Trading News

Nejlepší příspěvky

Řezivo ceny se chystají stáhnout zpět (CUT, WY)

Obchodníci s komoditami se obrátili svou pozornost na trh řeziva, protože několik klíčových ukazatelů, které spustily sell signály na grafech.

Zásoby Přesun Ostře Dolní při rostoucí Napětí

Hlavní americké indexypřesunuty nižší než v minulém týdnu. Minulý víkend, The New York Times a The Observer uvedl, že 50 milionů Facebook profily byly sklizeny pomoci kampaně a pro-Brexit agendy prezidenta Trump prostřednictvím Cambridge Analytica, posílat akcie společnosti Facebook, Inc.

Amazon Reklamní mohla klesnout o 20% v prvním čtvrtletí

Amazon.com, Inc. ( AMZN) se rychle vstupuje medvědí sezónnost, které by mohly vyvolat bolestivé prvním čtvrtletí pokles o 15% na 20%.

Micron Sklad mohli vstoupit Intermediate Correction

Micron Technology, Inc. ( MU), akcie více než loni zdvojnásobil v ceně, ale nedávný technický slabost by mohlo signalizovat průběžném korekci, která chytí hybnostdavu.

US Steel Sklad Po návratu do režimu Rally Po Solid čtvrti

United States Steel Corporation ( X) vydanému překvapivě silné druhé čtvrtletí výsledky, hravě porazil zisk a příjmy odhadya zároveň výrazně zvýšit fiskální rok 2017 vedení.

Airline Bounce nepravděpodobné dát věci do pohybu

Spojené Continental Holdings, Inc. ( UAL) vedl široký oživení, ve středu a zvedl téměř 5% na pětitýdenní vysoká poté, co porazil první čtvrtletí odhady zisko devět centů a zvýšení spodním konci fiskálního roku 2018 vedení.

Maloobchodní fondy Break Out na historická maxima

Maloobchodní ETF(ETF), které vzrostly na historická maxima v reakci na působivých čtvrtletních výsledků podpořen robustní ekonomický růst v USA, nízká nezaměstnanost a rostoucí mzdy.

Grafy Suggest klesající trend v lesnictví je jen Začínáme

Řezivo, papír, obaly a jiné produkty lesnictví souvisejících byly obchodování v rámci jedné z nejsilnějších uptrendsnikde na veřejných trzích v průběhu posledních několika let.

T-Mobile a Sprint zásob Near Členění Po spojování News

T-Mobile USA, Inc. ( TMUS) a Sprint Nextel ( S) ukončila měsíce spekulací s fúzí všechny akciovédohodě o víkendu, ale zpráva se setkala s rozšířeným nedůvěrou, protože analytici Wall Street věří, že američtí regulátoři nebudou schvaluje dohodu.

Další čtení

AK Steel Sklad vypukne od Key odporu

AK Steel Holding Corporation ( AKS) akcie vypukl z klíčových úrovní odporuběhem úterního zasedání po býčí přehledech příjmůz oceli Dynamics, Inc.

Walmart Sklad blíží důležitou podpůrnou Po výdělku miss

Walmart Inc. ( WMT) akcie od začátku týdne poté, co společnost vykázala horší než očekávané finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí klesl více než 12%.

Zásoby Move je výrazně výše, Doplňovací překoupené podmínky

Hlavní americké indexypřesunuty vyšší v průběhu minulého týdne plošně, ale tam byly některé náznaky hospodářského oslabení.

Twitter Sklad Skoky Po analytik upgrady, ale bude to Break Out?

Twitter, Inc. ( TWTRakcie) vzrostly o 1,4% v pátek poledne po MKM Partners upgrade akcie koupit od Neutral s 40,00 $ za akcii cenové cíle.

Hlavní akciové indexy End Smíšené Po těkavých týden

Hlavní americké indexybyly smíchány v průběhu minulého týdne, s tech zásoby překonal širší trh.

Coca-Cola Reklamní rallye na historické maximum

Dowkomponent The Coca-Cola Company ( KO) se zvedl na všech dob vysoká v posledních týdnech vzpírá široce založenou prodejní tlak, který upustil úctyhodný průměr téměř 11% v říjnu.

Nordstrom Sklad Mohl Rally Into the $ 60. Bez Deal

Nordstrom, Inc. ( JWN) odmítl a $ 50,00 za akcii nabídky převzetítento týden končí poslední pokus dostat se tak do společnosti soukromé.

Americké trhy Hit Pauza Před Zisk

Hlavní index benchmarkyještě stisknout tlačítko pauzy přes začátku obchodní války, která má pravomoc ukončit víceletou býčí trh.

Wynn Sklad Mohl rozebrat Přes CEO Departure

Wynn Resorts, Limited ( WYNN) oznámil rezignaci CEO Steve Wynn před více než třemi týdny, ale zásoby se nevzpamatoval z velkého poklesu, který následuje obvinění ze sexuálního chování.

General Electric Sklad problémy Long-Term Buy Signal

General Electric Company ( GE) škrabal spodní části Dow Jones Industrial Averageseznamu výkonnosti v roce 2017 a klesl o 25%, pokud v roce 2018, ale jeho odstranění z úctyhodného průměru by mohlo signalizovat dlouhodobou dno.

Caterpillar Skladové Nastaví kupovat signály

Dowkomponenta Caterpillar Inc. ( CAT), který vypukl nad tříměsíční trendua mohl napadnout lednový maxima býčí trh v nadcházejících týdnech.

GrubHub Sklad vypukne Od Symmetrical Triangle

GrubHub Inc. ( GRUB) akcie prudce vzrostly více než 22% ve středu poté, co společnost vykázala lepší než očekávané finanční výsledky druhého čtvrtletí.

Goldman Sachs Stock Falls na 2-leté minimum Před Zisk

Společnost Goldman Sachs Group, Inc. ( GS), plakát dítě za 2008 ekonomický kolaps, který klesl na dvouleté minimum před třetím čtvrtletí úterní zprávě zisku.

GameStop vypukne Po M & A spekulace

GameStop Corp. ( GME), akcie vzrostly o více než 2% v úterý, po zvýšení o 9% v pondělí poté, co společnost potvrdila,že drží „průzkumná jednání“ s možnými nápadníky.

Úrovně Alibaba Sklad Falls Near Key Podpora

Alibaba Group Holding Limited ( Baba) akcie klesly téměř o 3% na počátku obchodování v úterý v pokračování sestupný trendse datuje do konce července.

Disney Sklad by mohla zasáhnout $ 150 po 3 roky Triangle Breakout

Dowkomponenta Walt Disney Company ( DIS) vypukla tříletého trojúhelníku vzorve čtvrtek poté, co Comcast Corporation ( CMCSA) upustil svou nabídku pro Twenty-First Century Fox, Inc.

3 Tabulky, které naznačují obecné kovy zazáří v roce 2018

Většina komoditníchobchodníků muselo být velmi selektivní v jejich přístupů v roce 2017, když se snažil kompenzovat silné posuny v nabídce a poptávce.

Cílové populace je Upside Vypadá Limited

Target Corporation ( TGT) hlásí první čtvrtletí zisk Ve středu ráno se analytici očekávají velký box obra zveřejnit zisk na akciive výši $ 1,39 na $ 16,6 mld v tržbách.

3 Tabulky, které naznačují Biotech Zásoby jsou vedeny Lower

Stoupající hladiny tržní volatilitya následné prodejní tlak začaly chopit se Nejvýkonnějším segmentů trhu, jako je biotechnologie.

Cleveland-skály mohli jezdit Commodity Wave

Rostoucí inflacerozšířila do pokorného trhu železné rudy, zvedání americký producent Cleveland Cliffs Inc.

3 grafy, které naznačují, že je čas nakupovat zlato

Drahé kovy jsou pryč impozantní začátku až do roku 2018, přičemž většina překonala klíčové úrovně odporuv prvních obchodních seancí roku.

Apple Sklad visí Tough Před iPhone X Reality Check

Akcie Dowkomponent Apple Inc. ( AAPL) odprodal více než 3% na konci prosince po asijských analytici snížit iPhone X odhady dopravus odvoláním na slabší než očekávané poptávky po sezoně.

Zásoby Erase 2018 své zisky, jak rušný týden přístupy

Zásoby pohyboval výrazně nižší minulý týden po třetí čtvrtletí ziskse nepodařilo naplnit očekávání investorů.

Pot Zásoby Explode vyšší Povodí týdne

Veřejně obchodované akcie konopí explodovala vyšší tohoto týdne, která se opírá o dvě události, které by mohly přinést užívání marihuany blíže k hlavnímu proudu.

3 grafy, které naznačují, že je čas nakupovat akcie Retail

Během několika posledních měsíců, jak účastníci na finančních trzích byly proto zaměřeny na alokaci kapitálu v rámci bezpečného Haventříd aktiv, jako jsou drahé kovy, finance a utilit, aktivní obchodníci měli stále obtížnější čas objevovat pod následoval obchodními nápady.

Skuteční hráči mohl řídit NVIDIA výdělky

NVIDIA Corporation ( NVDA) hlásí ziskpo čtvrteční uzavírací zvon, přičemž analytici očekávali grafickou superstar oznámit zisk na akciive výši $ 1,84 na $ 3,1 miliardy v tržbách.

Zásoby Recover zemi, ale ukončí týden Lower

Hlavní americké indexypřesunuty nižší v průběhu minulého týdne, přičemž průmyslové podnikypodprůměrným trhu.

Zásoby Rise Po Předvídatelné midterms a zasedání FOMC

Volby střednědobém horizontu nepřinesly žádné velké překvapení, které pomohly akcie pohybovat vyšší minulý týden.

Obchodní války mohla klesnout Apple akcie do výše $ 200

Apple, Inc. ( AAPL), akcie se obchodují výše v pondělí před uvedením na trhi přes páteční varování, že další kolo Čína tarify, očekává se, že vstoupí v platnost již tento týden, by přidat náklady na „širokou škálu“ produktů společnosti , Akcionáři zřejmě vzal komfort v Dowopomenutí komponenty iPhone v Apple makléřského komentářem, v naději, že obchodní války nemají vliv na prodeje nebo maržemobilních mízou tech obra.

3 Zásoby se hrát na efekt leden

2018 leden efektby měl zvednout koš 2017 největších poražené, které nabízejí jedinečnou příležitost setřást svůj opožďujícístav a vstoupit do Zuřící býk trhu.