Nejlepší Podílové fondy

Jak vybrat nejlepší podílový fond

Obsah Identifikaci cílů a rizikového Tolerance Styl a typ fondu Poplatky a Náklady Pasivní versus Active Management vyhodnocování manažery Velikost fondu Historie často neopakuje Volba co je skutečně důležité Sečteno a podtrženo Podílový fondje druh investičního produktu, kde jsou finanční prostředky od mnoha investorů sdružených do investičního produktu.

Nejlepší příspěvky

5 All-Star Fidelity portfolií

Společnost byla založena v Bostonu v roce 1946, FidelityInvestments rozrostla, aby se stal jedním z největších a nejuznávanějších nadnárodní podílový fond, zprostředkování a finanční služby na světě.

Top 4 rozvíjejících se trhů Fondy (NEWFX, VEIEX)

Investice do rozvíjejících se tržních ekonomik zpravidla nesou vyšší míru rizika než aktiva v USA rizika spojená s mnoha různorodých rozvíjejících se trhů podílových fondů patří rozvíjejících se trhů riziko, akciové tržní riziko, riziko země, regionální riziko, měnové riziko, politické riziko, a ve některé případy, rizikové aktivní vedení a rizikové indexování.

Top 5 podílového fondu Držitelé Southwest Airlines (LUV)

Southwest Airlines Co. (NYSE: LUV) je Severní Amerika je třetí největší leteckou společností.

Top 5 všech dob Nejlepší manažeři podílových fondů

Velké peníze manažeřijsou rockové hvězdy z finančního světa. Zatímco Warren Buffettje pojmem pro mnohé, na skladě mágů, jména Benjamin Graham, John Templeton, a Peter Lynch jsou důvodem pro delší pojednání o investiční filozofiía výkonností.

Top 5 Finanční sektor Podílové fondy

Finanční sektor poskytuje investorům příležitost podílet se majetkových a dluhových cenných papírů společností, jako jsou banky, investiční fondy, makléřské operace, pojišťoven a realitních společností, které poskytují houf finančních služeb.

Top 4 podílového fondu Držitelé Qualcomm (QCOM)

Qualcomm Inc. ( QCOM) je americká nadnárodní polovodičů a telekomunikačních zařízení společnost se sídlem v San Diegu v Kalifornii.

Top 4 podílového fondu Držitelé Coca-Cola

Coca-Cola soda začala v roce 1886, kdy Atlanta lékárník Dr.

Top podílového fondu Držitelé FedEx (FDX)

FedEx Corporation (NYSE: FDX) je známá tím, že „v případě, že absolutně musí být tam přes noc“ společnost.

Top 5 Biotechnology Podílové fondy pro 2019

Sektor biotechnologieoficiálně zotavil poté, co narazil do medvědího trhuúzemí poté, co hlavní biotechnologické indexy klesly v průběhu druhé poloviny roku 2015.

Další čtení

Top 5 obezřetnostní fondy pro odchod do důchodu Diverzifikace v roce 2018 (PRU)

Prudential Financial Inc. (NYSE: PRU), poskytující finanční služby vůdce s 1388000000000 $ aktiv pod správou ( AUM) od roku 2018, bylo slouží zákazníkům více než 135 let.

3 Fidelity Funds ohodnocení 5 hvězdičky podle Morningstar

Fidelity Investments je čtvrtým největším vzájemné fondy správce v zemi s více než 2 biliony $ aktiv pod správou (AUM) ke dni 30.

4 nejlepší S & P 500 Index Funds

Na 500 Index Standard & Poor(S & P 500) je index 500 největších amerických společností, které jsou uvedeny na New York Stock Exchange, nebo NASDAQ, zvolí výbor index Standard & Poor na základě tržní kapitalizace.

FUSEX: Přehled Fidelity Spartan 500 Fund Index

Fidelity Management & Research Společnosti kořeny sahají až do roku 1943, kdy Edward Crosby Johnson II stal se spojený s Fidelity fondu.

Top 3 podílového fondu Držitelé Tesla (TSLA)

Společnost byla založena v roce 2003 podnikatel Elon Musk, Tesla Motors ( TSLA) zachytil představivost zákazníků a investorů podobný s své řady elektromobilů.

Top 5 Mainstay fondy pro odchod do důchodu

MainStay fondy jsou nabízeny prostřednictvím dceřiné společnosti New York Life Insurance Company.

Jaké jsou předvojem v Admiral akcie?

Admiral Akcie představují oddělenou třídu akcií společnosti Vanguard spravovaných podílových fondů, které nabízejí nižší poplatky ve srovnání se standardní třídě Investor akcií.

Top 4 Technology Podílové fondy pro rok 2018

Sektor technologií přijala modřin nedávno zdůraznil Facebooku nedávné rozbití. Letos v létě, akciové společnosti ztratily 19% během jednoho dne a 120 miliard $ v průběhu týdne po vykázala silný zisk, ale varoval, že růst výnosů by klesat po zbytek roku.

American Funds AMCAP Fund (AMCPX) Přehled

Americké fondy nabízí již podílové fondyod roku 1934. Se sídlem v Los Angeles, je dceřinou společností globálního správce aktiv Capital Group.

VWELX: Přehled Vanguard Wellington fondu

V neustále se měnícím světě investování, Vanguard Wellington fond je pravda, přežil.

Top 4 podílového fondu Držitelé Morgan Stanley

Morgan Stanley (NYSE: MS) byla založena dne 16. září 1935.

Top 4 podílového fondu Držitelé Microsoft (MSFT)

Microsoft Corporation (NYSE: MSFT) byla založena v roce 1975 Bill Gates a Paul Allen, protože spěchal vytvořit operační systém pro Altair 8800 mikroprocesorem.

3 Dodge & Cox Funds Hodnoceno 5 hvězdiček od Morningstar

Dodge & Cox je jedním z nejvýraznějších správy majetkufirem v odvětví fondů.

Top 5 podílového fondu Držitelé Salesforce.com

Salesforce.com Inc. (NYSE: CRM) je poskytovatelem řízení vztahů se zákazníky software na bázi řešení (CRM) pro malé i velké korporace.

4 Best US Mid-Cap Index Podílové fondy

Ve srovnání s jejich velkou kapitalizací protějšky, mid-cap akcie historicky vykazují vyšší míru výnosů.

Top 5 medvědího trhu Podílové fondy (GRZZX, BEARX)

Investoři, kteří si myslí, že akciový trh‚s býčí běh může být brzy u konce, může chtít, aby zvážila investovat do medvědího trhu podílových fondů, které jsou určeny k zisku v celkové dolů trh.

Top 3 Materiály akciových podílových fondů

Akciové podílové fondy v sektoru materiálů, někdy označované jako základní materiálysektoru, se zaměřují na podniky zapojené do zpracování, sklizně nebo výrobě minerálů, kovů, lesy, chemikálií, plastů a jiných přírodních zdrojů.

Top 5 největších podílových fondů v roce 2017

K dispozici je bezpečnost v číslech, říká staré přísloví, a pokud jde o vzájemné investování fondu, není to špatný princip.

Tyto 3 Best Global Equity Index Podílové fondy

Pasivně řízené indexové fondy jsou populární způsob, jak pro investory, aby příjem stabilní výnos z relativně investice s nízkým rizikem.

Tyto Nízkonákladové Podílové fondy mají nejlepší Vrací

Pokud hledáte aktivně řízenýchfondů s nízkým poměrem výdajůmůže být obtížné, a to zejména v případě, že parametr je konzistentní pozitivní výnosy v průběhu posledních tří let na roční bázi.

FLPSX Fidelity levného Stock Fund: Přehled

Vypuštěn na 27 prosinci 1989 Fidelity levného Sklad fond (FLPSX) se stal jedním z největších podílových fondů společnosti.

Top 3 Podílové fondy Držitelé Facebook (FB)

Facebook, Inc. (NASDAQ: FB) se etabloval jako vedoucí sociální mediální gigant s tržní kapitalizací 418180000000 $ ode dne 29.

Top 3 Podílové fondy, které drží Google Stock

První tři jsou podílovédržitelé Abeceda Inc. ( GOOGL) Sklad patří Vanguard Úplná Fund Market Index, Vanguard fond 500 Index, a Fidelity Contrafund fond.

Top 5 Natural Resources Podílové fondy (FSCHX)

Přirozené zdroje sektorzahrnuje cenné papíry společnosti zabývající se těžebním praxe komodit, včetně těžby uhlí, kovové rudy, písek, štěrk a ropné břidlice.

Top 5 podílového fondu Držitelé General Motors (GM)

V roce 2016, General Motors Company (NYSE: GM) byl třetí největší výrobce automobilů na světě, za Volkswagen AG (OTC: VWAGY) a Toyota Motor Corp.

4 nejlepší Lord Abbett Podílové fondy

Společnost byla založena v roce 1929, Lord, Abbett & Co.

4 nejlepší Fidelity Fixed Income Podílové fondy

Fidelity Investments je dobře zavedená v soukromém vlastnictví vedení investiční společnost, která se specializuje na poskytování správy majetku a zprostředkování produktů.

Fidelity Capital & výnosem Performance Study

Věrnost Capital & výnosem (FAGIX) je 12,38 miliard $ portfolio, které spadá do kategorie High Yield Bond Morningstar je, ohodnotili pěti hvězdičkami přes palubu.

7 Low-Fee Fidelity Podílové fondy

Fidelity Investments je jedním z největších a nejznámějších společností spravujících aktivave světě.

Top 3 Komodity Podílové fondy

Investice do komoditje jedním z nejlepších prostředků zajištění portfolia, které je jinak zásob dominoval před neočekávanými finančních či politických krizí či běžných hospodářských poklesů.