Small Business Daně

Nejlepší příspěvky

Federální daňové Nezaměstnanost Act (Futa)

Definice spolkového zákona o daních z nezaměstnanosti (Futa) Spolková Nezaměstnanost Tax Act (Futa) je původní právní úprava, která umožňuje, aby vláda zdanit podniky se zaměstnanci za účelem získání příjmů, které se následně přidělené státními orgány v nezaměstnanosti a vyplacených nezaměstnaným pracovníkům, kteří jsou způsobilí nároku pojištění pro případ nezaměstnanosti.

Jak památkově chráněných objektů Práce

Jaký je uvedena vlastnictví? Uvedena vlastnost je specifická třída odepsatelné předmětu majetku do zvláštního souboru daňových předpisů, pokud se používá převážně pro obchodní účely.

Bonus Odpisy

Co je to Bonus Odpisy? Bonus odpisy je daňová pobídka, která umožní podnikat okamžitě odečíst velké procento z kupní ceny způsobilých aktiv, jako jsou stroje, spíše než odepsat přes „životnosti“ daného aktiva.

83 (b) volba

Co je to 83 (b) volby 83 (b) volba je ustanovení, podle zákoníku Internal Revenue (IRC), který dává zaměstnance nebo spuštění zakladatel, možnost platit daně z celkové tržní hodnoty uzavřeného skladuv době poskytnutí.

Plán K-1

Jaký je plán K-1? Harmonogram K-1 je daňový doklad, kterým se hlásit příjmy, ztráty a dividendy partnerů pro obchodní jednání má nebo S korporaceakcionáře.

Jaký je nejlepší způsob výpočtu odpisů pro účely daňového výkaznictví?

Odpisynabízí podnikům způsob vymáhání nákladů způsobilého aktiva odepsání nákladů v průběhu této doby životnostiaktiva.

Small Business Daňové povinnosti: Mzdy Daně

Jednou z otázek, živnostenští potýkat s pobývá proud s mnoha povinností pro místní, státní a federální daně.

daň Umbrella

CO JE TO Tax Umbrella Daňový deštník se odkazuje na použití společností ztrát utrpěných to v minulých letech k úhradě daně na zisky, jichž dosahuje v budoucích letech.

Captive Insurance: Dobrý Wealth Management Tool?

Pojištění je něco, co potřebují všechny podniky k ochraně proti riziku ztráty.

Další čtení

kapitálové daně

Definice kapitálu dani Capital daň je daň ze zdanitelného kapitálu korporace, skládající se z kapitálu, přebytky, zadluženost a rezervy.

Poplatník identifikační číslo (TIN)

Co je to identifikační číslo plátce daně (TIN) Identifikační číslo daňového poplatníka (TIN) je 9-místné číslo přiřazené daně platící firmy a další subjekty za účelem identifikace, hlášení a uchovávání záznamů účelům.

Franchise Tax

DEFINICE Franchise Tax Franchise daň je daň vybírána na úrovni státu vůči podnikům a partnerství pronajatých v rámci daného státu.

Obchodní Daně: Není zaplatí více, než musíte

Pro malé firmyvlastníka, daňový sezónamůže být stresující, a vyhlídka na ostřelování z zatížení peněz do vlády není vzrušující.

IRS publikace 931: Depozitní požadavky na daně zaměstnanost

Co je IRS publikace 931: Depozitní požadavky na daně zaměstnanost IRS publikace 931: Depozitní požadavky na daně zaměstnanostje dokument vydaný Internal Revenue Service (IRS), který pokyn zaměstnavatele o tom, jak vklad zadržené sociálního zabezpečení, Medicare a daní z příjmů pro své zaměstnance.

Nyní je čas na restrukturalizaci svého podnikání?

Dne 16. srpna, Federal Register zveřejnila návrhy nařízení IRS má objasnit nový zákon, který poskytuje odpočet ve výši 20% na předávací obchodní příjmy.

Jaké jsou příklady nákladů na prodané zboží (náklady na prodané zboží), pro firmy, které prodávají přes eBay nebo Etsy?

Popularita internetových trzích, jako je eBay a Etsy byl doprovázen rozvojem podniků, které Transact prostřednictvím těchto trhů.

Jak se zdanění zacházeno během spinoff firmy?

Běžným oddělení strategie používané společnostmi zahrnuje odprodej části provozu společnosti, která vede k nové právnické osoby.

Může společnost odečíst výplaty dividend před jeho příjmu se počítá?

Korporace nemohou legálně odečíst dividendyplatby před zdaněním, ale tam je jiný přístup: podniková struktura nazývá trust příjem.

Jak Fortune 500 firem vyhnout placení daně z příjmu

Na papíře, ve Spojených státech má nejvyššídaně z příjmů právnických osob na 35%, mezi všemi průmyslovými OECD národy.

Odepsání výdajů o spuštění vlastního podnikání

Existuje několik způsobů, jak odečíst podnikatelské nákladyz vaší malé firmy příjmů ke snížení své daňové vyúčtování.

Nevada Corporation

Co je to Nevada Corporation Nevada Corporation je obchodní začleněna ve státě Nevada, které je známo, že je ideální pro obchodní jednání prostřednictvím daní a stanov práva společností.

dividenda Vyloučení

Co je Dividend Vyloučení Vyloučení dividenda odkazuje na Internal Revenue Service (IRS),ustanovení, které umožní společnosti odečíst část dividendobdržených při výpočtu zdanitelného příjmu.

Osvobozené od Investiční výnosy

DEFINICE osvobozené příjmy z kapitálového majetku Franked příjmy z kapitálového majetku (FII) je příjem, který je přijímán jako rozdělení nezdaněné jedné společnosti od druhého.

Kde se odložené daňové závazky pocházejí?

Odložená daň je výsledkem rozdílů ve způsobu, jakým společnost dělá svou finanční účetnictví pro účely podávání zpráv podle obecně uznávaných účetních zásad (GAAP)ve srovnání daňové evidence.

zisk stahovací

Definice mezd stahovací Zisk stripping je běžná taktika nadnárodních korporací používá k útěku vysokou domácí zdanění pomocí odpočtu úroků v přátelském daňový režim oblasti snížit své firemní daně.

Jaký je účel IRS formulář 1065?

Partnerství neplatí daně ze zisku; jejich partneři dělají. Partnerstvíjsou průchozí entity, které vykazují své příjmy, odpočty, úvěry a jiné předměty partnerům, aby byli partneři pak mohou vstoupit do jejich podíl na této informace na svých osobních daňových přiznáních.

Jaké jsou Plán K-1 Dokumenty ke stažení?

Plán K-1je Internal Revenue Service (IRS) daňový formulář vydaný ročně na investice do zájmu o partnerství.

IRS Zveřejnění 541

Co je IRS Zveřejnění 541 IRS Zveřejnění 541 je dokument vydaný Internal Revenue Service (IRS), což vysvětluje, daňové zákony a předpisy vztahující se k partnerství.

IRS publikace 334: Daňové Průvodce pro malé firmy

CO JE IRS publikace 334: Daňové Průvodce pro malé firmy IRS publikace 334: Daňové Průvodce pro malé firmy je dokument vydaný Internal Revenue Service (IRS).

Nadbytek Zisky Tax

CO JE Nadměrné zisky daně Přebytek daňový zisk je zvláštní daň, která je hodnocena na základě příjmů za určité částky, obvykle vyšší než to, co je považováno za normální příjem.

Konsolidovaného daňového přiznání

Co je konsolidované daňové přiznání Konsolidované daňové přiznání je daňové přiznání právnických osob z sesterské skupiny, kteří se rozhodnou hlásit svou kombinovanou daňovou povinnost na jednom návratu.

pigouova daň

Co je to pigouova daň Pigovian (Pigouovy) Daň je tekutý odpad nebo odpadní vody, poplatek, který je hodnocen proti jednotlivci nebo firmy za účast na činnosti, které vytvářejí nežádoucí vedlejší účinky.

Indian Credit Zaměstnanost

CO JE Indian Credit Zaměstnanost Indický Credit Zaměstnanost je monetární stimul v podobě daňového Credit nabízené Spojených států federální vládu, aby zaměstnavatelé, kteří najmout registrovaných Native Američany, označované jako „Native indiánů“ či „indiány“ ve vnitřním Revenue Service (IRS )dokumentace a manželé registrovaných Native Američanů, kteří žijí v blízkosti nebo indiánské rezervaci a práci pro zaměstnavatele na této výhradě.

Cascade Tax

Definice Cascade dani Daň z kaskády je daň, která je vybírána z dobré v každé fázi výrobního procesu až do té míry, jsou prodávány konečnému spotřebiteli.

IRS publikace 557: osvobozena od daní pro vaši organizaci

Co je IRS publikace 557: osvobozena od daní pro vaši organizaci IRS Zveřejnění 557 je dokument vydaný Internal Revenue Service (IRS), který vysvětluje pravidla a předpisy, které musí organizace za účelem získání a udržení statusu osvobození od daňové povinnosti.

Daně v New Yorku pro malé firmy: Základy

New York nabízí širokou škálu výhod pro potenciální malé živnostníky.

Staňte se LLC a uložení daní podle Trumpa (možná)

Trump daňový plán klade důraz na řezání korporátní daňovésazby a zjednodušit individuální systém daně z příjmu.

Corporate Inversion

Co je Corporate Inversion Corporate inverze je proces, který firmy, společnosti převážně se sídlem v USA, pomocí tlačítek můžete přesunout do zámoří ke snížení daňového zatížení příjmů.

IRS publikace 15-B, Daňové Guide zaměstnavatele na zaměstnanecké výhody

CO JE IRS publikace 15-B, Daňové Guide zaměstnavatele na zaměstnanecké výhody IRS publikace 15-B nebo daňová Guide zaměstnavatele zaměstnaneckých výhod je dokument vydaný Internal Revenue Service.