Refinancování domovem

Nejlepší příspěvky

Rate-a-Term Refinance

Jaký je poměr-and-Term Refinance? Rate-a-term refinancovat je refinancování stávající hypotéky za účelem změny úroků a / nebo dobu trvání hypotečního úvěru bez prosazování nové peníze z úvěru.

Cash-Out Refinance

Co je Cash-Out Refinance? V hotovosti-out refinancovat je možnost refinancování hypoték, ve kterém nová hypotéka je určena pro větší částku, než stávající úvěr za účelem přeměny vlastního domu na hotovost.

Refinancování hypotéky: Cash-Out vs. Rate-a-Term

„Cash out“ a „rychlost-and-termín“ máte dvě základní možnosti, když jste refinancování hypotečního ušetřit nebo získat peníze.

Jak vybrat ten správný věřitele Když Refinancování hypotéky

Jak se vám najít správnou věřitele, když jste se rozhodl refinancovat svůj domov?

Jak Refinancování hypotéky ovlivňuje čisté jmění

Refinancování se často jeví jako skvělý způsob, jak snížit své měsíční hypoteční splátky a nechat více peněz na jiné věci.

7 Bad Důvody k refinancování vaší hypotéky

Refinancování hypotéky není vždy ten nejlepší nápad, i když úrokové sazby hypoték jsou nízké a kancelářské klábosení se zaměřuje na který zachytila ​​nejnižší úrokové sazby.

Měli byste refinancovat vaši hypotéku Když vzrostou úrokové sazby?

Není to špatný nápad, aby zvážila refinancování vaší hypotéky, když úrokové sazby jsou nízké.

krátké Refinance

Co je Short Refinance? Short refinancovat je finanční termín, který se odkazuje na refinancováníhypotéky od věřitele k dlužníkovi v současné době v prodlení s jejich hypoteční splátky.

FHA Zjednodušte Refinance

CO JE FHA Zjednodušte Refinance Federální Housing Administration zefektivnit refinancovat, nebo FHAzefektivnit refinancovat, je možnost refinancování hypotéky nabízené vládou USA.

No Cash-Out Refinance

Co je No Cash-Out Refinance A č cash-out refinancovat odkazuje na refinancování stávajícího hypotečního úvěruna částku rovnající se nebo menší než stávající nesplacené zůstatku úvěru a navíc jakýchkoli dalších nákladů na půjčku vypořádání.

Další čtení

USDA Zjednodušené refinancování

Co je USDA Zjednodušené refinancování USDA zjednodušené refinancování se týká možnosti hypotečního refinančníhonabízené United States Department of Agriculture (USDA).

Jak najít nejlepší refinancovat firem

Víte, že refinancovánísvou hypotékuvám pomůže snížit splátky hypotéky a ušetřit tisíce dolarů v průběhu životnosti vašeho úvěru.

Jak snížit refinancování nákladů na uzavření

I přesto, že úrokové sazby byly vznášející se na rekordních minimech už celé roky, někteří lidé stále ještě nevyužil ji a refinancovat své hypotéky.

4 důvody, proč refinancovat svůj domov

Úrokové sazby jsou stále velmi nízké, ale neočekává se, že tam zůstat dlouho.