Senior Care

Nejlepší příspěvky

Musím si Medigap Pojištění: kdo ji potřebuje?

Pokud hledáte pro příklad velkého vládního programu, který je obtížné pochopit ty, nehledejte nic jiného než Medicare.

odnětí Care

Co je vězeňský Care Odnětí péče je non-lékařská péče, která pomáhá jednotlivcům s jejich každodenní základní péči, jako je stravování a koupání.

Group-Home Care

Co je skupina-Home Care Skupina-domácí péče je péče věnována skupině lidí s podobným zdravotním postižením v rámci rezidence.

Dům s pečovatelskou službou Resident svěřenecký fond

Definice z pečovatelského domu Resident svěřeneckého fondu Domově s pečovatelskou službou bydliště svěřenecký fond je fond, který je držen dlouhodobé zařízení péče, která pomáhá obyvatelé spravovat své finance a platit výdajev pečovatelském domě, jako je péče poskytována, procedur v salonu krásy nebo výlety in-house.

Finanční Elder Abuse

Co je finanční Elder Abuse Finanční zneužívání staršího zahrnuje využil seniory a nespravedlivě těžit ze svých peněžních prostředků.

Assisted Living

Definice z asistovaného žití Asistované žití je druh ubytovacího zařízení pro seniory či nemocné, kteří mohou vyžadovat lékařskou péči a pomoc při každodenních činnostech.

Elder Care

Co je Elder Care Elder péče zahrnuje veškeré služby, které potřebují pomoci seniorům v obytných tak nezávisle, jak je to možné.