Rich & Výkonný

Nejlepší příspěvky

Net Worth Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo má za sebou dlouhou cestu z malé cínové střechou domu v Madeira, Portugalsko, ve kterém vyrůstal.

Net Worth Lionel Messi

Hvězda vpřed pro španělskou FC Barcelona a kapitán argentinské reprezentace Lionel Messi byl druhým nejlépe placeným sportovcem na světě po Floyd Mayweather v roce 2018, podle Forbes.

President Donald Trump: Cesta k vítězství

Obsah Den voleb Post-Debata Maneuvers Závěrečná debata Páska Gate a druhá debata První debata Slíbil Pivot and Convention Bump “Make America Bezpečné Again” Mike Pence Všeobecných volbách Nevyhnutelným Trump #NeverTrump Dlouhé kurzy pro Donald Demografie a Destiny Pravděpodobnost a nepředvídané Sečteno a podtrženo Ode dne, kdy řekl, že by byl spuštěn v červnu 2015, experti mysleli Donald Trump mákampaň na prezidenta byl vtip.

Kolik to stojí, aby se stal prezidentem?

Prezidentské volbyjsou drahé. To se může zdát, jako by to mělo stát tolik stát na jevišti a říct lidem, proč by měli hlasovat pro vás.

Tyto společnosti vlastněné Donald Trump

Obsah Golfová hřiště s názvem Trump Trump Real Estate Investments Trump Hotel Chain Trump Casinos Úspěšné podniky Trump Podniky možná nevíte Trump se nezdařilo Firmy Trump kontroverzní Komentáře Předtím, než se stal prezidentem Spojených států, Donald Trumpbyl jedním z nejznámějších realitních magnátů na světě.

Jim Cramer: Net Worth, vzdělávání a Top Citáty

Jim Cramerje bývalý manažer hedge fondu, televizní moderátor a osobnost CNBC „Mad Money.

Top 8 živobytí miliardářů v Japonsku

Podle Forbesčasopisu 2019 seznamu japonských 50 nejbohatších lidí, bylo jich tam 45 japonském narozené miliardářů na světě, ne všechny z nich měly bydliště v Japonsku.

Historie rodiny Rothschildů

Obsah Rothschild rodina Mayer Rothschild Amschel ACN Počátky Bankovní říše Expanze a Control Nathan Mayer Rothschild-Finančník Rostoucí filantropických aktivit  Rothschildové v 20.

Top 10 nejcennější sportovní týmy v roce 2017

Obsah A co Ti-Dallas Cowboys Stejně jako Déjà Vu, New York Yankees Ahoj, ahoj-Manchester United Barça Barça-FC Barcelona Hala Madrid-Real Madrid Na příští týden-NE Patriots Hooping It Up-New York Knicks G-Men-New York Giants Věřící, San Francisco 49ers Je to Showtime-Los Angeles Lakers Již druhým rokem v řadě, nejcennější profesionální sportovní tým Dallas Cowboys, s tržní hodnotouvíce než 4 miliardy $.

Další čtení

Fortune 500: Co to znamená být na seznamu

Jaký je Fortune 500? Fortune 500 je každoroční seznam časopisu Fortune má 500 největších amerických firem seřazených podle celkových výnosů pro jejich fiskální roky.

Podívejte se na 5 nejbohatších lidí na světě

Kdo si myslíš, že udělal první pětce na časopis Forbes je každoroční seznam miliardářů pro rok 2018?

Top 4 Miliardáři Život v Koreji

První čtyři miliardářů na Forbes „2018 Koreje 50 nejbohatších lidí“ seznamu jsou některé z nejvlivnějších lidí v Jižní Koreji, směřuje masivní společnosti technologie, zdravotnictví, a kosmetiky.

8 z nejbohatších Gangsters všech dob

Představte si, že gangster, pane trestného činu nebo drogového magnáta a budete pravděpodobně uvažovat o krveprolití, zbraně, rychlé peníze a bohaté životní styl.

5 prezidenti, kteří nemohli zabezpečit druhý termín

8. listopadu 2016 bouřlivý volební cyklus přišla do konce, když se Donald Trump zvolen prezidentem.

Pět nejlépe placeným Fotbalistů

Fotbal je stále klasifikován jako nejpopulárnější sport na celém světě.

Jak George Soros zbohatli

George Soros má čisté jmění ve výši 8 miliard $ a je zakladatelem a předsedou Soros Fund Management LLC.

Top 4 Miliardáři Život v Dubaji

K Spojené arabské emiráty(SAE) je jedním z nejbohatších zemí na Středním východě, někdy nazývaný „ Gulf Tiger.

Top 4 Miliardáři Život v Los Angeles

Vzhledem k jeho raných dobách, California vždy přitahoval lidi z celého světa hledají slávu a bohatství.

Donald Trump je Success Story

President Donald Trump je americká mediální osobnost, realitní developer, a obchodník s čistým jměním odhadovaným ve výši 3 miliard $ do 10 $, v závislosti na tom, kdo to dělat výpočty.

Kdo je Michael Bloomberg?

Kdo je Michael Bloomberg? Michael Bloomberg je miliardář obchodník, vydavatel, a filantrop a bývalý tři období starosta New Yorku.

Michael Milken

Kdo je Michael Milken Michael Milken je filantrop a bývalý zločinec, který jako manažer v investiční bankyDrexel Burnham Lambert Inc.

Shaquille O'Neal: podle čísel

Po 19 letech výroby a rekordy v NBA Shaquille O’Neal zavěsil své velikosti 23 tenisky zpět v roce 2011.

6 přes noc milionáři

Mnoho lidí sní o stát finančně nezávislýv průběhu celého života.

Top 5 Miliardáři Život v Singapuru

Singapur je známý pro své ruce pryč hospodářských politika prostředí příznivého pro podnikání, takže není divu, hrst světových miliardářů nazývají drobná asijské země domů.

Světově 10 Most Slavní Obchodníci všech dob

Existuje několik slavných bývalých obchodníků, kteří se stěhovali do různých profesí, jako jsou John Key (který sloužil jako 38.

Jak Sam Zell zbohatl

Samuel Zell je kultovní postavou ve světě amerického nemovitostí. Ve věku 26, on vytvořil společnost Equity Group Investice, investovat do nemovitostí.

Success Story John Griffin: Net Worth, Vzdělávání a nejoblíbenější citáty

Hodnota investor legendární John Anthony Griffin rád vypráví up-and-nadcházející investory „postavit truhlu na svých slunečných dnů,“ předávání šalvěj radu Julian Robertson, jeho rádce a bývalý šéf.

Wilbur Ross

Wilbur L. Ross, Jr. je milionář investor, který strávil prací čtvrt století jako poradce restrukturalizace bankrot pro Rothschild Investments.

David Einhorn

Kdo je David Einhorn David Einhorn byla dlouho považována za jednu z nejúspěšnějších a těsně následované manažerů hedgeových fondůve finančním průmyslu.

Mogul

DEFINICE Mogul Mogul je osoba, která je dominantou podniku nebo odvětví.

V případě, že Ultra-Bohatí chodí do školy

Pokud jste absolvoval soukromé, Ivy League školy ve Spojených státech, gratulujeme - máte větší šanci být v hodnotě více než 30 milionů $, než někoho, kdo dělal ne.

Jim Cramer (James Cramer)

Kdo je Jim Cramer (James Cramer) Jim Cramer je mediální osobnost a odborník na akciovém trhu.

Top 5 Nejbohatší Restaurateurs

Řekněte své rodině, že chcete otevřít restauraci a budete hit s kritiky - majitelé restaurací nemohou růst profesionálně, restaurace přicházejí s proměnlivým výnosem a dlouhé hodiny a tak dále.

Donald Trump Real Net Worth: 3,5 miliardy $

Čistá hodnota zvolený předseda Donald J. Trump byl populární příběh v loňských prezidentských volbách.

Celebrity, který pracoval v financí před tím, než se stal slavným

Pracovali jako pera prodejců, sokolníků, cookie scoopers, baletky, hasiči, profesionální fotbalisty, boty obchodníci, restaurace hostesky, nabídek lví klece, plavčíků, maskoti, poslíčkům a telemarketers.

Morganization

Co je Morganization Morganization je jméno náchylné k monopolizaci technikami používanými JP Morganv 19.

Katie Couric Clause

Jaký je Katie Couric Clause Katie Couric Clause byl termín slangu se odkazovat na kontroverzní pravidlo, že Komise pro cenné papírypovažovány za realizaci v roce 2006, známý formálně jako výkonný kompenzace a ustanovení o zveřejnění spřízněných stran.

Šéf Wall Street: JP Morgan

Když John Pierpont Morgan přijel na Wall Street, to bylo nepřehledné směsice protichůdných zájmů a jedním z mnoha finančních center v zemi, stále potýkají s pozůstatky kolonialismu.

bilionář

DEFINICE miliardáře Miliardář je fyzická osoba, která má aktiva nebo jejich čisté jměníve výši nejméně jedné miliardy měnových jednotkách, jako jsou dolary, eura nebo libry - ačkoli miliardáři nalezené v jiných zemích, jako je Čína nebo Rusko, jsou obvykle ty, které mají ekvivalent $ 1 miliarda, nebo více USD, v přepočtu z vlastní měnu.