důležitá data vždy byste měli být vědomi: k datu transakce( ‚T‘) a datem vypořádání.

Market-On-Open Order (MOO) Definice

To, co je na trhu-On-otevřené Order (MOO)? A (MOO) pořadí Market-On-Open je, aby mohly být provedeny na otevírací ceně celodenní.

At-the-Market Definition

Co je At-the-Market? Objednávka at-the-trhu nakupuje nebo prodává akcie nebo futures kontrakt na převažující nabídky na trhu, nebo prodejní cenou v době, kdy se dostane zpracovány.

Held Objednat

Co je to Held Objednat? Držený objednávka je objednávka na trhu, který vyžaduje okamžitou popravu k okamžitému výplně.

Závorkách prodejního pokynu

Co je to stupňovanou prodejní pokyn? Bracketed prodejní pokyn je krátký prodejní příkaz, který je doprovázen (nebo „v závorkách“) o podmíněném nákupního pokynu nad vstupní ceny objednávky prodat a koupit limitní pokynpod vstupní cenou objednávky prodat.

Další čtení

Jak zadám příkaz stop-loss?

Co je to Stop-Loss Objednat? Stop-loss příkazy jsou umístěny obchodníci buď omezit riziko nebo chránit část stávajících zisků v obchodních pozic.

Zrušit Bývalý Order (CFO)

Co je to Zrušit bývalý pořadí (CFO)? Zrušit Bývalý Order (CFO) je objednávka od investora na makléře zrušit dříve umístěn příkaz, který dosud nebyl vyplněn.

Stop-Loss vs. Stop-Limit Order: jakém pořadí použít?

Obchodníci a investoři, kteří se snaží omezit potenciální ztrátylze použít několik typů zakázek se dostat dovnitř a ven z trhu v době, kdy nemusí být možné ručně zadat objednávku.

Je to vůbec špatné jít dlouho investoři?

Co je dlouhá pozice - Long? Dlouhá pozice, známý také jako jednoduše partnerem je nákup akcie, komodity nebo měny s očekáváním, že jejich hodnota bude zvyšovat.

Stop-Loss Order - Ujistěte se, že ho použít

S tolika faset na pohled a dumat nad tím, kdy vážení legální koupit, je snadné zapomenout na malé věci.

Jak Stop-Loss Objednat Pomáhá Investoři v noci spát

Co je to Stop-Loss Objednat? Stop-loss objednávky-Také známý jako doraz objednávek je druh počítačově aktivovaná, pokročilé obchodní nástroj, který většina makléřské firmy dovolit.

Jak může Market Order Works

Co je Tržní příkaz? Objednat trh je žádost investora - obvykle vyrobeny prostřednictvím makléřenebo makléřské služby - o koupi nebo prodeji cenných papírů za nejlepší dostupné ceny na současném trhu.

Jak Po zavírací hodině obchodování ovlivňuje ceny akcií

Většina investorů ví, že hlavní burzy mají standardní obchodní hodiny nastavené časové úseky, každý den, kdy dojde k obchodování prostřednictvím výměny.

Tržní příkaz vs. Limit Order: Jaký je rozdíl?

Tržní příkaz vs. Limit Order: Přehled V případě, že investor dá příkaz k nákupu či prodeji akcií, existují dvě základní možnosti provedení: zadat objednávku „na trhu“ nebo „na hranici“.

Prodávat zavřete

Co je Navrhujeme zavřete? Navrhujeme uzavřít je obchodování s opcemi objednávka, která se používá k opuštění obchodu, ve kterém již obchodník vlastnící smlouvu o možnosti a musí prodávat smlouvu uzavřít pozici.

Otevřená Objednat Definition

To, co je Open Objednat? Otevřený rozkaz je rozkaz, který má být vykonán, když, jak přesto, nenaplněná požadavek byl splněn před tím, než je zrušena ze strany zákazníka nebo vyprší.

Execution Definition

Co je to Execution? Exekuce je absolvování koupit nebo prodat, aby za bezpečnost.

Basket Trade Definition

Co je to Basket Trade? Ochrannou košík je příkaz k nákupu či prodeji skupinu cenných papírůsoučasně.

Jak Step-Out Obchodní Works

Co je Step-Out Trading? Krok-out obchodování je provádění velkého řádu několika makléřských firem, které jsou vždy přiřazeny části obchodu s jiným makléřské firmy.

Long pozice vs. krátká pozice: Jaký je rozdíl?

Long pozice vs. krátká pozice: Přehled Hovoříme-li o zásoby, analytici a tvůrci trhu často se odkazují na investorovi, který má dlouhé pozice, nebo krátké pozice.

Koupit stop objednávka Definition

Co je to Buy stop Objednat Odkup zastavení pořadí instruuje makléře na koupi jistotu, když narazí na realizační cenu, která je vyšší než aktuální spotovou cenou.

Market-On-Close příkaz nebo MOC Definition

Co je na trhu-On-Close příkaz nebo MOC Trh-on-úzké pořádku nebo MOC je pořadí na trhu non-limit.

Good ‚Til zrušena (GTC) Definice

Co je to dobrý ‚Til Zrušeno - GTC Good ‚til zrušen (GTC) popisuje pořadíinvestor může umístit koupit nebo prodat jistotu, že zůstane aktivní, dokud buď objednávka je vyplněna nebo investor ji zruší.

Market-li dotkl (MIT) Objednat

Co je na trhu-li dotkl (MIT)? Trh-if-dotkl, nebo MIT, objednávka je podmíněna objednávka, která se stane tržní pokyn, když bezpečnostní dosáhne určitou cenu.

Take-Profit Order - T / P

Co je to Take-Profit Order - T / P Vzlet, zisk pořadí (T / P) je druh limitní pokyn, který určuje přesnou cenu, při kterých uzavřít otevřenou pozici pro zisk.

Nabízení Up Cenné papíry

Co ženou vzhůru cenné papíry na mysli? Ženou vzhůru je akt zvýšení cen investor ochoten zaplatit za bezpečnost.

Trailing Stop Definice a používá

Co je to Trailing Stop? Trailing stop je zastávka pořadí, která může být nastavena na definovanou procentní nebo dolarové částky od aktuální tržní cena cenného papíru je.

One-Zruší-the-jiném pořadí - (OCO) Definice

Co je One-Zruší-the-jiném pořadí - (OCO) Jeden-zruší-the-other příkaz (OCO) je pár příkazů požadující, pokud jedna zakázka provádí, pak druhá objednávka automaticky zrušena.

Definice čas v platnosti

Co je čas v platnosti? Doba platnosti je speciální instrukce použita při uvádění obchodu, aby indikoval, jak dlouho příkaz zůstane aktivní, než bude vykonánnebo vyprší.

Koupit na krytí Definice

Co je to Buy ke krytí Odkup na víku je koupit objednávka provedena na populaci či jiného cenného papíru uzavřít stávající krátkou pozici.

Bezprostřední nebo zrušit objednávku - IOC

Co je okamžitá nebo zrušit objednávku - MOV? Bezprostřední nebo zrušení objednávky (IOC) je pokyn k nákupu nebo prodeji cenného papíru, který vykonávázcela nebo zčásti bezprostředně a ruší všechna nevyplněný část objednávky.

Iceberg Objednat Definition

Co je Iceberg Objednat Iceberg objednávky jsou velké jednotlivé příkazy, které byly rozděleny do menších limitních objednávek, obvykle pomocí automatizovaného programu, za účelem skrytí skutečného objemu objednávky.

Stop-Limit Order Definice

Co je to Stop-Limit Objednat? Stop-limitní pokyn je podmíněn obchod v průběhu určitého časového rámce, který kombinuje funkce zastávky s těmi limitní objednávky a slouží ke zmírnění rizika.

Koupit Limit Order Definice a příklad

Co je to Buy Limit Objednat? Limit koupit rozkaz je rozkaz ke koupi aktiva na nebo pod určitou cenu, což umožňuje obchodníkům kontrolovat, kolik zaplatí.

Vážený průměr vs. FIFO vs. LIFO: Jaký je rozdíl?

Vážený průměr vs. FIFO vs. LIFO: Přehled Na konci každé měsíční a roční období, je důležité, aby majitelé obchodů, aby provedly důkladnou počet fyzické inventury k určení počtu inventárních položek, v současné době po ruce.