Spořící účty

Nejlepší příspěvky

Passbook Loan Definition

Co je Passbook úvěr? Vkladní knížky úvěr je osobní úvěr provedeny držáku spoření účtu prostřednictvím vazebního bankou, která využívá zůstatek spořícího účtu jako zajištění.

5 nejlepších alternativ k bankovním spořícím účtům

U tradičních úspor Passbook účty platit jen o něco lépe než téměř nic v zájmu stále více a více jednotlivců se hledají lepší-platit alternativ.

Jaký je rozdíl mezi vkladu termínovaného vkladu a poptávky?

Termínovaný vklad vs. Demand Záloha: Přehled Vklady a termínované vklady se týkají dvou různých typů jsou k dispozici u banky nebo jiné finanční instituce, depozitních účtů, jako je družstevní záložny.

Určování počtu rovnajícím (AER)

Jaký je roční Equivalent Rate (AER)? Roční ekvivalentu (AER) je úroková sazba na spořicím účtu nebo investiční produkt, který má více než jeden násobný období.

Definice Sweep Account

Co je Sweep účet? Gesto účet je bankovní účet, který automaticky přenáší částky, které překračují, nebo spadají krátký, určité úrovně na vyšší úročeným investiční volby na konci každého pracovního dne.

Individual Development Account (IDA)

Co je to Účet Individual Development? - IDA Individuální účet rozvoj (IDA) je bankovní spořící účetzaměřena na osoby s nízkými příjmy na pomoc při budování aktiv k dosažení finanční stability a dlouhodobé soběstačnosti.

Kromě spořící účet, kde je nejbezpečnější místo, aby své peníze?

Spořící účty jsou v bezpečí, protože vklady investorů jsou zaručeny Federal Deposit Insurance Corporation(FDIC) bankovních účtů nebo národního svazu správě Credit(NCUA) pro družstevní záložny účty.

Jak otevřít švýcarské bankovní účet, a to, co je na nich tak zvláštního?

Překvapivě, otevření švýcarského bankovního účtu, není to příliš neliší od otevření standardního bankovního účtu.

Jaká je návratnost mohu očekávat na spořicí účet?

Před Velkou recesi, ceny spořící účet nabízené bankami by obvykle nalézt v 4-8% rozsah, v závislosti na inflaci v ekonomice.

Další čtení

Peněžní trh Podílové fondy: účet Better Úspory

Pokud nechcete mít $ 1,000 nebo více hnije pryč spořicí účet, může tento článek vás zajímají.

Otevření s vysokou výtěžností spořicího účtu

Pro většinu Američanů, otevření standardní spořicí účet je prvním krokem k převzetí kontroly nad svými osobními financemi.

Deposit Interest Rate

Co je Deposit Interest Rate Úroková sazba vkladu je věnována finanční instituce k uložení držitelů účtů.

Zahraniční spořící účty: Pokud otevřete jeden?

Existuje celá řada důvodů, proč americká by mohly mít zájem o cizí spořicí účet.

Přínos Plan zaměstnanec

Co je to příspěvek Plan zaměstnanců Plán příspěvek zaměstnanec je úspora plán zaměstnavatel sponzorované kde zaměstnanci volí ušetřit část každého výplatní pásku na investiční účet.

Obchodovatelné Pořadí výběru (teď) Účet

Definice převoditelných pořadí výběru (nyní) Účet Dohodou pořadí odstoupení účtu je úročeným bankovním účtu.

Kloub

Co je Joint Spoj je právní termín popisující transakcinebo dohodu, kdy dvě nebo více stran jednat ve shodě.

Souvisí Spořicí účet

Definice propojených Spořicího účtu Připojený spořicí účet je jakýkoli typ bankovní spořící účet, který je spojen pomocí čísla účtu ke kontrole nebo obchodovatelnými pořadí na odstoupení od smlouvy (nyní) v úvahu.

Vánoční Club

Co je to vánoční Club Vánoční klub, také známý jako rekreační účet je účet krátkodobé úspory, ve kterém jsou peníze uloženy periodicky být staženy na konci roku na Vánoce.

Běžný účet platební bilance spořicí účet (CASA)

Co je to běžný účet spořicí účet (CASA)? Spořicí účet běžného účtu (CASA) má za cíl kombinovat funkce úspory a kontrola účtů, aby nalákali zákazníky, aby své peníze v bance zaplatí velmi nízký nebo žádný zájem na běžném účtua nadprůměrnou návratnost části úspor ,