Kryptoměna Strategy & Education

Nejlepší příspěvky

Proč NEO může dělat, co žádná jiná kryptoměna můžete udělat

Obsah Co je NEO? Digitální ekvivalenty na Neo Zaměřit se na dodržování právních předpisů vstoupit Onchain NEO a Onchain: Jak se liší NEO a Onchain: Jejich Vision Řešení pro Čínu?

Jaké jsou 10 nejdůležitějších Cryptocurrencies jiná než Bitcoin?

Obsah Jaké jsou Cryptocurrencies? Litecoin (LTC) Ethereum (ETH) Zcash (ZEC) Dash (DASH) Zvlnění (XRP) Monero (XMR) Bitcoin Cash (BCH) NEO (NEO) Cardano (ADA) EOS (EOS) Sečteno a podtrženo Bitcoin není jen byl trendy, ohlašovat vlna cryptocurrencies postavených na decentralizované sítě peer-to-peer, to stalo de facto standardem pro cryptocurrencies inspiruje stále rostoucí legii následovníků a nerozdělené.

Jak si Mine litecoin?

Obsah 1. Co je Mining? 2.

Jak Closed virtuální měna Works

Jaký je uzavřen virtuální měna? Uzavřená virtuální měna je neregulovaná digitální měna, která se používá jako platební prostředek jen v určitých virtuálních komunit.

Tether (USDT)

DEFINICE Tether (USDT) Tether je blockchain-založen kryptoměnajehož cryptocoins v oběhu se opírají o ekvivalentním množstvím tradičních nekrytých měn, jako je dolar, k euruči japonskému jenu, které se konají v určený bankovní účet.

Pochopení tokeny zabezpečení

Co je bezpečnostní token? Bezpečnostní Token je přenosné zařízení, které ověřuje identitu osoby elektronicky ukládat nějaké osobní informace.

Je kryptoměna mrtvý pro dobré?

Vzhledem k tomu, že bylo vytvořeno téměř před deseti lety, Bitcoin a kryptoměna trh to plodilo čelí neustálý přísun doomsayers přiznává mince mrtvý nebo míří k zastarání.

Co je ERC-20, a co to znamená pro ethereum?

Populární kryptoměna a blockchain systém známý jako ethereumje založen na využití žetony, které lze kupovat, prodávat, nebo obchodovány.

Proč Crypto Asset Management je Next Big Thing

Na rozdíl od jeho role v převratné změny v komunikaci, internet byl hybná síla v podání investování on-line, poškodí informační a spuštění bariér pro velkou třídu maloobchodníků.

Další čtení

Obtížnost Bomb

Definice obtížnosti Bomb Obtížnost bomba je termín používaný k označení rostoucí úroveň důlního obtížnosti, která vede ke zvýšenému množství času potřebného k těžbě nový blok na ethereum  blockchain.

Je SALT Blockchain-Based Úvěry budoucnost všech osobní půjčky?

SALT: Základy  Sůl je zkratka pro zabezpečené automatické půjčování Technology.

Srovnání kryptoměna Cena Tracker

Pokud jde o cryptocurrenciesinvestoři stále tráví spoustu času hledáním nejnovější tokenu nebo mince, nebo ten s nejvíce vzrušujících vyhlídky, nebo ten, který je nejvíce podhodnocené.

Coincheck

DEFINICE Coincheck Coincheck je výměna kryptoměna a digitální peněženka společnost se sídlem v Japonsku.

Cloud Mining

Definice Cloud Mining Těžba Cloud nabízí mechanismus pro Mine si kryptoměna, jako Bitcoin aniž by bylo nutné instalovat veškerý hardware a související vymoženost.

Crypto Token

Definice Crypto Token Crypto žetony představují konkrétní zastupitelné a obchodovatelné aktivum nebo nástroj, který je často nalezený v blockchain.

Sirotek Block (kryptoměna)

Definice osiřelého Block (kryptoměna) Vzácná bloky jsou ty bloky, které nejsou povolené v blockchainsítě v důsledku časového zpoždění v přijetí daného bloku do blockchain ve srovnání s druhou kvalifikační bloku.

MonaCoin

DEFINICE MonaCoin MonaCoin nebo MONA, je digitální měna vytvořená v roce 2013.

Virtuální měna

Definice virtuální měny Virtuální měna je typ digitálního měně, která je k dispozici pouze v elektronické podobě, a nikoli ve fyzické podobě.

JOTA

DEFINICE IOTA IOTA je distribuován knihaurčen pro záznam a provádět transakce mezi stroji na internetu věcí (IoT) ekosystému.

litecoin Mining

DEFINICE litecoin Mining Litecoin těžba je zpracování bloku transakcí do litecoin blockchain.

Dělat Cryptocurrencies mají vnitřní hodnotu? Záleží

Cryptocurrencieszaznamenaly významný nárůst hodnoty za poslední rok. Ale věci se podíval v posledních několika měsících méně jasné.

Pomlčka

DEFINICE Dash Kryptoměna peer-to-peer, která byla vidlicových z Bitcoin nabídnout rychlejší a soukromé transakce pro uživatele.

Jak Will Lightning Network vyvíjet v budoucnu?

Bitcoin je Lightning Network (LN) se očekává, že k řešení hlavních problémů, jako je například dlouhou dobu transakce a vysoké poplatky, související s blockchain na kryptoměna je.

Jaký je Byzanc Hard vidlice ethereum?

V loňském roce, ethereum je kryptoměna, ether, vyletěla. (Viz také: ethereum je zvýšení cen po těžkém vidlí implementace).

Krypto Primer: Měny, komodity, tokeny

Merkle stromnebo hash rychlost, někdo?  Svět cryptocurrencies se topí v technickém žargonu.

tZero

DEFINICE tZero TZero je distribuovaná kniha platformou a kryptoměna zahájila Nadměrné.

Off-Chain Transactions (kryptoměna)

Definice z Off-Chain operace (kryptoměna) Off-řetězci transakce se týkají těchto transakcí k níž došlo na kryptoměnasíti, které se pohybují na hodnotu mimo blockchain.

ethereum Classic

DEFINICE ethereum Classic Ethereum Classic je open source, decentralizované, blockchainzaložené distribuované kryptoměnaplatforma, která běží inteligentní smlouvy.

GDAX

DEFINICE GDAX Coinbaseprvní licencovaný USA Bitcoin výměnua jedním z nejpopulárnějších, byla založena v roce 2012 a pomohl přinést digitální měnypro investory a to jak v USA, tak v zahraničí.

Ledger Nano S

DEFINICE Ledger Nano S Ledger Nano S je hardwarové peněženka, která se používá pro skladování a transakce v oblíbených cryptocurrencies jako Bitcoin, ethereuma dalších populárních altcoinsjako litecoin, Bitcoin hotovostia ZCash.

‚Nájemné Poplatky‘ by mohly zásadním způsobem Impact ethereum

Ethereum, populární blockchainsíť známý pro své éteru kryptoměnaa revoluční využití inteligentních smluv, může být dělat zásadní posun.

Blok Time (kryptoměna)

Definice Block Time (kryptoměna) Blok čas na blockchainsítě je míra průměrné doby přijatého hash mocí sítě vyrobit nový blok.

Burstcoin

DEFINICE Burstcoin Navrženy pro práci na představách o vysoké energetické účinnosti a zelené těžby Burstcoin funguje na základě dokladu o kapacitě (POC) algoritmus, který používá volné místo na disku důlního zařízení namísto po energeticky náročných ASIC-, CPU-či GPUzaložené hornictvímetodik.

Jaký je dopad na životní prostředí kryptoměna?

Cryptocurrenciesmají za sebou dlouhou cestu od svých poměrně obskurní původ.

Hyperledger Burrow

DEFINICE Hyperledger Burrow Hyperledger Burrow je jedním z projektů Hyperledger které působí jako oprávněním ethereum smart smlouva  blockchainuzlu.

Ledger Wallet

DEFINICE Ledger Peněženky Ledger hardware peněženky je řada více měn peněženek, které se používají k ukládání soukromých klíčů pro cryptocurrenciesoffline.

Coinigy

DEFINICE Coinigy Coinigy je kryptoměna obchodní platforma, která má sídlo v Milwaukee, Wisconsin.

Jak kryptoměna Těžební Bazény funguje?

Kryptoměnanadšenec ochotni sklízet zisk přes standardní těžebnímprocesu buď jede sólo s použitím jeho / její vlastní těžební zařízení, nebo se připojí k těžební bazén, kde jsou jeho / její těžba zdrojů udeřen s těmi jiných bazénových horníků ke zlepšení těžební výkon se zvýšenou zpracováním , Tento článek popisuje, jak těžební bazény fungovat.

CryptoRuble

DEFINICE CryptoRuble CryptoRuble CryptoRuble je digitální měna v současné době ve vývoji, pověřen ruského prezidenta Vladimira Putina.