Publikováno 12 March 2019

Kteří jsou v Americe Sedm Nejbohatší Senators?

Ve snaze být transparentní a aby se zabránilo možnosti střetu zájmů při výskytu uvnitř vlády, etika v zákoně vlády vyžaduje mnoho volených úředníků, aby každý rok podat finanční prohlášení o zveřejnění , které odhalí jejich různých aktiv, investic a podniků zájmy , Senátoři jsou jedním ze skupiny lidí, kteří musí provést toto zveřejnění. Tyto výroky zveřejnění jsou k dispozici veřejnosti, a může dát dobrou představu o finanční situaci svých filers. Níže, budeme se podívat na sedmi nejbohatších lidí v americkém Senátu, a zjistit, jak přesně stavěli své štěstí, v závislosti na 2014 piliny.

Senátor Mark Warner (D)

Senátor Mark Warner Virginie je zdaleka nejbohatší člen amerického senátu. On je také třetí nejbohatší zákonodárce v Kongresu, která se skládá ze všech členů Sněmovny reprezentantů a Senátu. V době psaní, Centrum pro citlivé politice, Washington nonpartisan politická výzkumná organizace, odhadovaná hodnota pana senátora za necelých 243 milionů $ . Narozený v roce 1954, vyrůstal v typickém americkém měšťácké domácnosti. Již od roku kolej, senátor Warner měl politické ambice. U jednoho bodu během jeho času jako politologické studenta, dokonce navrhl, aby svým rodičům, že se jednou stane prezidentem.

Drtivá většina Warner bohatství pochází z Columbia Capital, rizikového kapitálu firmy  , kterou založil krátce poté, co absolvoval právnickou fakultu. Pod jeho vedením se firma dělal několik úspěšných prvotní investice do společností, které provozují v telekomunikačním průmyslu, včetně XM Satellite Radio a Nextel Communications, která byla získána Sprint v roce 2005 na 36 miliard $ . (Viz také:  Účastníci na daních:. Republikáni Vs. demokratů )

Senátor Dianne Feinstein (D)

Kalifornie je senátor Dianne Feinstein se odhaduje 94 milionů $ čisté jmění je na ní druhá nejbohatší sloužící senátor. Blum Capital, private equity firma založená v roce 1975 její manžel. Richard Blum, je zdrojem pro většinu z tohoto bohatství. Feinstein je výkaz zveřejnění v roce 2014 ukázal, že ona měla kdekoli od 5.000.000 milionů dolarů na $ 25 investovala do slepé důvěře . Měla také mezi 3,1 milionu milionů dolarů na $ 7.3 V různých peněžního trhu účtů .  

Senátor Richard Blumenthal (D)

Na základě  nedávných prohlášeních finančních informací , Connecticut senátor Richard Blumenthal a jeho žena je osobní štěstí pohybuje někde v rozmezí 65 miliónů $ do 85 $. Jeho manželka, Cynthia Malkin, je realitní investor, stejně jako dědička k Malkin majetku říši. Kromě nemovitostí, investiční portfolio páru patří mezi 600,000 milionů dolarů na $ 1.2 zlata a několik milionů dolarů do hedge fondů .

Senátor James E. Risch ®

Senátor James Risch of Idaho je další bohatý členem Senátu USA. Centrum pro citlivé politiky odhaduje, že senátor má čisté jmění 53 milionů $ , z nichž většina je investoval do více než 260 akrů zemědělské a ranč půdy v Idahu. (Viz také:  5 Hospodářské změny můžeme očekávat v případě, že demokrat vyhrál v roce 2016. )

Senátor John Hoeven ®

Senátor John Hoeven sloužil jako senior americký senátor ze Severní Dakoty od roku 2011. Předtím působil stát je guvernér po dobu 10 let. Jeho 2014 piliny finančních informací prokázat, že jeho čisté jmění je 17 milionů minimálně $ a mohla by být stejně jako 73.200.000 $. I když je jasné, jak přesně to udělal jeho jmění, Sen. Hoeven pracoval jako bankovní výkonné, než začal svou politickou kariéru. Mezi jeho aktiva jsou 1.000.000 milionů dolarů na $ 5 ve spořících a běžných účtů, a 5 milionů dolarů na $ 25 milionů podíl v soukromém vlastnictví zdravotnických zařízení dodavatelskou firmou s názvem Northwest Respirační Services. Jeho příjem z této činnosti sám v tomto roce bylo jen něco málo přes 2,1 milionu $.

Senátor Bob Corker ®

Tennessee je Bob Corker je také jednou z nejbohatších zemí senátorů. On vytvořil jeho Odhadem 45 milionů dolarů čistého jmění v důsledku celé řady úspěšných podnikatelských aktivitách. Jeho první obchodní podnik byl stavební firma, která začal ve věku 25 s $ 8,000  , že se mu podařilo zachránit během svého působení na vysoké škole. Podnik se stal úspěchem v relativně krátkém časovém úseku a nakonec byl prodán v roce 1990. Později získal dvě největší realitní holdingové společnosti v Tennessee Hamilton County, čímž ho na jednom místě, což je největší soukromý statkář v kraji. Stejně jako jeho poslední podáníSenátor Corker vlastnila portfolio více než tucet podílových fondů, jakož i 5 milionů dolarů na $ 25 milionu pronájem nemovitostí s názvem Dobrovolnické Building. Senátor vydělává mezi 1 milion mil $ až 5 $ ze majetku každý rok.

Senátor Ron Johnson ®

S odhadovaným čistým jměním 36 milionů $ , senátor Ron Johnson Wisconsinu je sedmý nejbohatší člověk v americkém Senátu. Jako mnoho z nejbohatších lidí v Kongresu senátor Johnson dělal jeho jmění ve světě obchodu, než se stal politikem. V pozdních 70. let, senátor začala zaměstnání jako účetní v PACUR, Wisconsin-založený polyester a plasty výrobní společnost s vlastnil jeho bratr-in-law. Jak čas ubíhal, přešel přes pozice, a nakonec se stal společnosti CEO  v polovině 80. let. Stejně jako v prosinci 2014, on vlastnil  5% společnosti a získal o něco více než 4,8 milionu $ z podnikání, které ročně. Mezi jeho další aktiva patří mezi 6.100.000 milionů dolarů na $ 27,3 peněžního trhu účtů, a komerční nemovitosti v Oshkosh, WI., Která je oceněna mezi $ 5 milionů na 25 milionů $. (Viz také:  Daňové plánu Donald Trump je: Kdo bude líbit .)

Sečteno a podtrženo

Každý rok mnoho US volených úředníků, včetně senátorů, jsou povinni podat prohlášení o finančních informací s vládou, která nastiňuje jejich různé majetek, závazky a vnější zdroje příjmů. Podle 2014 piliny, sedm nejbohatších členů amerického Senátu kombinované stojí stejně jako 930 milionů $. Tyto tři nejbohatší senátoři v současnosti sloužící jsou spojen s Demokratickou stranou a musí mít minimální čisté jmění o nic méně než $ 65 milionů. na 2014 piliny bázi, senátor Mark Warner Virginie měla odhadovaná v hodnotě 242 milionů $, což mu nejbohatší člen senátu. Většina z jeho bohatství přišel jako výsledek raných investic do úspěšných technologických firem.