Prodej vašeho domova

Nejlepší příspěvky

Na prodej majitel (FSBO)

To, co je na prodej podle vlastníka (FSBO)? Na prodej majitel nebo FSBO je termín, který se vztahuje k určitému způsobu prodeje majetku.

Jak realitních kanceláří získat výpisy?

Realitníagenti získat výpis dohodyv mnoha různými způsoby v závislosti na jejich trzích.

Opravných prostředcích proti nízké domácí Auta

Je-li domov byl prodán nebo refinancovat, nezávislé posouzení je nařízeno bankou s cílem zajistit, že se půjčování proti skutečné hodnotě majetkulokalitách hodnotit vlastnosti pravidelně, aby se osli majetkových daní.

Potřebujete realitní makléř?

V nejprodávanější knihy „Freakonomics“ (2006), autoři, Steven Levitt a Stephen J.

Je pravda, že můžete prodat svůj domov, a ne platit daň z kapitálových výnosů?

Je pravda, ve většině případů. Když prodáváte svůj domov, jsou kapitálové ziskyz prodeje jsou osvobozeny od daně z kapitálových výnosů.

Ceník

Co je to Katalogová cena Ceníková cena, v realitním světě, je navrženo hrubá prodejní cena nemovitosti, je-li uvedeno na trh.

Proč realitní agenti selhali?

Zatímco většina úspěšných realitních kanceláří bude ukazovat na libovolný počet důvodů, proč jiní selžou, je pravda, že z důvodu, že převážná většina neúspěšných realitních makléřů jsou neúspěšných spočívá v jejich psychologii.

exkluzivní Listing

Definici výlučných Výpis Exkluzivní seznam je smlouva o prodeji nemovitosti, ve kterém je uvedeno realitní agentnaději získat provizi v případě, že nemovitost prodá v rámci určitého počtu měsíců.

Prodávající placená místa

Jaké jsou prodejci placená místa Prodávající placená místa viz nabídku o prodejci jako aktivana slevu část kupní ceny ve prospěch kupujícího, nebo nabídku zaplatit část souvisejících nákladů transakce, které jsou obvykle nese kupující.

Další čtení

Makléřská Open House

Co je makléřskou Open House Den otevřených dveří makléřskou je představení o nemovitostik prodeji cílené do jiných realitních kanceláří.

Landominium

CO JE Landominium Landominium odkazuje na jednotku, postavený jako součást rezidenčního komplexu, jehož majitelem je vlastníkem zařízení i pozemek, na kterém je postavena.

7 způsobů, jak zlepšit váš domov je sell schopnost

Existuje několik jednoduchých způsobů, jak zlepšit šance na prodej vašeho domu.

Jak Reality prodat své domovy For More

S cenami domů svržení a na trhu s nemovitostmi v nepořádku, realitní kanceláře nejsou nejoblíbenější profesionálové v těchto dnech.

Subject Nabídka

CO JE TO S výhradou Nabídka Nabídka předmětem je finanční termín pro určitý typ informační nabídky.