Plánování Estate

Nejlepší příspěvky

Finanční vs. Medical Power of Attorney: Jaký je rozdíl?

Finanční vs. lékařské plné moci: Přehled Plná moc je autorizace, který umožňuje individuální rozhodovat jménem konkrétní osoby.

Měli Důchodci splácet hypotéku?

Splácení hypotéky po 30 letech, následovaný důchodu, býval rituál pro mnoho.

Letter of Pokyn: Nenechávejte život bez něj

Pokud hledáte způsob, jak zjednodušit složitou strukturu dědičnosti pro své dědice, nebo prostě chtějí způsob, jak držet tetě Martě naposled jste, pak dopis výuky je to, co budete potřebovat.

Podívejte se na dani z převodu Generation skipping

Před daň z převodu generace, skákáníbyl představen v roce 1976, bohatí jednotlivci byli legálně schopný dárkové peníze a odkázat majetek svým vnoučatům, bez placení federálních nemovitosti daní.

Estate Planning pro Kanaďany

Obsah Daně a plánování Estate Proto je důležité, aby se Will Poslední vůle a závěť Plná moc Living Will Plánování důvěřuje Zjednodušit Estate Druhy trustů Sečteno a podtrženo V plánování majetku, Kanaďané nemusí potýkat s USA ‘nemovitostí daně.

Jak se daňové právo New ovlivnit vaše Estate plán?

Obsah Změny by podle daňové reformy Co to znamená pro vás Vezměme si tyto problémy Strategie pro Chránit manžela náhodná vydědění The Life Insurance Option Sečteno a podtrženo V prosinci 2017, prezident Donald Trump podepsal nový daňový účet do práva.

Top 6 knihy pro plánování majetku

Obsah Dave Ramsey Autoři Klein a Berrie Jeffrey Condon Autor Goldstone, Hughes, Whitaker Mary Randolph Melanie Cullen a Shae Irving Sečteno a podtrženo Ať se nám to líbí nebo ne, smrt je jedním z mála záruk v životě.

Jak se náklady na základ vypočten na zděděné majetku?

Dědickou daň je daní, které mohou být uloženy osobě, která zdědí panství zesnulé osoby.

Další čtení

Příjmy z zůstavitelem (IRD)

Co je to příjmy z zůstavitelem? Příjmy z zůstavitelem (IRD) odkazuje na nezdaněného příjmu, že zesnulý měl vydělané nebo měl právo obdržet v průběhu svého života.

Zamezí zbytečným nákladům Probate

Každý rok miliony dolarů jsou vynaloženy na rostoucí právníka a soudní výlohy spojené s řízením o dědictví po smrti milovaného člověka.

Healthcare Power of Attorney (HCPA)

Co je to Healthcare plné moci? Zdravotnický plné moci nebo HCPA je právní forma, která umožňuje individuální zmocnit jiného se rozhodnutí týkající se jeho nebo její zdravotní a lékařskou péči.

Estate Daně: Kdo je na háku?

Daň z nemovitostí- daň vybíraná na zděděné části dědici ze statku - je předmětem většina lidí nejsou obeznámeni s, dokud nebudou mít přímo se s tím vyrovnat.

Použití LLC pro plánování majetku

Někde mezi korporace a partnerství spočívá na společnost s ručením omezeným ( LLC).

Jsou Estate Planning Poplatky za daňově uznatelné?

Plánování Estatepoplatky mohou být daňově uznatelné, ale pouze tehdy, pokud jsou splněny určité podmínky.

6 Estate plánování musí-podmínky

Mnoho lidí věří, že má plán realitní jednoduše znamená vypracování vůli nebo důvěru.

Váš Dědictví šperky: kolik to stojí?

Když někdo zemře a nechává vás šperky, může být sentimentální hodnotu k němu připojené.

Odchod do důchodu: Co se stane, když jeden z manželů zemře?

Při přemýšlení o penzijníchfondech, budete pravděpodobně nejvíce znepokojují mít dostatek peněz na pohodlný život.

Jsou rozvody, nemovitosti k dani?

Obecně platí, že většina distribucí nemovitosti, nejsou předmětem daně z příjmů.

Oznámení věřitelům

Co je to Oznámení věřitelům Toto oznámení věřitelům je vyhláška obvykle publikoval v místních novinách prostřednictvím exekutorajako součást závětiz pozůstalosti zesnulé osoby.

Neomezená Rodinný dedukce

DEFINICE Unlimited manželské odečtení Neomezené manželské odpočet ustanovení ve Spojených státech Federální Estate a darovací daň zákona, který umožňuje individuální přenášet neomezené množství aktiv svého manžela kdykoliv, a to i na smrt převodce, bez daně.

odúmrť

Co je odúmrť Odúmrť vztahuje k převodu majetku, nemovitosti nebo majetku do stavu, v případě, že osoba zemře bez závětinebo bez vůle a právních dědiců.

Zřeknutí zděděné aktiva plánu

Nepravděpodobné, jak by se mohlo zdát, že jsou někteří příjemci, kteří dávají přednost nepřijímat zděděné majetku.

Co je Will a proč já potřebovat jeden?

Pokud nemáte v současné době mají vůli, mohou vaši blízcí nedostane aktiva, které chcete nechat v případě vaší smrti.

Provést penzijní účty projít prozkoumání závěti?

Když někdo blízko vás zemře, jak se vypořádat s smutek, si také můžete být zvědaví, co se stane, aby zesnulého majetku a zda je či není žádný penzijní účty projít závěti.

Proč je třeba Letter of Intent Will

Většina lidí ví, že je třeba učinit vůli, ale je tu další zásadní dokument, který by měl také vytvářet a aktualizovat jednou za čtvrt roku.

Plánování Estate

Co je to Plánování Estate plánování majetku je příprava úkolů, které slouží ke správě základnu aktiv jednotlivce v případě jejich indispozice nebo smrt.

Jak si vybrat ten správný pro vaše exekutor Estate

Většina lidí ví, že by měl mít vůli, ale jen málo jedinců pochopit, jak důležité je vybrat správné exekutora, které pomáhají spravovat své záležitosti a distribuovat svůj majetek na dědice po jejich smrti.

soudní potvrzení závěti

Co je to Probační Prozkoumání je právní proces, při kterém se bude přezkoumávat, aby se zjistilo, zda je platná a závazná.

Certifikace pro plánování Estate

Plánování Estateje soubor právních, finančních a účetních poradenských služeb obvykle zaměřené na individuální investory,investiční rodinných úřadů, podnikatelů a vysoce čistého jmění-jednotlivci.

Vykonavatelka

Co je to vykonavatelka Vykonavatelka se týká ženy, která byla přidělena odpovědnost za provádění ustanovení stanovených v poslední vůli a svědectví.

Příjemce

Co je příjemcem Příjemce je každá osoba, která získá výhodu a / nebo zisky z něčeho.

Exekutora Kontrolní seznam: 7 Co dělat před smrtí

Být exekutoro majetkupřichází se spoustou zodpovědnosti (viz 4 Co je třeba zvážit, než se stal Estate exekutor).

kontingentu Příjemce

Co je to Podmíněný Příjemce Podmíněný příjemce je specifikována držitel pojistné smlouvy nebo vlastníka důchodového účtu jako příjem výnosů v případě, že primární příjemceje zesnulý, nemohl být umístěn nebo odmítne dědictví v době, kdy jsou výnosy, které mají být zaplaceny.

Bez závěti

Definice ze závěti Závěti odkazuje na umírání bez právního vůle.

Zákon o jednotných Simultánní Death

Stanovení jednotných zákona současně zemřelé Zákona Uniform Simultánní Smrtje zákon použit k určení dědictví, kdy dojde k více než jedno úmrtí ve stejnou dobu.

Administration Bond

Definice Administration Bonda Vazba správa je pouto, které je vyslán na účet správce statku poskytovat jistotu, že on nebo ona bude provádět své povinnosti v souladu s ustanoveními vůle a / nebo právní požadavky jurisdikce.

Majetek

Co je to majetek Statek je vše zahrnující čisté jmění jednotlivce, včetně všech pozemků, majetku a jiných aktiv, že jednotlivec vlastní nebo má kontrolní zájem.

Co je plánování majetku?

Plánování majetkuzahrnuje vytváření plánů pro převod svého majetku po smrti.