Obecní dluhopisy

Nejlepší příspěvky

Pochopení Munis: Variable-Rate Demand Bond

Jaký je variabilní sazbou Demand Bond? Požadavek vazba proměnlivou rychlost je druh městské vazby(muni) s plovoucí kupónplatby, které jsou upraveny v určitých intervalech.

Obecní obchodníků s cennými papíry musí podat SEC formulář MSD

Co je SEC formulář MSD Působit jako obecní obchodníka s cennými papíry (MSD) v bankovnictví nebo finanční institucenebo subjekt musí podat SEC formulář MSD.

Private aktivity Bond (PAB)

Co je to Private Bond aktivity? dluhopisy soukromých aktivit (osobní) jsou od daně osvobozeny dluhopisy vydané nebo jménem místní nebo státní vlády za účelem poskytování zvláštních finančních výhod pro kvalifikované projekty.

Další informace o komunální dluhopisy versus Zdanitelné dluhopisy a CD

Pokud váš kamarád ptá: „Jsou komunální dluhopisylepší investicí než zdanitelných dluhopisy?

Osvědčení o účasti (COP)

Co je certifikát o účasti? Osvědčení o účasti (COP) je způsob financování, kdy investor kupuje podíl na výnosech z pronájmu programu spíše než vazba je zajištěn těmito příjmy.

Industrial Revenue Bonds (IRBs)

Jaké jsou průmyslové Revenue Bonds? Industrial Revenue Bonds (IRB) jsou komunální dluhopisy vydané vládní agenturou jménem společnosti v soukromém sektoru, které jsou určeny k vytvoření nebo získání továrny nebo jiné těžké zařízení a nástrojů.

Daň Očekávání Note (TAN)

Co je to daňová Očekávání Note? Daňové Očekávání Note (TAN) je krátkodobý dluhový cenný papír vydaný samosprávy na financování okamžité projekt, který bude splacen s budoucími daňovými sbírek.

Stavět America Bonds (Babs)

Jaké jsou Build America dluhopisy? Stavět America Bonds (BAB) jsou povinné k dani, komunální dluhopisy, které představovalo daňových úlev a / nebo federálních dotací pro držitele dluhopisů a emitentů státních a místních vládních dluhopisů.

Výnosy Očekávání Note (RAN)

Co Výnosy Očekávání Note na mysli? Výnosy předvídavost Notes (RANS) je druh komunálního dluhopisu, kde vláda půjčí peníze na financování projektu a pak splácí věřitelé s příjmy z téhož projektu.

Další čtení

Stavba Loan Note (CLN)

Co je stavební Loan Note (CLN) Stavební úvěr poznámka (CLN) je povinnost dluh použit na financování stavebních projektů, jako sídlištích.

Komunální dluhopisy Vs. Fondy peněžního trhu

Základní rozdíl mezi komunálních dluhopisů, také známý jako „mudrců“ a fondů peněžního trhuje to, že komunální dluhopisy jsou emise dluhopisů, zatímco fondy peněžního trhu jsou typem podílového fondu.

Escrowed do splatnosti

Jaký je Escrowed do splatnosti Escrowed do splatnosti cenných papírů se v podobě předem financovanýkomunálních obligací.

Ex-Legal

Co je Ex-Legal Ex-Legal je obecní vazba, která je dodávána bez právního posudku z vazby advokátní kanceláře.

Obecní Securities Tvorba pravidel Board (MSRB)

Co je obecní Securities tvorby pravidel Board (MSRB) Městský Securities tvorby pravidel rada (MSRB), je regulační orgán, který vytváří pravidla a postupy pro investiční podniky a banky při vydávání a prodeje komunálních dluhopisů, směnek a dalších komunálních cenných papírů.

crossover Vracení

DEFINICE Crossover refundací Crossover refundace je místní vládní vydání nových komunálních dluhopisů (tzv Vracení plateb za dluhopisy), v nichž jsou výnosy umístěných v úschově a používají k provádění plateb dluhové služby o vracení dluhopisy do doby hovoru původních dluhopisů.

Vládní dluhopisy ETF: Klady a zápory

Pro udržení portfolia stabilní tváří v tvář na akciovém trhu je volatilita, ministerstva financía státní dluhopisyjsou populární strategie.

Public Účel Bond

Co je to ve veřejném zájmu Bond Účelem vazba veřejnosti je druh cenného papíru, že obce použít na financování veřejných prací zařízení a vylepšení.

Městské Bond Fund

Co je Municipal Bond Fund Obecní vazba fond je fond, který investuje do komunální dluhopisy.

Bond Index Kupující

Definice Bond Index Kupující Index vazba Kupující je index zveřejnila Bond kupující, denní finance novinách, že se vztahuje na obecní dluhopisový trh.

povinnost Bond

CO JE TO Povinnost Bond Vazba povinnost je druh komunálního dluhopisu, který zajišťuje hypotékuna majetku nebo jiné fyzické aktiva.

Obcích-Over-Bonds Šíření (MOB)

Co je to obcích-Over-Bonds Šíření (MOB) Obcích-over-vazby šíření (MOB), se týká rozdílu mezi výnosy z městských či obecních vazeb, a státní dluhopisy, které mají stejnou dobu splatnosti.

katastrofa Call

Co je to katastrofa Call Katastrofa hovor je rezerva výzva v komunálních dluhopisů, který umožňuje předčasné splacení nástroje, pokud dojde k katastrofická událost a vážně poškozuje projekt financovaný z dané problematiky.

Nemocnice Příjmy Bond

Co je to nemocnice Příjmy Bond O příjem nemocnice vazba je druh komunálního dluhopisuurčen na podporu výstavby nových nemocnicích, domovech důchodců nebo souvisejících zařízení.

Zdanitelný Municipal Bond

Definici zdanitelných komunálních dluhopisů Povinnou k dani obecní vazba je bezpečnostní pevným výnosem vydané místní samosprávy, jako je město nebo kraj nebo souvisejících agentur, která má své příjmy nejsou od daně osvobozeny.

Mbia Insurance Corporation

CO JE Mbia Insurance Corporation Mbia Insurance Corporation je společnost, jejíž poskytuje pojištění pro obce, které vydávají dluhopisy.

Základním dluhu

Co je podkladovým dluhovým Podkladové dluh je obecní vazba termín, který se vztahuje na implicitní pochopením, že dluh menších vládních subjektů by mohla mít podporu od bonity větších vládních subjektů v jurisdikci.

Top 4 komunálních dluhopisů ETF

Komunálních dluhopisů ETF (ETF)poskytují investorům přístup k obecní dluhopisovém trhu.

Utility Příjmy Bond

Co je to nástroj Příjmy Bond A utility příjmy dluhopisy jsou komunální dluhopisy, které jsou určeny k financování inženýrských sítí veřejných.

výtěžek ekvivalence

Co je Výnos ekvivalence Výtěžek ekvivalence je úroková sazba na zdaňovací zabezpečení, která by vytvářela zpáteční odpovídající vrácení jistoty osvobozené od daně, a vice versa.

Vzájemná investiční certifikát

Co je vzájemné investice Certificate Investiční certifikát vzájemná je osvědčení vydaného místním nebo obecním úřadem pro účely financování projektu veřejných prací.

Toll Příjmy Bond

Co je to Toll Příjmy Bond O příjem mýtného vazba je druh komunálního bezpečnosti použít k vytvoření veřejného projektu, jako je například most, tunel nebo dálnici.

Pre-Financováno Bond

Definice z předfinancované Bond Předem financované vazba je obecní vazba podpořena státních cenných papírů uložených na vázaném účtu.

Čistý dluh na vyhodnocená oceňování

Co je Čistý dluh na vyhodnocená oceňování Čistý dluh oceňování aktiv měří čistý dluh obce ve srovnání s hodnotou nemovitosti zakoupené jak bylo hodnoceno pro daňové účely ve vydání komunálních dluhopisů.

Neomezená daňová Bond

Co je neomezená daňová Bond Neomezené daňové dluhopisy jsou druh komunálních dluhopisů couval plnou vírou a závazek emitenta, který je obvykle město nebo obec, zvýšit daně, bez omezení, na obsluhu dluhu, dokud není vrácena.

Co znamená „WPPSS“ naleznete v Muni Bond výchozích hodnot?

Historie WPPSS Veřejné Power Supply System Washington (WPPSS) byla založena v roce 1950, aby se ujistil, že Pacific Northwest měla stálý zdroj elektrické energie.

příjmy Bond

Co je to Příjmy Bond Ročních tržeb vazba je komunálních dluhopisůpodporovány příjmy z konkrétního projektu, jako je mýtné most, silnice nebo místní stadion.

De minimis daňová pravidla

Jaká je de minimis daňová pravidla Daňová pravidla de minimis stanoví, prahová cena pro určení, zda je sleva vazby by měly být zdaňovány jako kapitálový zisk nebo běžný příjem.

Kryté hypotékou Příjmy Bond

Co je kryté hypotékou Příjmy Bond Kryté hypotékou příjmy dluhopisy jsou dluhové cenné papírypoužívané k financování hypoték.

Bond kupující 11

Co je to Bond kupující 11 Bond Kupující 11 (BB11) index je teoretický a odhadované průměrné výnosy dluhopisů.