Publikováno 12 March 2019

Jedná se o 10 největších US Startups by oceňování

Technologie a média zpravodajský web Recode nedávno zveřejnila seznam 10 největších amerických startech podle ocenění. I při svém posledním PR a  horní hospodářstvích t bojů Uber zůstává nejcennější spuštění značným vzdálenost před Airbnb a WeWork podle 2017 dat z PitchBook.

Velká jména a některé ne-So

Některé z těchto společností na seznamu jsou velká jména, zatímco jiní ne tolik. Zde je přehled o každé společnosti, takže můžete získat lepší představu o současném spuštění krajiny. Seznam se skládá z firem z oblasti biotechnologií, které se podělily o ekonomice, tech žádostí o platbu a cloudové úložiště a kosmických letů.

1.) Uber

Tech společnost se sídlem v San Francisku v Kalifornii. Provozuje jízdu sdílení aplikací a síťovou Uber, stejně jako žádost o nákup jídla a síť Uber jídla. Uber také vlastní a provozuje UberFreight aplikace lodní a sdílení sítě jízdy pro firmy s názvem UberBusiness.

2.) Airbnb

Online komunita tržiště pro kupující a prodávající cestování ubytování po celém světě. Uber cestovní pohodlí, tak říkajíc.

3.) WeWork

Společnost, která poskytuje síť sdílených pracovních prostorech jsou k dispozici k pronájmu na volné noze, začínajících a malých podniků.

4.) SpaceX

Space Exploration Corporation je soukromá výrobce letecký a kosmický dopravní společnost založena a řízena Tesla CEO Elon Musk. Konečným cílem SpaceX: umožnit lidem, aby žili na jiných planetách.

5.) Pinterest 

Sociální síť, která umožňuje uživatelům vizuálně sdílet, objevovat a pin nové zájmy. Společnost vlastní Q & A nastartovat želé, stejně jako čtení platformu Instapaper.

6.) Samumed 

Biotechnologická společnost se sídlem v San Diegu v Kalifornii. Samumed zaměřuje na lékařský výzkum a vývoj pro regeneraci tkáně úrovně.

7.) Dropbox

Soubor hosting společnost, která nabízí služby, jako je synchronizace souborů, cloudové úložiště a osobního cloudu. Po zveřejnění překódovat tohoto seznamu, Dropbox dokončil svou první veřejnou nabídku na výměnu NASDAQ pod symbolem symbolem DBX, s oceněním těsně pod 10 miliard $ na konci svého prvního dne obchodování na 23. března 2018.

8.) Stripe

Tech společnost se zaměřením na software, který umožňuje podnikům a jednotlivcům přijímat platby online.

9.) Lyft

Jízda službu sdílení, podobně jako Uber. Společnost získala podíl na trhu v posledních měsících.

10.) Výsledek Health 

Tech společnost zabývající se zavedení technologie s cílem zlepšit výsledky v oblasti zdraví prostřednictvím vzdělávání pacientů a motivovat je, aby přijaly zodpovědnost za své zdraví.

Ocenění metodika je zde nejasné, i když, takže tam může být prostor pro interpretaci. Spouštěcí podnikání je vrtkavé a volatilní, takže je to v žádném případě není, jak seznamu zůstane. Ale teď, to jsou největší vysoce ceněné starty v USA

Aktualizace: hodnota Uber bylo snížit na 48 miliard $ za velkou investici do společnosti jedoucím služby vedené SoftBank bylo oznámeno v prosinci 2017.

(Máte-li zájem dozvědět se více o oceňování začínající, číst  oceňování Startup Ventures ).