SEC a regulační orgány

Nejlepší příspěvky

nařízení W

Co je to Nařízení W? Nařízení W je nařízení US Federal Reserve System, která omezuje některé transakce mezi depozitní instituce, jako jsou banky a jejich dceřiné společnosti.

Investiční poradci Act of 1940

Jaký je zákon o investiční poradci z roku 1940?

Komise pro cenné papíry (SEC)

Jaký je Komise pro cenné papíry (SEC)? Americká Komise pro cenné papíry (SEC) je nezávislá federální vládní agentura zodpovědná za ochranu investorů, zachování spravedlivé a řádné fungování papírytrhů a usnadněním tvorby kapitálu.

Oddíl 1202

Co je to oddíl 1202? Oddíl 1202, také volal Small Business Reklamní Gains vyloučení, je část zákoníku Internal Revenue(IRC), který umožňuje kapitálové ziskyz vybraných malých podniků zásob, které mají být vyloučeny z federálních daní.

Broker-Obchodník Vložení SEC formulář BRO ukončit svou Stav

Co je to SEC formulář BRO? Komise pro cenné papíry(SEC) formulář DBW je dokument, který musí být dokončena do všech cenných papírů makléřů-obchodníků, kteří si přejí ukončit své postavení jako registrovaný zprostředkovatel.

Asset Manager Etika: Risk Management, Compliance

Obsah Great Finanční krize: Hra Changer Risk a Shoda s předpisy 1.

Proti praní špinavých peněz (AML)

Co je proti praní špinavých peněz? Proti praní špinavých peněz se vztahuje na soubor zákonů, předpisů a postupů, které mají zabránit zločincům zamaskovat nezákonně získané prostředky jako legitimní příjem.

Jak se stát akreditovaným investor

To bere peníze, jak vydělat peníze, a akreditovaní investořimají více příležitostí, aby tak učinily, než neakreditovaných investory.

SEC Výtěžek Definice

Jaký je SEC Výnos? Výnos SEC je výpočet směrodatné výnos vyvinula americká Komise pro cenné papíry (SEC), která umožňuje spravedlivější srovnání dluhopisových fondů.

Další čtení

SEC formulář 3 Vysvětlení

Co je SEC formulář 3: Počáteční prohlášení skutečného vlastnictví cenných papírů?

SEC formulář 13F

Co je SEC formulář 13F? SEC formulář 13F je čtvrtletní zpráva, která je podán institucionálními investičními manažery s alespoň 100 milionů USD v kapitálových aktiv pod správou.

8K (forma 8K)

Co je to 8-K? 8-K je zpráva o neplánovaných významných událostí či firemních změn ve společnosti, které by mohly být důležité pro akcionáře nebo Komise pro cenné papíry(SEC).

Office of Thrift dohled (OTS)

Definice Úřadu Thrift dohled (OTS) Úřad Thrift dohled byl úřad amerického ministerstva financí, který byl zodpovědný za vydávání a vynucování předpisů upravujících národa úspor a půjčekprůmyslu.

Finanční stabilita Dohled Rada (FSOC)

Jaký je stabilita Dohled Rada Financial (FSOC)? Finanční stabilita Dohled Rada (FSOC) byl tvořen jako součást průchodu zákona Dodd-Frank monitorovat rizika pro finanční sektor v USA z problematiky velkých bank a finančních holdingových společností, které by mohly vykolejit ekonomiku.

Proč každá firma potřebuje oddělení Compliance

Co je oddělení Compliance? Oddělení compliance zajišťuje, že podnik dodržuje externích předpisů a interních kontrol.

Další informace o SEC Rule 10b - 18

Co je Pravidlo 10b - 18? Pravidlo 10B-18 je Komise pro cenné papíry(SEC) pravidlo, které zajišťuje bezpečný přístav, nebo snižuje odpovědnost, pro firmy a jejich přidružených kupujících, kdy společnost nebo dceřiné společnosti odkoupit akcie společnosti na kmenové akcie.

SEC Form 144: Oznámení o navrhované Prodej přehled cenných papírů

Co je SEC Form 144: Oznámení o navrhované prodeje cenných papírů?

SEC formuláři S-4 Definice

Co je SEC Form S-4: Prohlášení Registrace Podle zákona o cenných papírech z roku 1933?

SEC Formulář 4: Přehled o změnách ve skutečného vlastnictví Přehled

Co je SEC Formulář 4: Přehled o změnách vlastního skutečného vlastnictví?

Financial Services Authority (FSA)

Co je to Úřad pro finanční služby (FSA)? The Financial Services Authority (FSA) byl agentura, která reguluje finanční služby ve Spojeném království v letech 2001 až 2013.

Ontario Komise pro cenné papíry (OSC)

Jaký je Ontario Komise pro cenné papíry? Ontario Komise pro cenné papíry (OSC) je největší regulátor s cennými papíry v Kanadě, prosazování zákonů o cenných papírech v provincii Ontario.

Kongresu Dohled panel (COP)

Co je kongresový dohled Panel? Congressional Dohled Panel - COP je panel vytvořen americkým kongresem v roce 2008 dohlížet na této amerického ministerstva financíopatření zaměřených na stabilizaci americké ekonomiky.

Mezinárodní organizace práce (ILO)

Co je Mezinárodní organizace práce? Mezinárodní organizace práce je Organizace spojených národů (OSN) agentura, která si klade za cíl „podporovat slušnou práci po celém světě.

Ponořit Protection Team (PPT)

Jaký je Plunge Protection Team? Dále jen „Ponořte Team Protection“ (PPT) je hovorový název pro pracovní skupiny na finančních trzích.

Releases Accounting Series (ASR)

Co to Accounting Series zprávy znamená? Releases Accounting Series (ASRS) jsou oficiální účetní předpisy, které zveřejnila Komise pro cenné papíry(SEC).

Investiční Counsel Association of America (ICAA)

Definice investičního Counsel Association of America (ICAA) Nezisková organizace, jejíž členové pracují v investiční poradenské profese.

Finanční instituce a Prudential Policy Unit (FIPP)

Jaká je finanční instituce a Prudential Policy Unit /.

Mezinárodní organizace komisí pro cenné papíry (IOSCO)

Jaký je Mezinárodní organizace komisí pro cenné papíry? Mezinárodní organizace komisí pro cenné papíry (IOSCO) je globální kooperativní cennými regulačních agentur, která si klade za cíl vytvořit a udržovat standardy pro efektivní, řádné a spravedlivé trzích.

Multijurisdictional Disclosure System (MJDS)

Jaký je Disclosure System Multijurisdictional? Multijurisdictional Disclosure System (MJDS) byl přijat v červenci 1991 americkou Komisi pro cenné papíry(SEC) a správců kanadských cenných papírů.

Agentura pro finanční služby (FSA)

Co je to agentura pro finanční služby? Financial Services Agency, nebo FSA, je japonská vláda subjekt odpovědný za dohled nad bankovnictví, pojišťovnictví a cenné papíry.

Asociace National Futures (NFA)

Jaký je National Association Futures (NFA) Asociace National Futures (NFA) je nezávislý samoregulační organizace pro amerických futuresa derivátytrzích.

Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO)

Definice Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO) Mezinárodní organizace pro normalizaci nebo ISO je mezinárodní nevládní organizace složená z národních normalizačních organizací; se vyvíjí a vydává celou řadu norem.

Federal Trade Commission (FTC)

Co je to Federální obchodní komise? Federální obchodní komise je nezávislá agentura, která se zaměřuje na ochranu spotřebitele a zajištění silného konkurenčního trhu by prosazování ochrany spotřebitele a antimonopolní zákony.

Federal Communications Commission (FCC)

Jaký je Federal Communications Commission? Federální komunikační komise (FCC) je nezávislá americká vláda regulační úřad, který dohlíží na všechny mezistátní a mezinárodní komunikaci.

Jak Bureau of Labor Statistics určení Index spotřebitelských cen (CPI)?

The Price Index spotřebitelské(CPI) je určena pro sledování změn cen v spotřebního koše spotřebního zboží a služeb v průběhu času.

Environmental Protection Agency (EPA)

Jaký je ochrana agentura pro životní prostředí (EPA)? Agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) byla založena v prosinci 1970 výkonnou pořadí Spojené státy prezident Richard Nixon.

Cenový strop

Jaký je cenový strop? Cenový strop je pověřen maximální cena prodávající nemá právo účtovat za produkt nebo službu.

Nařízení D (Reg D)

Co je to Nařízení D (Reg D)? Nařízení D (Reg D) je Komise pro cenné papíry (SEC)předpis upravující soukromé umisťovánívýjimky.

Národní asociace obchodníků s cennými papíry (NASD)

Jaký byl Národní asociace obchodníků s cennými papíry (NASD)?