rozpočtování

disponibilní důchod

Co je disponibilní důchod Disponibilní příjem, také známý jako disponibilního příjmu fyzických osob (DPI), je množství peněz, které mají domácnosti k dispozici pro trávení a uložení po daně z příjmubyly vyúčtovány.

Nejlepší příspěvky

6 důvodů, proč byste potřebovat rozpočet

Pokud jste to slyšel jednou, že jste to slyšel tisíckrát: rozpočet své peníze!

Pomoct, mé Dávky v nezaměstnanosti jsou Running Out!

Podpora v nezaměstnanostibyl navržen tak, aby příjemlidem, kteří přijdou o práci.

Kolik peněz budete potřebovat odejít do důchodu v Indii?

Výhody důchodu v Indii může být bohatá, ale úsilí vyžadované může být vyčerpávající.

Travelex: Výměna peněz do zisku

Obsah Co je Travelex? Jak Travelex dělá peníze?

Kolik peněz budete potřebovat odejít do důchodu v Portugalsku?

Obsah Důchodový nemovitosti v Portugalsku o zřízení Sídlo Životní náklady Bydlení Jídlo a ošacení Zábava Zdravotní péče Přeprava Sečteno a podtrženo Algarve region Portugalska důsledně přistál v prvních pět nejoblíbenějších míst odejít do důchodu v závislosti na život a investice zámořský ročního indexu z 21 nejlepších míst k odejít do zahraničí.

Rozdíl mezi indukované spotřebu a autonomní spotřeba

Autonomní Spotřeba vs. indukované Spotřeba: Přehled Klíčový rozdíl mezi autonomní spotřebu a vyvolané spotřebě spočívá v faktor příjmů.

Je to levnější žít ve Velké Británii než v USA?

Životních nákladů v USA Vs. Velká Británie: Přehled Nikdo by se dala popsat Londýnjako levný místo k životu, ale je to výhodná koupě oproti New Yorku.

Další čtení

Zkoumání rozdílů mezi E-knihy versus knih tisku

E-knihy versus knih tisku: Přehled V posledních několika letech, e-knihy mají stává oporou a silný trend ve vydavatelském průmyslu.

Co je lepší: Priceline nebo Hotwire?

Priceline Hotwire vs.: Přehled Používají miliony pro práci i volný čas cesty, cestovní rezervace stránky Hotwire a Priceline mají mnoho společného, ​​včetně toho, jak moc se jim tvrdí, že vám mohou zachránit.

Xoom vs. Western Union: Jaký je rozdíl?

Pro ty, kteří potřebují posílat finanční prostředky na vzdálených místech rychle, Xoom (XOOM) a Western Union (WU), oba nabízejí životaschopné peníze možnosti přenosu.

Šněrovadlo

Co je to za hubičku nebo tkanička rozpočtu? Termín slangu „za hubičku“ často popisuje malé množství peněz, které mohou být nedostatečná částka k financování účelu jeho využití v plné výši.

Nejlepších míst pro diskontované Gift Card

Mohl koupit zlevněné dárkových karet vám pomůže ušetřit peníze a snížit vaše výdaje každý měsíc?

6 velké objekty ke koupi Winter Home v USA

Obsah Anna Maria Island, Florida Beaufort, South Carolina  Phoenix, Arizona (Paradise Valley) Jackson Hole, Wyoming Jackson Hole, Wyoming South Lake Tahoe, Kalifornie Okemo Mountain Resort, Ludlow, VT Ať už sníte o klopných obvodů a šortky nebo balit své lyže a snowboardy a míří k sjezdovek, existuje mnoho skvělých destinací v USA, jak si užít zimu.

Nejlepší místa k směnárna v Miami

Obsah Bankomaty Vs. směnáren Pokud jste dorazil do Miami Pokud jste s odletem z Miami Miami Peníze Výměny Sečteno a podtrženo Máte-li namířeno do Miami služebně nebo na dovolenou, nebo jste právě na misi k uctívání slunce na některé z nejznámějších pláží Spojených států je, budete potřebovat hotovost.

Nakupování na internetu: pohodlí smlouv, a několik podvody

Online nákup a prodej se staly důležitou součástí života mnoha lidí.

Automatické Bill Payment

Co je to automatické Bill platby? Automatická platba faktury je převod peněz naplánovány na předem určeném termínu zaplatit opakující účet.

Co Living „výplaty k výplatě“ znamená?

Co výplaty k výplatě na mysli? Výplaty k výplatě je výraz používaný k popisu jedince, který by byl schopen plnit finanční závazky, pokud nezaměstnané, protože jeho nebo její plat je převážně určeny k výdajům.

HelloFresh aktualizace: Stojí to za to?

HelloFresh je jídlo předplacená služba, která poskytuje vše, co potřebujete k vaření zdravé, zdravé jídlo pro svou rodinu.

Měli byste si koupit si diamant na Costco?

Costco (NASDAQ: COST) nemusí být první obchod, který přichází na mysl, když si myslíte o nakupování na diamantový prsten.

Uvážení Expense Definition

Co je to sektor Náklady? Diskreční náklad je náklad, který podnik nebo domácnost může dostat, aniž by, pokud je to nutné.

Jak do důchodu ve Spojeném království jako Američan

Chcete-li odejít do důchodu ve Spojeném království jako Američan, můžete si myslet, že přechod bude snadné, ale některé věci jsou podstatně odlišné - mají monarchii, budou jezdit po levé straně silnice, počasí je chladnější a tam je více srážek než v hodně ze Spojených států, které používají metrický systém a další kulturní normy může trvat nějakou úpravu.

Top-Down vs. bottom-up: Jaký je rozdíl?

Top-Down vs. bottom-up: Přehled Shora dolů a zdola nahoru, jsou metody používané k analýze a vybrat cenné papíry.

Sam je klub vs. Costco: Který má lepší nabídky? (WMT, COST)

Sam je klub, který provozuje společnost Wal-Mart Stores Inc. (NYSE: WMT), a Costco velkoobchod Corp.

Jak SAM kreditní karty Works: Výhody a odměny (WMT)

Sam je klub je členství pouze maloobchodní sklad klub, který je divizí společnosti Walmart Stores Inc.

Co je to „Lemon“ zboží, a jak se vyhnout nákupu jednoho

„Lemon“ výrobky nebo výrobky s špatný výkon a nízkou životnost, jsou často koupil kvůli nedostatku informací, které mohou vést lidi do špatné nákupy a špatných investic, namísto vyhnout produkt zcela.

Náklady na bydlení v Texasu vs. Kalifornii: Jaký je rozdíl?

Životních nákladů v Texasu vs. Kalifornie: Přehled Texas a Kalifornie jsou dva z největších států v Unii, a to jak z hlediska počtu obyvatel a geografie.

Zero-sestavování rozpočtu: výhody a nevýhody

Zero-sestavování rozpočtuje účetní postup, který nutí manažery přemýšlet o tom, jak se každý dolar vynaložený v každém rozpočtovém období.

Dozvědět se o 7 nejlepších míst odejít do důchodu v Oregonu

Nejlepší místa odejít do důchodu v Oregonu všichni mají něco společného: bohaté přírodní krásy.

5 nejlepších míst do důchodu v Severní Karolíně

Nejlepší místa k odchodu do důchodu v Severní Karolíně Není to snadné, aby jmenovali nejlepší místa odejít do důchodu v Severní Karolíně.

Uber: Výhody a nevýhody

Uber a jeho konkurentů dramaticky změnily osobní dopravní průmysl v posledních letech, což vedlo k tomu, jak výhody a nevýhody pro zákazníky a řidiči.

Electronic Bill Platba a představení (EBPP)

Co Electronic Bill Platba & představení na mysli? Electronic Bill Platba a představení (EBPP) je proces, který firmy používají ke shromažďování platby přes internet, přístupové s přímou volbou, Bankomat ( ATM), nebo jiné elektronické metody.

Car Allowance Rebate System (CARS)

Definition of Car příspěvkové systém rabatů (CARS) Car Allowance Rebate System byl americký vládní program, který umožnil lidem, aby obchod s ojetými vozidly, která nesplňují vládní specifikované normy spotřeby paliva.

Jaké jsou náklady do důchodu v Kostarice?

Z mraků lesů v téměř 5000 stop na bílých písečných pláží na úrovni moře, Costa Rica nabízí jedny z nejúžasnějších přírodních prostředí na světě nabízí.

výkon Budget

Co je Performance Budget? Rozpočet výkon je rozpočet, který odráží vstup zdrojů a výkonu služeb pro každou jednotku organizace.

Jak řídit Lifestyle Inflace

Většina lidí bude utrácet více peněz, pokud mají více peněz na utrácení.

Klady a zápory nákupu na Amazonu

Amazon.com Inc ( AMZN) je úžasný úspěch a lídr v oblasti online obchodování.

Jak prodat auto s zástavního práva

Je-li vůz zakoupen s financováním ze soukromé osoby či finanční instituce, jméno věřitele je zapsána v osvědčení o titulu jako držitele zástavního práva.