Pokročilé Pevné zisk z obchodování Concepts

Nejlepší příspěvky

Credit Linked Note (CLN)

Co je úvěrový dluhopis? Úvěrový dluhopis (CLN) je bezpečnostní s vloženým credit default swapumožňující výstavce posunout specifické úvěrové riziko pro úvěrové investory.

kabriolet Hedge

Co je to kabriolet Hedge Konvertibilní zajištění je obchodní strategie, která se skládá z užívání dlouhou pozici v určité společnosti konvertibilních dluhopisůnebo dluhopisů, a současně krátkou pozici stejné velikosti v podkladových kmenových akcií.

riziko předčasného splacení

Co je riziko předčasného splacení Riziko předčasného splacení je riziko spojené s předčasným návratem jistiny na pevně úročeného cenného papíru.

Modifikovaná certifikát předávací

Co je modifikovaná certifikát předávací Modifikovaná certifikát předávací je druh cenného papíru s pevným výnosem, které prochází nerozdělené zájem v souboru podkladových aktiv a úvěrů.

Jaké jsou L Bonds a jak fungují?

Životní pojištění dopravci, kteří kupují politiky životního zpět od pojištěnců, kteří potřebují hotovost teď začínají vydávat nový typ vazby pro investory.

master Notes

Vymezení hlavních Notes Master poznámky jsou krátkodobé dluhové nástroje vydané Master poznámky Federal Farm Credit Banky Finance Corp.

Proč hedgeové fondy love zoufalý dluh

Hedge fondymohou generovat masivní vrací v relativně krátkou dobu, a oni mohou ztratit spoustu peněz stejně rychle.

Statečný dost investovat do řeckých dluhopisů? Zde je návod

Kvůli nedostatku snadný přístup a likvidity, a velikost investice, která je vyžadována, není snadné, aby investovaly do řeckých státních dluhopisů.

Zajištěných hypoték Povinnost vs. zajištěných Bond Povinnost

Obě hypoteční obligace zajištěných(CMO) a závazků zajištěných dluhopisů(CBO) jsou podobné v tom, že investoři přijímat platby od podkladových aktiv.