Platby

Nejlepší příspěvky

Ochrana Balance

CO JE Protection Balance Ochrana bilance je druh doplňkového pojištění, které je k dispozici na účtu kreditní karty.

Jak předplacené debetní karty pracují?

Předplacené debetní kartyfungují téměř jako kombinace kreditní karty a běžného účtu.

Nákup si raději s kreditní kartou

Je to prostý fakt, že za účelem vytvoření úvěr, budete muset použít úvěr.

Past Due Metoda Balance

Jaký je Balance Method Promeškané Minulost metoda kvůli bilance je systém pro výpočet úrokových nákladů na základě nesplacené půjčky nebo úvěru poplatků, které zůstanou neplacené po určitém datu.

Datum příspěvku

Co je Post Date Datum příspěvek je den, měsíc a rok, kdy karta vydavatelů místa transakce a přidá ji do zůstatku na účtu držitele karty.

Kreditní karta Blocks

Definice kreditní karty bloky Blok kreditní karty je vyhrazení části zůstatku kreditní nebo debetní kartou za náklady na služby dosud prokázané.

Pokuta za zpoždění

Definice pozdní poplatku Pozdní poplatek je poplatek spotřebitel zaplatí za provedení požadované minimální platbu na kreditní karty po datu splatnosti.

Jak Spor kreditní kartu Double Charge

Co se stane, když se 4K televizní zbrusu nový jste si přinesli domů se ukáže být poprsí?

Můžete splatit kreditní karty Walmart v obchodě? (WMT)

Wal-Mart Stores, Inc. (NYSE: WMT) umožňuje více platební možnosti pro své kreditní karty, včetně plateb v obchodech.

Deadbeat

Definice z Deadbeat Deadbeat je slangový termín pro kreditní kartyuživatele, který se vyplácí svou rovnováhu v plné výši a včas každý měsíc, čímž odpadá nutnost splatit úroky, které by byly docíleny na svých účtech.

Další čtení

Platební doklad

Co je vyúčtování Prohlášení fakturace je měsíční zpráva, že společnosti vydávající kreditní karty problém držitelům kreditních karet ukazuje jejich poslední transakce, minimální měsíční splátkasplatná a další klíčové informace.

Kreditní karty nebo hotovosti: Které používat?

Kreditní karty nebo hotovosti? Kreditní karty nabízejí pohodlí a dlouhý seznam výhod, které cash nezajišťuje, ale také představují všudypřítomné příležitost spadnout do cyklu otočnou dluhu, který může trvat roky, desetiletí nebo dokonce celý život.

Cena při platbě

Co je to Purchase Rate Míra nákup je úroková sazbaaplikována na nákupy provedené kreditní kartou.

Bezúročné období (Credit)

Co je dobou odkladu (Credit) Bezúročné období (kreditní) je počet dní mezi spotřebitele kreditní kartydata výpisu a data splatnosti, pokud nemá zájem ani nezaznamenají.

Nulový zůstatek karty

Co je to Zero Balance Card Rovnováha karta nula je kreditní karta, na které spotřebitel nemá žádné peníze dluží, protože jste zaplatili veškeré zůstatky dluží v plné výši a neučinila žádné nové nákupy.

Processing Date

Definice základního zpracování Datum Rande zpracování je datum (měsíc, den a rok), kdy banka kupecký zpracovává kreditní nebo debetní karty,transakce, která byla autorizována mezi obchodníkem a zákazníkem.

Můžete splatit své Best Buy kreditní kartu v obchodě?

Všechny Nejlepší kreditní karty Kup je možno splácet v obchodě v hotovosti nebo šek.

chargeback Period

Co je to Chargeback Period Zpětné zúčtování obdobím je doba, po kterou může držitel kreditní karty spor transakce kreditní karty s obchodníkem.

Proč Tvorba minimální splátky vás dostane nikde

Je to jako běh na finanční běžícím pásu. Každý, kdo s rovnováhou kreditní kartou ví, že dělat jen minimální platby vyžaduje spoustu peněz, ale dostane vás nikde.

Nová rovnováha

Co je to New Balance Nová rovnováha popisuje množství, že držitel kreditní karty dluží na své kartě na konci zúčtovacího období.

Cut kreditní karta účty Dojednání nižší cenu

Jedním z největších omylů o kreditní kartydluh je, že samotné karty jsou špatné.