Platy a kompenzace

Nejlepší příspěvky

Roční kompenzace vs. roční plat: Jaký je rozdíl?

Roční kompenzace vs. roční plat: Přehled Roční vyrovnání a roční plat může znít jako totéž, ale ve skutečnosti, oni představují dva velmi odlišné opatření vašich příjmů.

Restricted Sklad Unit (RSU)

Co je Restricted Sklad Unit (RSU)? Omezená sériová jednotka (RSU) je kompenzace vydaný zaměstnavatelem zaměstnanci ve formě akciové společnosti.

Jemnůstky bonusů

Jaký je bonus? Bonusem je finanční kompenzace, která je nad rámec běžných platebních očekávání jejího příjemce.

Nekvalifikované práce Definition

Co je nekvalifikované pracovní síly? Nekvalifikované pracovní síly se používá pro označení na segmentu pracovní síly spojené s omezenou dovednost sadu nebo minimální ekonomickou hodnotuza práci.

Dostat se do nemovitostí: 5 kroků se stát Agent

Podle odhadů Asociace Real Estate License Law úředníků(ARELLO), ukazují, že existuje asi dva miliony aktivních realitních licencí ve Spojených státech dnes.

Top WNBA Platy: Jak to dělají vyrovnat?

Vzhledem k tomu šílenství pánské basketbalovésezony skončí, ženská National Basketball Association připravuje pro vítězné sezoně každý květen, ale s trochou menšími fanfárami.

Úvod do zaměstnaneckých akcií nákupními plány

Obsah Co je to zaměstnanec koupi akcií Plan?

Top 10 Post-Grad Stupně, které vedou k vysoké mzdy

Pokud existuje jeden faktor, který je téměř jisté, pomoci zvýšit své příjmy, to se vrací do školy pro postgraduální titul.

Retenční Bonus Definition

Co je retenční Bonus? Retenční bonus je cílená platbu či odměnu mimo pravidelný plat zaměstnance, který je nabízen jako pobídka, aby klíčové zaměstnance v práci během obzvláště zásadní ekonomický cyklus, jako je fúze nebo akvizice, nebo během rozhodující produkčního období.

Další čtení

10 College Degrees s těmi nejlepšími Nástupní platy

Jak studenti vědí, která kolej stupňů přinese nejlepší výchozí plat, jakmile absolvent?

Průvodce na odškodnění CEO

Je těžké číst obchodní zprávy, aniž by narazil zpráv o platy, bonusy, a opčních balíčků udělených hejtmany veřejně obchodovaných společností.

8 College Majors to vést k velkým Nástupní platy

Vysokoškolský titul přidává značnou hodnotu svého životopisua vašeho budoucího příjmu.

Jemnůstky Odstupné

Co je Odstupné? Odstupné je vyrovnání a / nebo výhody zaměstnavatel poskytuje zaměstnanci po zaměstnání je u konce.

Proč Chief Technology Officers (CTO) Matter

Co je Chief Technology Officer (CTO)? Šéf technický ředitel (CTO) je výkonným na starosti technologických potřeb organizace je stejně jako jeho výzkumu a vývoje (R & D).

Kvantitativní Analytik: Náplň práce a průměrný plat

Kvantitativní analytikje profesionál, který používá kvantitativní metody, které umožňují společnostem, aby obchodní a finanční rozhodnutí.

7 Aspekty při vyjednat odstupné

Ty by asi bylo podezřelé, kdyby váš šéf požádal, abych se s vámi setkat v konferenční místnosti po obědě.

Top Platební Math spojené Kariéra

Stalo se axiom, víra, že jít na vysokou školu, je chytrý finanční investice bez ohledu na to, co se stalo, že studovat.

Zaměstnanecké výhody: jemnůstky

Jaké jsou sociální výhody? Zaměstnanecké výhody jsou dodatky k odškodnění, které firmy poskytují svým zaměstnancům.

Jaký je plat předsedy Federálního rezervního systému?

Plat pro předsedy Federálního rezervního systému je dána Kongresu USA.

Top 10 nejlépe placených Maloobchodní Jobs

Rok za rokem, maloobchodu bylo hlavním úkolem motorem americké ekonomiky.

Sklad Kompenzace Definition

Co je sériové kompenzace? Kompenzační fond je způsob, jak korporacevyužít možnosti obrázkyodměňovat zaměstnance.

Employee Stock Option (ESO)

Co je to Employee Stock Option (ESO)? Zaměstnanec akciové opce granty uvedeno zaměstnanci společnosti právo koupit určité množství akcií společnosti za předem stanovenou cenu po určitou dobu.

Zaměstnanec koupi akcií Plan (ESPP)

Co je to zaměstnanec koupi akcií Plan? Zaměstnanec koupi akcií plán (ESPP) je společnost-spustit program, v němž mohou zúčastněné zaměstnanci zakoupit akcie společnosti za zvýhodněnou cenu.

Leveraged Employee Stock Ownership Plan (LESOP)

Definice Leveraged Employee Stock Ownership Plan (LESOP) Kompenzace equity systém, ve kterém společnost sponzorující typicky využívásvůj úvěr půjčit si peníze, které se pak používá k financování plánu na nákup akcií společnosti z pokladny společnosti.

Nekvalifikovaných odložených odměn (NQDC)

Co je nekvalifikovaných odložených odměn (NQDC) Nekvalifikovaných odložených odměn je odškodnění, které již získaly zaměstnancem, ale dosud neobdržel od svého zaměstnavatele.

Vzhledem k tomu, kariéru v Supply Chain Management

Je to každého maloobchodníka noční můra. V roce 1999, Hračky R Us byl schopen plnit své online objednávky včas na Vánoce a byl nucen vyslat email dva dny před dovolenou k dětem a rodičům řekl: „Je nám líto.

Investiční Banker: Náplň práce a průměrný plat

Investiční bankéř popis práce mohou zahrnovat širokou škálu povinností. Investiční bankéři pomoci svým klientům získat peníze na kapitálové trhytím, že vydá dluh nebo prodávat jmění ve firmách.

Stavy a Industries, kde se právníci placené Nejvyšší

S použitím nejnovějších údajů dostupných od října 2018, právníci získal střední roční platve výši $ 119,2500, podle US Bureau of Labor Statistics.

Santův Plat: nejlépe placeným Holiday Help

Kolem tomto ročním období, může Santa být jedním z nejtěžších pracovních postav kolem.

Investiční Analytik: Náplň práce a průměrný plat

Jedná se o investiční analytik je práce, aby se ujistil všechny skutečnosti jsou na svém místě, když jsou investiční rozhodnutí provedeny.

Grant

Co je Grant Grant je cena, obvykle finanční, neboť jedním subjektem (obvykle společnosti, nadace, nebo vláda) do druhého, často jednotlivec nebo společnost, s cílem usnadnit cíl nebo stimulovat výkonnost.

Kompenzace Dělnická

Co je kompenzace pracovníků Kompenzace pracovníků je veřejně podporovaný systém, který vyplácí peněžní dávky pro pracovníky, kteří se stali zraněný nebo tělesně postižené v průběhu svého zaměstnání.

Vyhnout předčasné výkonu Zaměstnanecké akciové opce

První pravidlo řídit své akciové opce zaměstnanců je, aby se zabránilo předčasnému cvičení.

Měli byste si koupit soukromé pojištění v nezaměstnanosti?

Budete chodit do kanceláře v pondělí ráno, abyste se pohodlně usadili v s čerstvým šálkem Joe a přichází se svým nadřízeným s růžovým skluzu.

Přivedl přes zeď

Jaký je přiveden přes zeď „Přinesl přes zeď“ je-li zaměstnanec ve výzkumném oddělení investiční banky - obvykle analytik- je přivedl k práci pro upisování oddělení s cílem zaměřit se na konkrétní společnosti.

Chcete prodávat životní pojištění? Nejdříve si přečtěte

Při pohledu na kariéru, která nabízí velký potenciální finanční vzhůru, nepřeberné množství pracovních příležitostí a vábení samostatné výdělečné činnosti?

Plat Vyjednávací strategie, které mohou být kontraproduktivní

Vyjednávání přijatelný plat je klíčovou součástí přijmout novou pozici, ale pokud zájemci fušeřina tento krok, to může stát jim práci.

Co je obchodní analytik a kolik oni dělají?

Během několika posledních let, obecný název pozice obchodního analytika se stala populární v mnoha průmyslových odvětvích.

5 High-platit práce v průmyslu Marijuana

Lékařské marihuany ve více státech nyní právním než ne - 30, abych byl přesný - a rekreační marihuana nyní legální v devíti státech a ve Washingtonu, DC, a Uruguayí a Kanadě, vysoce placených pracovních míst v průmyslu marihuany jsou stále k dispozici.