politické Novinky

Nejlepší příspěvky

Trump kampaně strávený $ 150K + na Amazonu: CBS

Amazon.com Inc. ( AMZN) může být prezident Donald Trump má nový oblíbený boxovací pytel, ale nová zpráva z CBS ukazuje jeho volební kampaň použili e-commerceobří hodně.

Jak Short FTSE náskok před Brexit Vote

Konání referenda ve Spojeném království opustit Evropskou unii ( Brexit) přichází až na 23.

Apple čelí velkým rizikem, pokud Čína obchodní války následuje

Se napětí mezi USA a Čínou stupňování a vyhlídky na obchodní válkyroste, Apple Inc.

6 Zásoby chystá vrhnout další Uprostřed obchodních válek

(Poznámka: autor tohoto fundamentální analýzy je finanční spisovatel a portfolio manažer.

Proč FedEx Sklad může spadnout Dále americko-čínské obchodní války

Akcie společnosti FedEx Corp. ( FDX), již zaostává na trh v letošním roce a vrhat 5% v úterý, může dále klesat jako americko-čínské obchodní válka kousnutí do zisku dodávky obra, podle jednoho týmu medvědů a jak je uvedeno v nedávné Barron seve zprávě.

Brexit zpomalil Velké Británii růstem o 2,1% So Far: Nová studie

Spojeného království hlasování opustit Evropskou uniise svlékl neuvěřitelných 440 milionů liber (584 milionů $) týdně z veřejných financí země, podle nového výzkumu z Centra pro evropskou reformu (CER).

Facebook, Apple, Google, Big Business Leaders nutkání Trumpa držet klimatické dohodě

Vzhledem k tomu, Bílý dům váží vytažení z Pařížské dohody o změně klimatu, ekologické aktivisty najít rostoucí tým nepravděpodobných spojenců mezi nejmocnějších amerických korporací.

10 High-margin Zásoby přežít americko-čínské obchodní válku

Americký stupňující obchodní válka s Čínou, může přijít na velmi vysoké náklady a vytřít 2019 zisky společností S & P 500, podle nové studie Goldman Sachs.

Novartis CEO Hovory Trump Lawyer Payment 'Mistake'

Novartis ( NVS) CEO Vasant Narasimhan vyzval farmaceutická společnost je 1.

Další čtení

6 Zásoby na vysoké riziko v obchodním války

Prezident Trump stupňuje obchodní válka je především špatná zpráva pro mnoho amerických společností, které mají významné prodeje na čínském trhu.

Je prezidenta Trump Trade War způsobují prudký nárůst Bitcoin Cena?

Po dlouhou dobu, zlato bylo považováno za bezpečné útočiště v době krize a nejistoty.

Apple CEO Doporučuje Trump proti Číně tarify

Apple Inc. ( AAPL) Generální ředitel Tim Cook může mít něco do činění s Donald Trump je nový postoj k obchodus Čínou, s výkonnou říká Bloomberg vzkřísil otázku tarifůna zasedání na konci dubna.

Trump obchodní válka je nákupní příležitost: Fundstrat

Investoři mohou být vystrašilo o potvrzení z Bílého domu, že by mohl zvýšit clana dovážené zboží, které pochází z Číny z 10% na 25%, ale alespoň jeden stock býkvidí to jako nákupní příležitost.

Soros Bet Proti Deutsche Bank Po Brexit hlas (DB)

George Soros a Soros Fund Management LLC vzal velkou krátkou pozici na Deutsche Bank AG (DB), akcie v pátek, den poté, co Británie hlasoval opustit Evropskou unii.

Trump Trade Talk stálo market $ 1 bilion: JPM

Investor obavy z více než geopolitické nestability a hrozící globální obchodní válkavzali americké akcie na jízdu na horské dráze v roce 2018, posílat devítiletou býčí trhv období trvalého volatility a vést některé na ulici, aby se stal více bearishv souvislosti s nadcházející tržní korekce.

Alibaba Faces Další poklesy jako Trade War ohřívá

(Poznámka: autor tohoto fundamentální analýzy je finanční spisovatel a portfolio manažer.

Jak Trump Auto Tarif může poškodit amerických firem, spotřebitelé

23. května 2018, řekl, že USA ministerstvo obchodu se uvažuje o tom, jak dovozy automobilů, nákladních automobilů a dílů pro automobilový průmysl vliv na národní bezpečnost a vnitřní ekonomiku Spojených států.

Proč Sklad Alibaba může stoupat 44% Přes obchodní války

Akcie čínské e-commercemonstrum Alibaba Group Holdings ( Baba) jsou až o 34% více než v minulém roce a jsou připraveny stoupat ještě vyšší navzdory tomu, že globální operace uprostřed stupňující se obchodní válce.

3 asijské akcie, aby vydržely americko-čínské obchodní válku

Po mnoha letech překonal jejich protějšky v USA, čínské akcie byly těžce zasaženy vlnou výprodejů v roce 2018.

Proč se Trump Block Broadcom ucházet o Qualcomm?

Prezident Donald Trump administrace je ochoten udělat cokoli, aby se zabránilo zahraničním společnostem, aby získali výhodu nad jejich protějšky v USA v klíčovém odvětví.

Ex-Trump Advisor Předpovídá 'Global kryptoměna'

Gary Cohn nevěří velký v Bitcoin, ale je fanoušek blockchaintechnologie a očekává, že globální kryptoměnase objevit nějaký čas v budoucnosti.

Taiwan Semi varuje: Obchodní válka by bolelo Apple

Taiwan Semiconductor ( TSM), jeden z (Applu AAPL) iPhone největších dodavatelů komponent, vyjádřil znepokojení nad dopadem obchodní válka mezi USA a Čínou bude mít na podnikání.

Apple v Eye of the Storm jako obchodní války rozšiřuje

Apple Inc. ( AAPL), největší světový společnost podle tržní kapitalizace, učinil svou cestu na vrchol pomocí Čínu jako oba hlavní zdroj prodeje spotřebního zboží a výrobní rozbočovač.

Americké futures Ponorné Po Číně oplatí Trump clech

Čína nedávno reagovala na nejnovější tarifů navržených USA tím, že oznámí svou novou vlnu tarifůna amerického zboží.

Kteří jsou v Americe Sedm Nejbohatší Senators?

Ve snaze být transparentní a aby se zabránilo možnosti střetu zájmůpři výskytu uvnitř vlády, etika v zákoně vlády vyžaduje mnoho volených úředníků, aby každý rok podat finanční prohlášení o zveřejnění, které odhalí jejich různých aktiv, investic a podniků zájmy , Senátoři jsou jedním ze skupiny lidí, kteří musí provést toto zveřejnění.

Páteční Turkish Turmoil, vysvětlil

Srážka z turecké liry je příčinou globální finanční trhy chvět.

Zásoby které by mohly být zasaženy obchodní války s Čínou

Zdá se, že prezident Trump se pohybuje vpřed s tarify určené k zapálení obchodní válku s Čínou, takže je pravděpodobné, že společnosti se šíří přes celé řady odvětví a oblastí, bude hit.

Trump Údajně chce ‚jít po‘ Amazonie

Akcie společnosti e-commercea cloud computingobří Amazon.com Inc. ( AMZN) klesl o 4,8% ve středu odpoledne na $ 1,425.

Jak Chip Zásoby se může dostat zabit obchodní války

S montážní obchodní napětí, nejnovější bomba z Washingtonu je fáma, že Trumpspráva může zakázat americkým společnostem z prodeje polovodičůdo Číny, zpráv Barron.

Trump býčí trh zdaleka neodpovídá ‚Obrovský‘

Zisky na akciovém trhu má být působivé, ale sotva bezprecedentní, během prezidenta Donald Trump prvních 500 dní ve funkci, která skončila v pondělí.

Top 10 Dárci do Trump kampaně (FB, WWE)

Donald Trumpnechce být viděn jako loutka nikomu. Na rozdíl od svého soupeře Hillary Clinton, on se distancoval super PAC, fundraisingové organizace, které přitahují miliony na dary od bohatého supporters.

Čína by se mohly zaměřit US technologických akcií v rámci obchodu války: Goldman

Nejistota ohledně směru Washington obchodní války s Čínou a potenciální dopad, že nové tarify mají na růst není pozitivní pro finanční trhy obecně, v souladu s horním akciového stratéga Goldman Sachs, podle údajů CNBC.

Anonymní (Internet Group)

Co je to Anonymní (Internet Group) Anonymous je volně organizované on-line skupina hackerů a politických aktivistů.

Potcoin Skoky o 13% po Trump-Kim summitu

Zatímco politické a vojenské důsledky vůbec první setkání prezidenta USA Donald Trump a severokorejského diktátora Kim Čong Un může trvat týdny, měsíce či dokonce roky, než si uvědomit, tam byl jeden Američan společnost, která se již těží ze summitu v Singapuru , Potcoin, je digitální měnaspolečnost zaměřená na marihuany průmyslu, dělal titulky, když oznámila plány na financování bývalý NBA superstar Dennis Rodman je výlet do historického setkání.

Trump Zákazy venezuelské kryptoměna Petro

President Donald Trump dal výkonný rozkaz zakazující všechny transakce ve Spojených státech, které zahrnují pochybné venezuelské kryptoměna, Petro.

Kdo jsou Donald Trump obchodní partneři v Indii?

Minulý týden, Hospodářský Timesoznámil, že Donald Trump se setkal s některými ze svých indických obchodních partnerů v The Trump Tower v New Yorku.

Obchodní válka hrozí nízkokapitalizovaných Reklamní Juggernaut

Ve spěchu, aby ochránily před spadem z rostoucích cel a obchodních omezení, které investoři byli hromadí po hlavě do tuzemských-potýkají s nízkou kapitalizacíakcie, platit za „absurdní a směšné prémii“ pro ně, jak Larry Glazer Mayflower Advisors řekl CNBC.

5 Chip Zásoby ohrožené Rozšíření obchodní války

Výrobci polovodičů se těší rychlý růst prodejů a stoupající ceny akcií, ale dobré časy jsou ohroženy montážní obchodní válkymezi USA a Čínou.

Apple, Nike, Starbucks může být zasažena v obchodní války

Nike Inc. ( NKE), Apple Inc. ( AAPL), Deere & Co.