Sociální pojištění

Nejlepší příspěvky

Vyhnout se placení daní z příjmů sociálního zabezpečení

Většina lidí, kteří dostávají dávky sociálního zabezpečeníplatit daň z příjmu na některé z těchto příjmů.

10 způsobů, jak chránit vaše číslo sociálního zabezpečení

Krádeže identity se daří v USA částečně proto, že Američané cítí povinen poskytovat své číslo sociálního zabezpečení (SSN)pro mnoho typů interakcí.

Kvalifikace pro sociální zabezpečení jako právní přistěhovalec

Obsah Právní Immigrant sociálního zabezpečení Získat číslo sociálního zabezpečení Kvalifikujte se s prací Credits odhadované Výhody Zdanit své výdělky Výdělku v zahraničí Kvalifikační Způsobilost pro Doplňkové zabezpečení z příjmů Nárok na invalidní dávky Nárok na vdovský Výhody Odchod z Spojené státy Pomoc s Výhody Sečteno a podtrženo Legálních přistěhovalců mají nárok na dávky sociálního zabezpečení Legální přistěhovalci, kteří splňují správy sociálního zabezpečení (SSA)požadavky na pracovní úvěrů, nebo ti, kdo si vydělal v přepočtu sociálního zabezpečení prostřednictvím svého pracovního historie ve své předchozí zemi, můžete dostávat tyto dávky ve Spojených státech

5 Neobvyklé strategie ke zvýšení dávky sociálního zabezpečení

Pokud jste se blíží věku, kdy je čas přemýšlet o podání žádosti o dávky sociálního zabezpečení, některé málo známé strategie by mohly zvýšit přínos vaší domácnosti.

Kolik sociálního zabezpečení Dostanete?

Pokud jste typický americký dělník blíží odchod do důchodu, jste byl odklízení peníze do systému sociálního zabezpečeníprostřednictvím mzdovýchnebo self-zaměstnání daněpo celá desetiletí.

Má Kanada rodná čísla?

Sociální pojištění Numbers (hříchů) v Kanadě jsou ekvivalentní čísla sociálního zabezpečení (SSNs)v kanadských obyvatel USA používat hříchy vládních programů a jako zdroj identifikace v soukromém sektoru.

Jak sociálního zabezpečení Survivor výhody práce

Ačkoli nejlépe známý pro odchodu do důchodu, sociálního zabezpečení skutečně platí čtyři různé typy dávek sociálního zabezpečení: pro odchod do důchodu, zdravotní postižení, rodinu a přežil.

Sociální pojištění

Co je sociální zabezpečení? Sociální zabezpečení je termín používaný pro starobní, pozůstalostní a invalidním pojištění (OASDI)programu ve Spojených státech provozuje správy sociálního zabezpečení (SSA), což je federální agentura.

Další čtení

Naučte se nejlepších způsobů, jak se obrátit na správu sociálního zabezpečení

Věděli jste, že více než 2700 pravidla upravují své sociální zabezpečenívýhody?

zástupce příjemce

Co je to zástupce příjemce? Zástupce příjemce, nebo náhradní příjemce, přijímá postižení nebo sociálního zabezpečeníplateb pro někoho, kdo není schopen řídit své vlastní výhody.

Placení sociálního zabezpečení daní z výdělku po úplném věku odchodu do důchodu

Každý musí učinit příslušné příspěvky na sociální zabezpečeníz příjmu, a to i těch, kteří pracují v minulosti plné důchodového věku.

Jak Mít práci ovlivňuje dávky sociálního zabezpečení

Vzpomeňte si na dny, kdy byste mohli skutečně do důchodu při dosažení určitého věku?

Jak mám vypočítat svůj sociálního zabezpečení rentability věk?

Jednotlivci blížící odchod do důchodu lze implementovat řadu strategií k pokrytí životních nákladů v průběhu jejich následné zpracování let.

Jsou dávky sociálního zabezpečení forma socialismu?

Socialismus je nabitá slovo ve Spojených státech - v zemi, kde kapitalismus je převládající ekonomický systém a základ pro systém vlády.

Měli Důchodci starat o Medicare Under Trump?

„Válka o seniory.“ „Mediscare.“ „Den hořkosti.“ S nedávným jmenováním zvoleného předsedy Donald Trump je Tom Price pro zdravotnictví a sociálních služeb (HHS)sekretářka, mnoho Američanů se staly obavy o budoucnost Medicare, na federální vláda program, který poskytuje zdravotní péči pro 48 milionů seniory a 9 milionů osob se zdravotním postižením.

Jak je sociální zabezpečení daň vypočtenou?

Old-Age, Program Survivors a invalidním pojištění(OASDI) daní více obyčejně nazvaný daň sociálního zabezpečení-je vypočítá tím, že určité procento svého příjmu z každé výplatní pásku.

Jak sociálního zabezpečení Práce pro osoby samostatně výdělečně činné

Když pracujete jako zaměstnanec někoho jiného, že společnost nebo organizace se daní sociálního zabezpečeníz vaší výplatní pásku a pošle peníze na Internal Revenue Service (IRS).

Jaké jsou maximální sociálního zabezpečení dávky v pracovní neschopnosti?

Odhadovaná průměrná částka sociálního zabezpečení invalidní důchod pro zdravotně postiženého pracovníka, který je příjemcem sociální zabezpečení invalidním pojištění(SSDI) v lednu 2019 je 1234 $ za měsíc, ale příjemce může přijímat buď méně, než je tato, nebo až do výše $ 2.

Může rozvedená žena sbírat sociálního zabezpečení z její bývalý manžel?

I když musí být splněna řada podmínek, rozvedená žena je schopna inkasovat dávky sociálního zabezpečeníprostřednictvím svého bývalého manžela.

Dávky sociálního zabezpečení

Jaké jsou sociální dávky? Dávky sociálního zabezpečení, jsou platby provedené kvalifikovaným důchodci a osoby se zdravotním postižením, a aby jejich manželé, děti a pozůstalé po nich.

Jak se Cost-of-životních nastavení (COLA) ovlivní mé Plat?

Některé firmy vybudovat úprav platů do svých struktur odměňování, aby vyrovnaly dopady inflacena své zaměstnance.

Jaké jsou podvody Nejčastější sociálního zabezpečení?

Bez ohledu na to, kdo jste nebo kde žijete, je tu dobrá šance, že jste obdrželi e-mail podvod nebo telefonní hovor.

IRS publikace 517

Co je IRS Zveřejnění 517? IRS Zveřejnění 517 sociálního zabezpečení a další informace o členové duchovenstva a církevní pracovníky vymezuje a aktualizuje sociální zabezpečenía daně z příjmupravidla každý rok pro příslušníky kléru a jiných náboženských pracovníků.

Starobní, pozůstalostní a invalidním pojištění Program (OASDI)

Co je na starobní, pozůstalostní a invalidním pojištění Program (OASDI)?

Jak bezpečný je o sociálním zabezpečení? Novinka

Slyšíme od některých lidí, že sociální zabezpečení je krachujících. Je něco pravdy na to?

Social Security Administration (SSA)

Jaký je správa sociálního zabezpečení (SSA) Správa sociálního zabezpečení (SSA) je americká vládní agentura, která spravuje sociální programy pokrývající invalidní, starobní a pozůstalostní.

Co se bude sociálního zabezpečení vypadat po odchodu do důchodu?

Co se sociálního zabezpečenívypadat v době odchodu do důchodu? Mnozí Američané ztratili naději, že to bude ještě být tam.

Kdy mohu přestat platit daň sociální zabezpečení?

„V tomto světě, nic nemůže být řekl, aby jisté, kromě smrti a daní“, jak Ben Franklin napsal - a mezi daní uvalených na vaší výplatní pásku, žádná není tak nepružné jako ty, které jdou směrem k zákona Federal Pojistné(FICA) , hovorově známý jako sociální zabezpečení.

Primární pojištění Částka (PIA)

Co je primární pojištění Částka (PIA)? Primární pojistné částky nebo PIA je výsledkem výpočtu použitý pro stanovení dávky sociálního zabezpečení částku, která by byla vyplacena na způsobilé důchodce v plné důchodovéhověku.

Cost-of-životních nastavení (COLA)

Co je pro přizpůsobení Cost-of-Living? Úpravu nákladů životních li se na sociální zabezpečení a doplňkového zabezpečení příjmů k vyrovnání účinků inflace.

Jsou platby sociálního zabezpečení zahrnuty do výpočtu US HDP?

Ne, sociálního zabezpečeníplatby nejsou zahrnuty v definici USA na hrubém domácím produktu(HDP).

Podstatná výdělečné činnosti (SGA)

Co Podstatná výdělečná činnost na mysli? Podstatná výdělečná činnost (SGA) představuje měsíční plat prahovou americkou používaný správy sociálního zabezpečení (SSA)se kvalifikovat jednotlivce pro invalidního důchodu.

Doplňkové zabezpečení z příjmů (SSI)

Co znamená Doplňkové zabezpečení z příjmů? Doplňkové zabezpečení z příjmů je federální program, který poskytuje dodatečné příjmy pro starší a zdravotně postižené osoby s malým či žádným příjmem.

Jak jsou sociální dávky Ovlivněno váš příjem?

Dávky sociálního zabezpečenímůže být ovlivněn řadou faktorů, ale váš pracovní příjemje jedním z nejdůležitějších.

Celostátní průměr Index mzda (NAWI)

Co je to Index Vést národní průměrné? Celostátní průměr Index mzda (NAWI) je míra amerických mezd trendů vypočtených každoročně správy sociálního zabezpečení (SSA).

Proč není ceny-- žijící úprava povinné?

Náklady životních seřízení, nebo COLA, je kupní sílamechanismus ochrana poskytovaná všech měsíčních dávek sociálního zabezpečení a Doplňkové zabezpečení z příjmů.

Příjem dávek sociálního zabezpečení do zahraničí

Pokud máte v plánu na odchodu do zahraničí, můžete být znepokojeni ztrácí svůj sociálního zabezpečení odchod do důchodu, zdravotního postižení nebo pozůstalostních dávek.

Kroky nahradit nebo aktualizovat své ID sociálního zabezpečení

Mnozí lidé zjišťují, že je třeba změnit nebo opravit sociálního zabezpečeníinformací, když se vdát nebo rozvedený a změnit jejich jména, nebo potřebují vyměnit, když si uvědomí, že jste ztratili svou sociálního zabezpečení karty, nebo si to ukradený.