Nejlepší ETFs

Nejlepší příspěvky

5 Best Real Estate REIT ETFs z roku 2019

V období nízkých úrokových sazeb, investiční realitní fondy(REIT) -a sekuritizovaného portfolia nemovitostí, nabízí možnost příjmu poskytované nemovitosti v kombinaci s likviditu akcií.

Top 3 Dopravní ETFs pro 2019

Můžete investovat do společností, které se pohybují lidé a výrobků tím, že koupí akcie fondů obchodovaných na burze (ETF), které se specializují na odvětví dopravy.

QQQ vs. TQQQ: Jeden Nasdaq ETF pro aktivní obchodníky a One pro investory

QQQ vs. TQQQ: Přehled S Nasdaq Composite tyčící zaznamenat výšek a pořadí technologie sektor jako letošních nejlepších výsledků skupiny, není divu, že mnozí investoři hodnotí technologii a Nasdaq související ETF (ETF).

Top 4 ETF sledovat Nasdaq od října 2018

Pokud jste investor s velkým zájmem v oblasti technologií, je to jen přirozené, že se podívat na fondů obchodovaných na burze (ETF), které sledují Nasdaq.

Top 5 Gold ETF na rok 2018

Cena zlata byla na snímku v poslední době, které spadají více než 10% za posledních pět měsíců, dolar shromáždil na sázky s pokračujícím silným americké ekonomiky.

Top 3 zdravotní péče REIT ETF v roce 2018

Investiční realitní trusty (REITs) jsou druh obchodovaného cenného papíru, který obecně investuje do vlastnictví nebo financování z příjmů-produkující nemovitostí.

Top 3 ETF pro dlouhodobé investory

Pokud jste investor, který favorizuje buy-a-držet strategienechat pečlivě prověřených investice hromadí smysluplné vrátí v čase, ETF indexové bázi ( ETF), může být tím pravým nástrojem pro vás.

Jaký je QQQ ETF?

PowersharesQQQ, dříve známý jako QQQQ, je široce rozšířený a obchoduje fondů obchodovaných na burze (ETF), který sleduje index Nasdaq 100.

Top 3 růstu ETF za rok 2018

Investoři zažili býčí trhse vrátí v roce 2017. V průběhu čtvrtého čtvrtletí, nová denní maxima z různých indexů byly obyčejné, s širokým trhu S & P 500 Index vysílání návrat meziroční data o 19,85% až 22.

Další čtení

Top 4 Large Cap-ETF na rok 2018

V závislosti na tom, koho se zeptáte, velké cap akcie mají tržní kapitalizacinad 5 miliard $, 8 miliard $ nebo $ 10 miliard.

Top 3 Inverzní volatility ETF za rok 2018

VIX je burzovní symbol, který představuje index volatility Možnosti Chicago Board devizovém trhu.

Top 3 ETFs za Investice do vody v roce 2018

Je nemožné přehánět naši závislost na vodě. I přesto, že zhruba 70% země je pokryto vodou, jen nepatrný zlomek ve výši 1% je svěží a snadno přístupné pro udržení více než 7 miliard lidí.

Top 3 Private Equity ETF (PSP, PEX)

Private equity fondy obchodované na burze (ETF)držet společnosti, které mohou být finančně komplikované, protože využívají pákový efekt a jsou silně transakce-orientovaný.

Top 3 ETFs pro investice v Jižní Koreji (SSNLF, Ewy)

Jižní Korea fondů obchodovaných na burze (ETF)se skládá z cenných papírů společností se sídlem v Jižní Koreji a / nebo uvedených na jihokorejské burzách.

Top 3 Kanadské REIT ETFs v roce 2016 (XRE.TO, ZRE.TO)

Investováním do fondů obchodovaných na burze(ETF) s účastí v investičních fondech s nemovitostmi (REIT), investoři mohou získat širokou expozici diverzifikovaných portfoliích realitních podniků, včetně malých, středních a velkých-cap akcie, rychle a levně.

Je TLT ETF nabízejí to nejlepší z dlouhodobého hlediska?

Při pohledu na iShares 20+ Year Treasury Bond ( TLT) fondů obchodovaných na burze(ETF), je důležité vzít v úvahu, zda úrokové sazbypravděpodobně vzroste nebo zůstane nízká.

7 low-cost ETF: byste měli investovat?

ETF (ETF)jsou úžasné investiční nástroje, které umožňují dlouhodobí investoři platit nízké poplatky za správua zároveň dává obchodníci příležitost, aby se obrovské množství peněz v krátkém časovém období - v případě, že vědí, co dělají.

Nejlepší ETFs na užší nízkokapitalizovaných US-Aktien

USA malé capakciový trh zahrnuje běžné akcie společností ve Spojených státech s tržní kapitalizací mezi 300 milionů $ a přibližně 2 miliardy $ a.

5 Nejlepší Dividend-Platební mezinárodních akciových ETF (SDIV, LVL)

Se úrokové sazbyve Spojených státech a dalších primárních vyspělými ekonomikamistále na příliš nízké úrovni, mnozí investoři, kteří chtějí diverzifikovat svá portfolia na mezinárodní úrovni usilovat o další výhody plynoucí z vyšších dividend výnosůdostupných v zahraničí.

3 Nejlepší letecká společnost ETF za rok 2018

V roce 2016, Warren Buffett je  Berkshire Hathawaypřidal čtyři nové leteckých společností zásoby do svého portfolia: American Airlines, Delta, Southwest a United Continental Holdings.

Top 3 Intermediate Bond ETF pro rok 2016

Řada ziskových a populárních meziprodukt dluhopisových fondů obchodovaných na burze(ETF) jsou pro investory k dispozici.

QQQQ

Co je QQQQ QQQQ je původní burzovní symbol pro Nasdaq 100 Trust, s ETF, který obchoduje na NASDAQ.

Top 4 Bankovní ETFs od srpna 2017

Prezidentské vítězství Donald Trump má poslal trhy do nejvyšší rychlosti, s hlavními indexybít současně maxima v roce 2016 poprvé od roku 1999.

Tyto 3 Nejlepší ETFs vsadit na

Břidličná ropa průzkumníci a výrobci patří mezi nejvíce volatilní společností v odvětví energetiky.

Top 3 ETFs pro investice do hospodářských zvířat (kráva, UBC)

Existují tři hlavní ETF (ETF), které poskytují investorům přístup k živočišné průmysl: iPath Dow Jones-UBS živočišnou Subindex Total Return ETN je UBS ETRACS CMCI živočišnou Total Return ETN a iPath Čistý Beta živočišnou ETN.

Nejlepší 8 fondy pro pravidelné dividendy

Reinvestice, kde je generován prozatímní výnos reinvestován zpět do investic, je známo, že zvyšuje dlouhodobou návratnost.

Nejlépe 2 ETFs cílení Startups

Od Velké hospodářské recese, technologie startybyly zdrojem tvorby největší hodnoty a příležitosti.

Top 10 nejvíce obchodovaných s pákovým efektem ETF (UVXY, SDS)

Pákové ETF (ETF) pomocí termínových trzíchzvětšit výnosy určitého indexu. Existuje pákové ETF, které vypadají zdvojnásobit nebo dokonce ztrojnásobit denní výnos indexu, a tam jsou některé, které vypadají vrátit opak indexu.

Podíváme-li se investovat do Evropy Equities? Zkuste Těchto 6 ETF

Top European Equity ETF Některé odhady ukazují, že evropské akciemohou být ve velkých návratů v dvouciferném až do roku 2016, což je více než projekce pro většinu ostatních mezinárodních oblastí.

Top 7 ETF pro denní obchodování

Den obchodnícipokoušejí vytvářet zisk otevřením a zavřením obchodních pozic několikrát během dne.

10 nejlepších z příjmů-vytvářející Mezinárodní ETFs

Pro mnoho investorů, mezinárodní diverzifikace může být důležitým a nevyužité část svých portfolií.

Top 4 telekomunikační ETFs pro 2019 (VOX, IYZ)

Investoři, kteří chtějí získat širokou expozici domácích nebo mezinárodních telekomunikačních akcií by si měl zvážit ETF (ETF) zaměřených na sektor.

Chtějí investovat na Filipínách? Oční Tyto ETFs

Předtím, než se stěhuje do fondů obchodovaných na burze(ETF), které vám nabídne expozice na Filipínách, pojďme nejprve jít nad tím, co se odehrává na Filipínách z ekonomického hlediska.

Top 5 Pharmaceutical ETF na rok 2018

Sektor zdravotnictví bude i nadále vidět politickou pozornost ve zbytku roku 2018, s 2017 US daňové reformy zákona ovlivňuje ji v mnoha ohledech.

Top 4 Equity ETF za rok 2018

Equities měl breakout rok v roce 2017 poté, co viděl značnou volatilitu v roce 2016.

Top 4 Emerging Market Equity ETF v říjnu 2018

Rozvíjejících se akciových trhů ETFs nabízejí atraktivní kategorii pro investory růstu či investorů, kteří chtějí rozšířit své investičních horizontů s přídavkem mezinárodních investic.

Top 3 homebuilders ETFs

Klesající míra nezaměstnanosti, nízké úrokové sazby, vyšší američtí zahájených staveba poptávka po domech jsou dobrou zprávou pro stavitelů domů.

Top 5 Retail ETF pro rok 2016 (RTH, PMR)

Maloobchodní sektor byl zmlácený kvůli mnoha cihel a-malta obchody chybí zisk očekávání v průběhu druhé poloviny roku 2015.

Nejlepší ETF pro Investice do luxusního zboží

Poptávka po luxusním zbožím je stále neporušený. I přes nedávné ekonomické otřesy a geopolitických otázek po celém světě, nadšení bohatých spotřebitelů luxus zůstává v nezmenšené míře.