Rozvíjející se trhy

Nejlepší příspěvky

Multilaterální rozvojové banky (MDB)

Co je to za mezinárodní rozvojovou banku (MRB)? Mezinárodní rozvojová banka (MDB) je mezinárodní finanční instituce pronajatá dvěma nebo více zemí za účelem povzbuzení hospodářského rozvoje v chudších zemích.

Rozvíjející se trhy: Analýza na Filipínách HDP

Na Filipínách, pod vedením prezidenta Benigno Aquino III a následuje Rodrigo Duterte, se pomalu dosud vytrvale objevuje jako rostoucí tygr, něco, co bylo zdůrazněno Motoo Konishiho, Světová banka Země ředitel, v průběhu roku 2013 Filipínách Development Forum.

Co je za Thajska HDP Rollercoaster?

Thailand stanoví klasický příklad rychlého hospodářského růstuza méně než jednu generaci.

Rizik spojených s investicemi na rozvíjejících se trzích

Rozvíjející se trhyčasto zdají nabízet poskytnutí nových investičních příležitostí, jejich zvýšené míry hospodářského růstu, které nabízejí vyšší očekávané výnosy- nemluvě o výhody diverzifikace.

To je malá země s obrovským potenciálem k růstu

Trinidad a Tobago (T & T), má silnou ekonomiku v posledním desetiletí hlavně kvůli rychlému růstu své produkce zemního plynu a podstatným vývozu země petrochemických.

Způsobů, jak investovat v rozvojových zemích

Skupina národů známý jako BRICse skládá z Brazílie, Ruska, Indie a Číny.

Měli byste investovat na rozvíjejících se trzích?

Rozvíjející se trhy byly jedním z nejžhavějších investičních oblastech od počátku 2000s, s novými prostředky a nové způsoby, jak investovat vyskakování po celou dobu.

next Eleven

CO JE Next Eleven Příští jedenáct, také známý jako N-11, jsou jedenáct zemí, které jsou na nejlepší cestě stát se největší ekonomiky na světě v 21.

Rozvíjející se trhy: Emerging Krátké příležitost?

Po roce nárazníku výnosů v roce 2017, rozvíjející se trhymají copped o týrání v roce 2018.

Další čtení

Pacific Rim

Definice Pacific Rim The Pacific Rim se vztahuje k zeměpisné oblasti kolem Tichého oceánu.

Návštěvě Latinské Ameriky nejbezpečnější nejlevnější země

Každý rok miliony turistů hrnou do Latinské Ameriky, kontinent na jih Spojených států, kde je úředním jazykem je španělština, portugalština nebo francouzsky, aby si jeho pláže, deštné pralesy, hory, biologické rozmanitosti, historii a kulturu.

Může Emerging Markets Dodge objevující se po havárii?

V dnešní Daily Market Commentary webináře,měli jsme několik otázek o poklesu brazilských akcií, jako Petrobras ( PBR), a brazilské měně, skutečný.

Méně rozvinutá země (LDC)

Co je méně rozvinuté země (LDC) Méně rozvinuté země (LDC) jsou země s nízkými příjmy, které čelí významné strukturální výzvy k udržitelnému rozvoji.

ECB Just lámaný Emerging Markets

Spojení mezi holubičí vyjádření čtvrtečním z Evropské centrální banky (ECB)a rozvíjející se trhy (EM)se může zdát poněkud nepřímé, ale účinek oznámení ECB měla na EM měn byl dramatický.

Rozvíjejícími se trhy: Části HDP Ruska

Rusko, největší světový země by pevniny, se vrátil do samostatné existence s pádem Sovětského svazu v roce 1991.

Zkoumání bilionů dolarů HDP Mexika

Mexiko je klasický příklad oboustranné ekonomiky. Zatímco jedna část svítí jasně s bilionů dolarů hrubého domácího produktu, druhý je sevřena ve tmě s více než 50% jejích obyvatel žije pod chudobylinky.

MSCI Emerging Markets Index

Co je MSCI Emerging Markets Index Index MSCI Emerging Markets je zkratka pro Morgan Stanley Capital International (MSCI), a je index používá k měření akciového trhuvýkonnost na světových rozvíjejících se trzích.