Retirement Living

Vraťme se zpět do Indie do důchodu: jak na to Průvodce

Pokud jste někdy držel indickou cestovní pas, jsou manželé po dobu alespoň dvou let k indickým občanem, nebo alespoň v jednom ze svých rodičů, prarodičů či prarodiče je nebo byl indický občan, může se kvalifikovat jako Non-Resident Indian ( NRI), nebo v zámoří Citizen of India (OCI).

Nejlepší příspěvky


Další čtení


Federální zaměstnance Důchodový systém (FERS)

Definition of Federal odchodem do důchodu System (FERS) Federální zaměstnance Důchodový systém - FERS, je systém, který vstoupil v platnost v roce 1987 a nahradil Service důchodců systém civilní(CSR) jako primární penzijním plánempro americké federální civilních zaměstnanců.

Děti v kapsách rodičovských eroduje spoření zavedeného (Kippers)

Definice děti v kapsách rodičovských eroduje spoření zavedeného (Kippers) Děti v kapsách rodičovských Elektrojiskrové obrábění spoření zavedeného - Kippers je slangový termín se odkazuje na dospělé děti, které nechodí do školy a ve svých odpracovaných let, ale stále žijí doma se svými rodiči.

Odchod do důchodu z příjmů Certified Professional (VÚRV)

Jaký je důchodový příjem Certified Professional? Odchod do důchodu z příjmů Certified Professional (VÚRV) je profesionální označení pro zkušené finanční profesionály, kteří si přejí, aby se stal odborníky v oblasti plánování příjmů pro odchod do důchodu.

Doplňková Retirement Plan Executive (SERP)

Co je to Company Executive Retirement Plan? Doplňkové výkonný důchodový plán je non-kvalifikovaný odchodu do důchoduplán pro klíčové zaměstnance společnosti, jako je vedení, které poskytuje výhody nad rámec těch, na které se vztahuje jiné plány odchodu do důchodu.

Service Corps důchodců jednatelů (SCORE)

Jaký je Service Corps důchodců jednatelů? Service Corps vysloužilých manažerů - SCORE je nezisková organizace s členy, kteří poskytují bezplatné konzultační služby a poradenství pro podnikatele.

Service Retirement System Civil (CSRS)

Co je pro veřejnou službu Retirement System? Civilní služba Důchodový systém je systém, který za předpokladu, že odchod do důchodu, invalidní a pozůstalostní dávky pro většinu amerických civilních zaměstnanců služeb pracujících pro federální vládu.

Do důchodu v Panamě: Klady a zápory

Panama se stala jedním z největších penzijních rájů světa. Krásné pláže, horami a bohaté biologické rozmanitosti a hlavním městem, které soupeří s mnoha amerických a evropských měst z hlediska kultury, atmosféry a pohodlí lákají expati z celého světa při hledání nových zážitků a změnit prostředí při odchodu do důchodu.

Do důchodu v zahraničí: Mám prodat svůj dům?

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč odejít do zámoří: změna prostředí, lepší klima a nové zkušenosti, a navíc přístup k cenově dostupné zdravotní péči a nižší životní náklady, z nichž oba mohou vytvořit svůj odchod do důchodu hnízdo vejce vydrží déle.

Měli byste přispět k neuznatelná IRA?

Má smysl financovat neuznatelnou individuální důchodový účet (IRA)? Mnoho lidí, kteří nemají nárok na plně financovat odpočitatelné IRA a / nebo Roth IRAčasto přehlédnout tuto jednoduchou možnost ponožka pryč další dolarů pro odchod do důchodu.

Chartered penzijní plány Specialist (CRPS)

Co je Chartered penzijní plány Specialist (CRPS) Chartered Retirement Plans Specialist (CRPS) je pověření pro ty, kteří vytvářet, implementovat a udržovat pro odchod do důchodu plány pro podniky.