makléři

Nejlepší příspěvky

Americký kód pro výměnu informací (ASCII)

Co je americký kód pro výměnu informací (ASCII)? ASCII je druh kódu pro přenos dat.

8 Etické směrnice pro Brokers

Obsah Osm jednoduchých pravidel etiky pro makléře 1.

Jaký typ zprostředkování účtu je pro vás nejvhodnější?

Makléř, také známý jako zprostředkování, je společnost, která spojuje kupující a prodávající z investičních nástrojů, jako jsou akcie a dluhopisy.

Jak Zprostředkovatelská Poplatky Práce

Existují dva různé typy makléřských firem: full service a slevy.

Jak makléřských společností Work

Co je Makléřská společnost? Hlavní povinností obchodníka s cennými papíry společnosti je působit jako prostředník, který spojuje kupující a prodávající s cílem usnadnit transakce.

Pochopení nuance vzdát makléřských obchodů

Co je to vzdát? Vzdát se o postup do cenných papírů nebo obchodování s komoditami kdy vykonávající kancelářklade obchod jménem jiného makléře.

Registrovaný Zástupce (RR)

Jaký je registrovaná zástupce (RR) Registrovaný zástupce (RR) je osoba, která pracuje pro makléřské společnostia slouží jako zástupce pro klienty obchodování s investičními produkty, jako jsou akcie, dluhopisy a podílové fondy.

Denní průměrný výnos Trades (šipky)

Jaké jsou denní průměrný výnos Trades (šipky)? Denní průměrné tržby obchodu (DART) je metrický používá v makléřsképrůmyslu.

Forma T Definice

Co je to formulář T: Equity Trade Reporting Form?

Front-Running Definice a příklad

Co je to Front-Running? Front-running je, když brokernebo jiný subjekt vstoupí do obchodu, protože mají informovanost o velkém non-propagoval transakci, která bude mít vliv na cenu aktiva, což má za následek pravděpodobně finanční zisk pro zprostředkovatele.

Další čtení

Jak Brokers můžete vyhnout triky tvůrce trhu je

V mnoha ohledech, Nasdaqje efektivnější než ostatní hlavních burzách, protože používá bleskové počítačové vazby, které jsou typicky „ otevřený křik“ podlahové modely.

Jaký je rozdíl mezi Chicago Board of Trade (CBOT) a Chicago Mercantile Exchange?

Jak Chicago Board of Trade(CBOT) a Chicago Mercantile Exchange(CME) vystopovat jejich kořeny do 19.

Full-Service Brokerage nebo DIY investování?

Je důležité znát rozdíl mezi poradenských bázi, full-service brokerů, a do-it-yourself diskontní makléři při výběru investiční účet.

Saitori

Co je Saitori Saitori, také známý jako saitori člena, je termín pro zaměstnance, kteří nakupují a prodávají cenné papíry jménem obchodníka s cennými papíry na jednom z několika japonských burz.

Ještě finanční poradci dostat zaplaceno od podílových fondů?

Finanční poradci jsou hrazeny podílové fondyvýměnou za investice a finanční poradenství, které poskytují.

Jak mohu zabránit provize a poplatky z jíst mé obchodní zisky?

Za prvé, pochopit, že neexistuje žádný univerzální systém týkající se obchodních provizíúčtovaných makléřských firem.

Platba na objednávku Flow

Co je to platba za Order Flow Platba za objednávky tok je náhrady a výhody makléřská firma obdrží za režii příkazy k různým stranám k uskutečnění obchodu.

Podlaha Broker (FB)

Co je to Floor Broker (FB) Podlaha broker (FB) je nezávislým členem burzy, který je oprávněn provádět obchody na devizovém patře jménem klientů.

zablokovány Period

Definice z blokovaných Období Blokované období se odkazuje na délku doby, v níž jsou cenné papíry investora zabráněno v přístupu.

Co je to koncové provize?

Velmi jednoduše, je trailing komisejsou peníze, budete platit každý rok, že jste vlastníkem investice poradce.

Do You Dare žalovat svého makléře?

Teoreticky, pokud jste přišel o peníze, protože váš broker(nebo jakékoliv finanční instituce), ti dal špatná rada, řídil špatně vaše investice, omyl vás v žádném případě ani dělal různé další nezákonné a etické věci, můžete žalovat o náhradu škody.

Hluboké slevy Broker

Co je to s výraznou slevou Broker Hluboký sleva broker je agent, který zprostředkovává prodej a výměny mezi kupujícím a prodávajícím s cennými papíry na ještě nižší sazby provize, než ty, které nabízí pravidelné diskontní broker.

Oslo Stock Exchange (OSL) .OL

Jaký je Oslo Stock Exchange (OSL) .OL Oslo Stock Exchange (OSL) .

Bucket Shop

Co je to Bucket Shop Termín vědro obchod může být použit v různých kontextech odkazovat se na méně než renomované makléřské firmy, které obvykle využívá neetických praktik.

Poplatek-založené investiční

Co je to investice Fee-Based Investiční poplatek na bázi odkazuje na to, jak je finanční poradce kompenzován zejména schopnost získat proviziz prodeje produktu.

Duck těchto nezákonných prodejních taktiky používané Brokers

Filmy jako Wolfa z Wall Street, Wall Streeta kotelnyupozornit na extrémy bezohledný, ne-li přímo nezákonná, taktiky prodeje využívat stínu makléři.

Co náklady na futures kontraktu?

Hodnota kontraktu futuresje odvozena od hodnoty hotovosti z podkladového aktiva.

dům Call

Co je to dům Call Dům hovor je margin volání podle makléřské firmypro zákazníka, jehož kapitál klesne pod udržovací maržepožadavku uvedeného makléřské firmy.

Spořící Cena

Jaký je Call Money Rate Hovor Peníze sazba je úroková sazba na typu krátkodobého úvěru, že banky dávají na makléřů, kteří zase půjčují peníze investorům na financování maržových účtů.

SIFMA (Security Industry / Financial Market doc.)

Co je SIFMA (Security Industry / Financial Market doc.

Sub-Pennying

Co je to Sub-Pennying Sub-pennying je praxe, kdy makléři, obchodníci nebo obchodníci vysokofrekvenčnískok do přední linie v Národním nejlepších poptávkových a nabídkových(NBBO), což je nejvyšší zaslali nabídku a dolní zaslali nabídku pro obchodní nástroj, pomocí dělat zlepšení cen v 1⁄100 krocích centu.

Dalian Commodities Exchange

Jaký je Dalian Commodities Exchange Dalian Komodity Exchange se nachází ve městě Dalian, Čína, která obchoduje s futures kontraktyna širokou škálu komodit.

10 Brokers, které zaplatí vám otevřít účet

Pokud hledáte nové zprostředkování, zvažte otevření účtu s jedním z těchto institucí.

přenosové Postupy

Stanovení přenosové postupů Přenosové postupy jsou prostředky, jimiž je vlastnictví akcie (nebo jiného cenného papíru) se pohybuje z jedné strany na druhou.

V název ulice

Co je Name V Street V ulici se jmenuje slang budou při zprostředkování účtudržitelem zákazníka cenné papírya aktiva pod názvem makléřské firmy, nikoli na jméno osoby, která je právním vlastníkem cenného papíru.

Cantor Futures Exchange (CXMarkets)

Co je Cantor Futures Exchange (CXMarkets) Cantor Futures Exchange, nyní volal CXMarkets je v USA regulovánoburza nabízet produkty související s devizami ( Forex), tropických bouří a dalších typů počasí.

Přebytek Margin Deposit

Co je to Excess Margin Deposit Nadbytek margin vklad hotovosti nebo kapitál v obchodním účtu marží za to, co je zapotřebí k otevření nebo zachovat účet.

Broker Komise

Co je Broker Komise Provize makléře je zaměstnancem makléřské společnosti, který dostane odměňován za počet obchodů se spustí.

hlavní objednávky

Definice z hlavních příkazů Zásadní pořadí, nebo to, co je často nazýváno hlavním obchod, je speciální typ řádu provádí pomocí makléř-dealer, který zahrnuje broker-dealer nákupu nebo prodeji na vlastní účet a na vlastní riziko, na rozdíl od provádění obchody pro klienty makléřské je.

Agentura Cross

Co je to agentura Cross Agentura Kříž je transakce, ve kterém investiční poradce působí jako brokerpro oba jeho klient a druhá strana transakce.