Sklad Trading Strategy & Education

Nejlepší příspěvky

Co byste měli vědět o objednávek

Co je objednávkový? Objednávka knihy je elektronický seznam nákupní a prodejní příkazy pro konkrétní bezpečnostní nebo finanční nástroj organizovaného cenové hladiny.

6 Bad Sklad odkup Scénáře

Obsah Když objemu SDD prodaných Work Když objemu SDD prodaných Fail 1.

Co je Insider Trading, a je to nelegální?

Termín „insider“ je osoba, která má buď přístup k cenným informacím neveřejných o korporaci (toto dělá ředitele dané společnosti a vedoucích pracovníků na vysoké úrovni zasvěcenci), nebo vlastnictví akcií rovnající se více než 10% kapitálu podniku.

Jak USA Ceny akcií v souvislost s hodnotou amerického dolaru

Porovnání americký dolar index(USDX), který sleduje hodnotu amerického dolaru proti šesti dalších hlavních měn, a hodnotu Dow Jones Industrial Average(DJIA), Nasdaqa S & P 500po dobu 20 let (od roku 2011 ), korelační koeficient je 0,35, 0,39 a 0,38, v tomto pořadí.

Přečtěte si o sekundárním trhu

Co je sekundárním trhu? Sekundární trh je místo, kde investoři nakupovat a prodávat cenné papíry, které již vlastníte.

Přečtěte si o nesplacených akcií

Jaké jsou akcií v oběhu? Akcií v oběhu odkazují na skladě firmy v současné době v držení všech svých akcionářů, včetně akcií bloků v držení institucionálních investorů a omezených akcií ve vlastnictví policistů a zasvěcenci společnosti.

Jak zjistit, nevýdělečně na burze investice

Náklady Základemjakékoliv investice je původní hodnota aktiva upravená o akciových rozkoly, dividend a rozdělení kapitálu.

Firemní akce Definition

Co je to Firemní akce? Firemní akce je jakákoliv činnost, která přináší změnu materiálu na organizaci a dopadů zúčastněných subjektů, včetně akcionářů, běžné i výhodné, jakož i držitelů dluhopisů.

Co je Basis Risk?

Co je Basis Risk? Riziko základem je finanční riziko, že započtení investic do zajišťovací strategie nebude docházet k cenovým změnámve zcela opačných směrech od sebe.

Další čtení

Krátký prodej vs opcí: Pochopení, jak se liší výhry

Krátký prodej vs opcí: Přehled Nákup putvolby a vstup do krátké prodejní transakce jsou dva nejběžnější způsoby pro obchodníky k zisku, když se cena podkladového aktiva klesá, ale přínosy jsou zcela odlišné.

Sklad Symbol (Ticker) Definice

Co je to Reklamní (Ticker) Symbol? Burzovní symbol je jedinečná řada písmen přiřazených k zabezpečení za účelem obchodování.

Sklad Definition

Co je to Reklamní? Zásobní (také známý jako „akcie“ nebo „vlastní kapitál) je druh cenného papíru, který značí, poměrné vlastnictví ve vydávajícím korporace.

IPO vs. Private Placement: Jaký je rozdíl?

Initial Public Offering (IPO) vs. Private Placement: Přehled Soukromé společnosti, které se snaží získat kapitál prostřednictvím vydávání cenných papírů, máte dvě možnosti: nabízejí veřejně cenné papíry nebo prostřednictvím soukromého umisťování.

Jak Otevřít Zájem je určena

Co je otevřít Zájem? Otevřené zájmem je celkový počet nevyřízených smluv s deriváty, jako jsou volbynebo futures, které nebyly vypořádány za aktivum.

Jaké jsou rozdíly mezi AMEX a Nasdaq?

American Stock Exchange (AMEX) vs. National Association of Securities Dealers Automated citáty (Nasdaq) American Stock Exchange(AMEX) a Národní asociace obchodníků s cennými papíry citáty automatizované(NASDAQ) jsou burzy New York bázi, z nichž každá nabízí trochu jiné možnosti pro kupující a prodávající.

Co pohání akciový trh?

Obsah základní faktory Technické faktory Zprávy Market Sentiment Sečteno a podtrženo Ceny akcií jsou určeny na trhu, pokud se dodávka prodávající splňuje požadavek kupujícího.

Neregistrovaný obchodování Práva (UTP) Definice

Jaké jsou Neregistrovaný obchodní privilegia (UTP)? Neregistrovaný obchodní privilegia (UTP) se vztahují k procesům kolem obchodování cenného papíru, který není nutné splnit určité minimální požadavky, které mají být obchodovány na burze.

Vesmír definice cenných papírů

Co je to vesmír cenných papírů? Vesmír cenných papírů obecně se odkazuje na sadu cenných papírů, které sdílejí společný rys.

Short (nebo short pozice) Definice

Co je Short (nebo krátká pozice) Krátký, nebo krátká pozice, je vytvořen, když obchodník prodá cenný papír, nejprve s úmyslem zpětné koupě nebo pokrývat to později za nižší cenu.

Desítková Trading Definice a historie

Co je Desetinné Trading? Desítková obchodování je systém, ve kterém je cena cenného papíru citován v desítkové formátu.

Definice akciové Cycle

Co je to cyklus Reklamní? Zásobní cyklu je vývoj cen zásobního to již od útlého uptrend cenovou vysokou až sestupný trend a nízká cena.

Sklad Loan slevě Definition

Co je to Reklamní úvěr slevě? Zásobní úvěr sleva je cash-back platba od někoho, kdo půjčí akcie, aby investor, který dává až hotovostní zárukupůjčit akcie.

První máj Definice a historie

Co je May Day? Běžně označované jako První máj, 1.

Průvodce pro začátečníky k Zajišťovací

Ačkoli to zní jako něco, co je praktikována vaše zahradnické posedlí souseda, hedging je praxe každý investor by měl vědět.

Podívejte se na primárních a sekundárních trzích

Slovo „trh“ může mít mnoho různých významů, ale to se používá nejčastěji jako chyt-celý termín pro označení jak na primárním trhu a na sekundárním trhu.

Co je arbitráž?

Arbitráž je v podstatě nákup cenného papíru na jednom trhu a zároveň prodávat ji na jiném trhu za vyšší cenu, těží z přechodného rozdílu cen.

pochopení nasoukáváním

Co je nasoukáváním? Seskupování je kombinací několika lichých čísel nebo kulaté šarže příkazy k provedení téhož cenného papíru tak, aby mohly být všechny provedeny ve stejnou dobu.

Neregistrovaný Security Definition

Co je to Neregistrovaný Security? Neveřejný bezpečnost je finanční nástroj, který není obchodován na formální výměně, protože nesplňuje požadavky spojené s kotací.

Definice a příklady Contra Market

Co je Contra Market? Contra trh je popis aktiva nebo investice, která se pohybuje proti trendu širokého trhu.

Obrubník Trading Definition

Co je obrubník Trading? Trading obrubník dochází mimo obecných tržních operací, obvykle prostřednictvím počítače nebo telefony po oficiálním burzách byly uzavřeny.

Kdy prodat Stock

Obsah nákup Právo Prodávat akcie je Hard Nikdy se nepokoušejte Time trzích Při nákupu byla chyba Když akciový Rises Dramaticky Prodávat za ocenění Prodávají za finanční potřeby  Sečteno a podtrženo Vydělávání peněz na zásoby zahrnuje pouze dvě klíčová rozhodnutí: Nákup v pravý čas a prodávat v pravý čas.

Jaký Q Říká se nás na skladě

Co je Q? Písmeno Q bývala součástí burzovním symbolempro obchodování akciové na Nasdaq, s uvedením, že daná společnost byla v konkurznímřízení.

Proč byste měli vědět, jak vypočítat obtékání společnost je

Termín float odkazuje na pravidelné akcií společnost vydala pro veřejnost, které jsou k dispozici pro investory obchodovat.

Nejlepší čas (y) v průběhu dne, týdne a měsíce obchodovat s akciemi

Na rozdíl od tradičních investic, obchodování má krátkodobé zaměření. Obchodník koupí akcie nedržet postupné zhodnocování, ale pro rychlý obrat, často v rámci předem stanoveného časového období: za několik dní, týden, měsíc nebo čtvrtletí.

Co je vlastní akcie?

Nabízí zásoby pro veřejnost je často účinný způsob, jak získat kapitál, ale existují určité případy, kdy může podnik se chtějí vládnout v počtu akcií v oběhu na volném trhu.

Začínáme v zásobách

Obsah Jste riziko příjemce? Kolik času máte?

Jaký je nejmenší počet akcií můžu koupit?

Mnoho lidí by se říci, že nejmenší počet akciímůže investor nakupovat je jeden, ale skutečná odpověď není tak jednoduchá.

Dny ke krytí Definice

Co je to Days ke krytí? Dny pro pokrytí, nazývané také krátký poměrměří očekávaný počet dní uzavřít dané společnosti vydané akcie, které byly zkratoval.

Pokud všichni prodávají do medvědího trhu, Má Vaše Broker muset kupovat své akcie od vás?

Makléř neztratí peníze, když akcie jde dolů do medvědího trhu, protože broker je obvykle nic víc než prostředkem, který jedná jménem prodávajících najít někoho jiného, kdo chce koupit akcie.