obchodní strategie

Nejlepší příspěvky

Market Timing Tipy Každý investor by měl vědět

Obsah Dlouhodobá studie Cycles Podívejte se na kalendář To se pohybuje Nastavení Nové trendy Koupit úrovních blízkých podpory Budovat zdola rybářské dovednosti Identifikovat vzájemně propojené trhy Koupit a držte dokud je čas prodat Sečteno a podtrženo Je to dlouhá-konat přesvědčení, že časování trhua investice se vzájemně vylučují, ale dvě strategie dobře spolupracují při výrobě pevných vrátív průběhu několika let.

Jaké jsou hlavní, opláštění, a totožnou indikátory?

Přední vs. Rozehrání vs. splývající indikátory: Jaký je rozdíl?

Random Walk teorie

Jaký je Random Walk teorie? Náhodná teorie chůze naznačuje, že změny cen akcií mají stejnou distribuci a jsou na sobě nezávislé.

Bag Holder ztratí košile držení příliš dlouho

Co je Holder Bag? Držitel taška je neoficiální termín používaný k popisu investor, který drží pozici v bezpečnosti, která snižuje hodnoty, dokud se sestupuje do bezcennosti.

čistě Play

Co je to čistě pro hraní? Čistá hra odkazuje na veřejně obchodovanéspolečnosti, která se zaměřuje pouze na jednom odvětví nebo produktu.

Trend Trading: Na 4 Nejčastější indikátory

Trend obchodnícipokoušejí izolovat a získat zisk z trendů. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout.

Dovnitř a ven

Co je dovnitř a ven? Dovnitř a ven je obchodní strategie, kdy jeden cenný papír nebo měna je kupoval a prodával vícekrát během krátké doby.

sledovací Volatilita

Když volatilita na trhuhroty nebo stánky, finanční webové stránky, bloggerů, sociálních médií, novin a televizní komentátoři všechny vztahují k VIX ®.

Definování indexu ISM Manufacturing

Co je to Manufacturing Index ISM? Výrobní index ISM je široce sledoval ukazatel nedávné ekonomické aktivity USA.

Další čtení

Jak překonat trh

Všichni investoři musejí přehodnotit a zpřesnit jejich investování stylya strategie z času na čas.

Jaký typ Trader Are You?

Víte, že akciový trhposkytuje příležitost, jak vydělat peníze, ale nejste zcela jisti, jak investoři vědět, kdy koupit a prodat.

3 ETP to play Buffetta Moat Advantage

Legendární investor Warren Buffettvěří, že nejdůležitějším faktorem při výběru úspěšného investování je určení životnosti konkurenční výhody podniku či „příkopu.

Páska Reading si vylepšit svůj Investing

Čtenáři páskamají výhodu oproti Chartistsprotože mohou interpretovat intradaydat v reálném čase, filtrování stránek čísel do překvapivě přesné předpovědi krátkodobého cenového pohybu.

Jak se krátký prodej pomůže trhu a investoři?

Většina investiční analytici se shodují, že krátký prodejje etické. Navzdory přesvědčení, že tato praxe představuje těží off utrpení nebo že deprimuje úspěšné společnosti Ostatní ceny akcií, a to jak akademických studií a reálných experimenty ukázaly, že krátké prodeje zvýšit efektivitu trhu.

3 Obchodní Nápady pro nízkokapitalizovaných medvědi

Americké malé cap akciezískal významný příliv peněz od května do září 2018, když investoři viděl je jako méně imunní vůči geopolitickým napětím, obchodních tarifůa silnějšího dolaru.

Když zasvěcenci kupovat, by investoři měli připojit se k nim?

Tipy pro bití na trhu mají tendenci přicházet a odcházet rychle, ale vydržel velmi dobře: pokud Executives, ředitelé či jiné s vnitřní znalostí veřejné obchodní společnosti jsou nákup nebo prodej akcií, by investoři měli zvážit dělat to samé.

asteroid Event

Co je to Asteroid Event Asteroid událostí je náhlé, neočekávané a má závažné důsledky pro podnikání.

3 Časné varovné signály, které byste měli opustit obchodu

Ziskyna finančních trzích vyžaduje více dovedností, které lze lokalizovat příslušné rizikové vozidla, zadejte pozici ve správném čase, a spravovat je s moudrostí a se silným žaludkem předtím, než konečně brát východ, kdy náklady příležitostiotočí nepříznivý.

Rolling Settlement

Co je Rolling Settlement Postupový osada je proces vypořádání zabezpečení obchodůna po sobě jdoucích termínů založených na konkrétní data, kdy byla původní ochranná vyrobeny tak, aby obchody uskutečněné dnes bude mít datum vypořádáníjeden pracovní dennejpozději do obchodů uzavřených včera.

Fibonacci Techniky ziskového obchodování

Fibonacci analýzamůže přeplňovaný svůj výkon na trhu, ale budete muset zvládnout pár triků z obchodu získat maximální užitek z této matematické posloupnosti, která byla odkryta v západním světě před více než 800 lety.

Balanced Investiční strategie

Definice Vyvážený investiční strategie Vyvážený investiční strategie je způsob alokace portfoliaa řízení zaměřené na vyrovnávání rizika a návratnosti.

Houpačka pro ploty

Definice of Swing pro ploty To „houpačka pro ploty“ znamená, aby se pokusili vydělat velké výnosy na akciovém trhu s tučným sázek.

Co je Panic Prodejní a jak těžit z toho plyne

Panickým prodejůmdochází tehdy, když cena akcie prudce klesá na příliš vysokou hlasitost.

Nejlepší strategie pro krátkodobé úspory cílů

Vzhledem k tomu, každý ví, jak důležitá je ušetřit až pro odchod do důchodu, většina investorů jsou laserově zaměřena na přispění k IRAS,  401 (k) ya dalších „ hnízdo vajecinvestice“.

Jak dlouho může obchodník držet krátké pozice?

Neexistuje žádný nařízený limit na jak dlouho krátká pozicese mohou konat.

tržní arbitráž

Co je na trhu arbitráž Tržní arbitráž se týká nákupu a prodeje stejné zabezpečení ve stejnou dobu na různých trzích využít cenového rozdílu mezi dvěma samostatnými trhy.

Trading Trump: Čtení Past prezidenta Tweets

Prezident Donald Trump je nekonzistentní politika dělali obchodování trhy výzvou.

portfolio Turnover

Co je obrátkovosti Obratu portfolia je měřítkem toho, jak často jsou aktiva v rámci fondu, kupují a prodávají manažery.

Nash Equilibrium

Jaký je Nash Equilibrium Nash rovnováha je pojem v teorii her, kde je optimální výsledek hry je tam, kde není stimul se odchýlit od své původní strategie.

Bear Position

Co je Bear Position Bear pozice je termín představující krátkou pozici aplikovaný na finanční zajištění.

Jaký je rozdíl mezi krátkým stlačení a krátký krytinu?

„Short krytiny“ a „short squeeze“ jsou různé pojmy, které popisují situaci zahrnující krátkých pozic.

Jak obchodníci realizovat koupit Bounce strategii?

„Zákon akce a reakce se zdá být to, že primární pohyb na trhu bude mít obecně sekundární pohyb v opačném směru alespoň 3⁄8 z primárních pohybů.

Co je to obchodní Volume Index (TVI) vzorec a jak se počítá?

Index objemu obchodu (TVI)měří množství peněz proudí dovnitř a ven z cenného papíru nebo trhu.

Jak statistický arbitráž může vést k velké zisky

Teorie efektivních trhůuvádí, že finanční trhy jsou „informačně efektivní“ v tom, že ceny obchodovaných aktiv odrážejí všechny známé informace, v žádném okamžiku.

Míšení Technická a Fundamentální analýza

Lidé se často ptají, zda technické analýzymůže být použit jako účinná náhrada za fundamentální analýzy.

Hypotéza efektivního trhu (EMH) Definice

Co je to hypotéza efektivního trhu (EMH)? Efektivní trh Hypotéza nebo EMH, je investiční teorie, kdy ceny akcií odrážejí všechny informace a konzistentní generování alpha je nemožné.

Slabé, silné a středně silná efektivního trhu Hypotézy

Ačkoli teorie efektivních trhůjako celku teoretizuje, že trh je obecně efektivní, teorie je nabízen ve třech různých verzích: Slabý, semi-silných a silných.

Co je v průměru dolů a kdy ji použít

Rozhodování o tom, zda je či není na nákup dalších akcií na populaci, která je klesající cena je zajímavá otázka, a odpověď má dvě části.

Proč účetní firmy stále hraje hlavní roli v Oscarů

Účetní nejsou obvykle přicházejí na mysl, když si myslíme, že o Oscary.