renty

Přehled anuit

Obsah Renty: The Big Picture Jak anuity Work Druhy anuit Daňové výhody anuit Vezmeme distribucí z anuity Co je třeba zvážit Sečteno a podtrženo Pokud uvažujete o rentu poskytovat pravidelný příjem v důchodu, je důležité pochopit různé typy a jak fungují.

Nejlepší příspěvky

Ekvivalentní roční renta Approach (EAA)

Jaký je ekvivalent roční renta přístup? Ekvivalentní roční přístup anuita je jednou ze dvou metod používaných v hlavním rozpočtuporovnat vzájemně se vylučující projekty s nerovnými životů.

Kopání do anuity Due

Co je Anuita Due? Anuita splatnosti je anuita, jehož cena je splatná ihned na začátku každého období.

Mohu si půjčit od mého anuita dát zálohu na dům?

Můžete si půjčit od svého anuity dát zálohu na dům, ale byli ochotni platit sortiment poplatků a pokut.

Volba k výplatě na vašich anuita

Obsah Fáze anuity Možnosti anuita Výplatní Metody Annuitization systematické Výběry Paušálů Payment Měsíčně Výpočet platby Anuita výplata daně Úvěrová kvalita Obavy Sečteno a podtrženo Pro některé investory, anuita může být vhodnou součástí řádného finančního plánu.

Certifikované Annuity Specialist (CAS)

Co je Certified Specialist Annuity (CAS)? Certifikovaným Annuity Specialist (CAS) je certifikace s uvedením odborné znalosti v oblasti s fixníma proměnlivých anuity.

Anuita

Obsah Co je to Anuita? pochopení anuity Druhy anuitní Renty: Kdo prodává Renty: Kdo nakupuje Faktory, které je třeba zvážit při nákupu Příklad anuity Co je to Anuita?

Život a smrt Benefit jezdci: Jak fungují?

Obsah Jaké jsou Životní a Death Riders?

věčnost

Co znamená Ustavičnost? Perpetuita týká nekonečné množství času.

Bezprostřední Variabilní Anuita

Jaký je okamžitá Variabilní anuity? Bezprostřední variabilní anuita je pojistný produkt, kde jednotlivec zaplatí paušální částku předem a přijímá platby ihned.

Další čtení

Kvalifikovaný dlouhověkost Anuita smlouva (QLAC) Definice

Co je kvalifikovaný Longevity Annuity Contract (QLAC)? Kvalifikovaný Dlouhověkost Annuity Contract A (QLAC) je odložená anuitaza finanční investici od kvalifikovaného penzijním plánemnebo IRA.

Inflace Protected Annuity (IPA)

Co Inflace Protected Annuity na mysli? Anuita inflace chráněné (IPA) je důchod, který zaručuje skutečnou míru návratnosti na nebo nad úroveň inflace.

Zaručená minimální dávky příjmu (GMIB)

Co znamená zaručený minimální příjem Benefit Mean? Zaručený minimální přínos příjem (GMIB) je druh volby anuitní že důchodci mohou koupit jejich odchodu do důchodu anuity of.

Registrované fond odchod do důchodu z příjmů (RRIF)

Jaký je registrovaná Retirement Income Fund? Registrovaný Retirement Income Fund (RRIF) je důchodový fond podobné smlouvy anuitní která vyplácí příjem na příjemce nebo více příjemci.

Zaručená minimální Odstoupení Benefit (GMWB)

Co je zaručený minimální Odstoupení Benefit (GMWB) Zaručený minimální Odstoupení Benefit (GMWB) je typ jezdce, nebo ze smlouvy připojeny k některým anuita pojistných smluv.

Odložená Anuita Definition

Co je to odložené anuity? Odložená anuita je druh anuity smlouvy, která oddaluje příjmy, splátky nebo paušálních plateb, dokud se investor rozhodne pro jeho získání.

Zaručená minimální akumulace Benefit (GMAB)

Co je zaručený minimální akumulace Benefit (GMAB) Zaručený minimální akumulace výhoda (GMAB) je typ jezdce připojen k variabilní anuity.

Anuita odvození vs. permanenci odvození na časovou hodnotu peněz

Tyto rozdíly mezi anuitníderivace a trvalý odvození časové hodnoty peněz je kvůli rozdílům v časových obdobích.

Důchodové Reserve ocenění Metoda komisařů (CARVM)

Co CARVM znamená? Komisařů Annuity Reserve ocenění Method (CARVM) je termín označující zákonné hotovostních rezerv na renty.

Současná hodnota Zájem faktor rent (PVIFA)

Jaký je současná hodnota Zájem Faktor anuity? Současná hodnota zájem faktor anuity je faktorem, který může být použit pro výpočet současné hodnotyz řady rent.

Kvalifikovaný předdůchodovém pozůstalostní penze (QPSA)

Co znamená Kvalifikovaný předdůchodovém pozůstalostní penze na mysli? Kvalifikovaný předdůchodovém pozůstalostní penze (QPSA) je dávka při úmrtí, která se vyplácí pozůstalému manželovi zesnulého zaměstnance.

Co se stane s mým rentu až zemřu?

Co se stane s anuity po smrti majitele do značné míry závisí na typu anuitníplánu.

Jaká jsou rizika anuit v recesi?

Renty přijde v několika formách, dvě nejběžnější bytí fixní anuitya variabilní anuity.

Jaké jsou největší nevýhody rent?

Renty může znít lákavě, když hodil by prodavače, který ne náhodou, dělá obrovské provize prodávat.

Annuitization Method

Jaký je Annuitization Method Způsob annuitization je druh anuity distribuční struktury, která dává důchodce platby pravidelných příjmů po zbytek svého života, nebo určitou dobu.

Variabilní anuity: Klady a zápory

Exploze produktů a služeb, které byly zveřejněny ve finančním trhu jsou dnes dost zmást i znalce.

Jaké jsou hlavní druhy rent?

Existují dvě hlavní kategorie rent: pevná a proměnné. Tyto kategorie se týkají způsobu, jakým se investice generuje výnosy.

5 chyb se vyvarovat při nákupu anuity

Rentyjsou stále oblíbenější, protože garantovaného proudu reoccurring příjmů, které poskytují investorům.

fixní anuity

Co je to Fixed Annuity Pevná anuita je druh anuity smlouvy, který umožňuje akumulaci kapitálu na základě daňové-odložená.

Nestandardní Health Annuity

Co je to Nestandardní Health Annuity Nestandardní zdraví anuita je pojišťovacíprodukt, který lze zakoupit osobou s vážným prokazatelným zdravotní problém, který bude pravděpodobně zkrátí důchodce máživotnost.

IRS publikace 571: Tax-Chráněné Anuita plány (403 (b) plány)

Co je IRS publikace 571: Tax-Chráněné Anuita plány (403 (b) plány) IRS publikace 571: Tax-Chráněné Anuita plány (403 (b) plány) poskytuje informace o daních pro filers, kteří mají 403 (b) plán pro odchod do důchodu.

Anuitní metody amortizace

Co je to Anuita metoda amortizace Způsob anuita odpisování je proces používá k výpočtu odpisůna majetku na základě výpočtu jeho míru návratnosti, jako kdyby se jednalo o investici.

Existují sankce za výběr peněz investovaných do anuity?

Anuity může být velkou investici pro spoření na důchoda plánování majetku, ale oni jsou často přešli z důvodu nákladů a dlouhodobých smluvspojených s tímto typem investic.

obyčejné anuity

Co je Ordinary Annuity Běžný Anuita je série stejných plateb provedených na konci po sobě následujících období přes pevnou dobu.

Anuita Factor Method

Co je to Anuita Factor Method Způsob anuita faktorem je způsob, jak zjistit, kolik peněz mohou být staženy předčasně z penzijních účtů Před uložením pokuty.

Vysvětlovat typů pevných anuity

Přispívá ke stabilizaci příjmů z investic, fixní anuityse nejčastěji používají lidé, kteří nejsou plně zapojených do pracovního procesu, se chystají do důchodu nebo již v důchodu.

Jsou variabilní anuity podléhají minimální požadované distribuce (ŘSD)?

Variabilní anuityjsou pojistné smlouvy, které poskytují daňové-odložená růst aktiv, která mohou později generují garantovaný tok příjmů, což je populární vozidla pro financování důchodu.

Aktualizujte proměnné anuity s § 1035

Vlastníte variabilní anuity? Můžete si myslet o vzdání se kvůli špatnému výkonu, nebo proto, že našel další investice, která vypadá lépe.

Roky Určité Anuita

Co je to Years Určité Annuity Let jistý důchod je důchodový příjem produkt, který zaplatí držiteli kontinuální pravidelné příjmy, zpravidla měsíčně, pro určitý počet let.

Zaručena Death Benefit

Co je Zaručená Death Benefit Zaručený smrti prospěch je výhoda termín, který zaručuje, že příjemce, jehož jméno je uvedeno ve smlouvě, obdrží smrti prospěch, pokud důchodce zemře dříve, než anuitní začne vyplácení dávek.