konvertibilních dluhopisů

Nejlepší příspěvky

Strukturované Výtěžek produktu Výměnné na sklad (STRYPES)

Co STRYPES znamená? Strukturovaný vyměnitelný výtěžek produktu pro živočišnou (STRYPES) je druh konvertibilních dluhopisůvydaných společnostmi, které platí čtvrtletní peněžní kupón.

Jak je konvertibilní dluhopis ocenění liší od tradičních obligací ocenění?

Konvertibilní dluhopisymají vlastnosti majetkovýchcenných papírů, protože mohou být podmínečně konvertovat do akcií.

An Introduction to Reverse konvertibilních dluhopisů (RCNs)

Pokud jste na příjmu hlad investor, stagnující akciový trh nebo rozpadající se výnosy z depozitní certifikáty, peněžní trhya dluhopisymůže dát velkou díru ve svém cash flow.

Úprava konverzí Podmínky

DEFINICE nastavení při konverzi Podmínky Termín používaný k popisu úpravu provedenou na konverzním faktorem kabriolet cenného když výměnný fond, z něhož tento kabriolet podstoupí rozdělení.

Hung Convertibles

Jaké jsou Hung Convertibles Hung kabriolety jsou konvertibilní cenné papíry, kde je cena akcií podkladového emitenta je hluboko pod cenou konverze, takže je nepravděpodobné, že tyto cenné papíry budou konvertovat za kmenové akcie.

Prozatímní Feature Call

Co je to funkce Předběžné Call Prozatímní funkce volání je mechanismus konvertibilní problém, který dává emitentoviprávo na urychlení prvního data uplatnění, pokud podkladové běžné obchodů s akciemi na nebo nad předem stanovenou úroveň po delší časové období.

Hodnota konverze

DEFINICE hodnoty konverzí Termín hodnota konverzeodkazuje na finanční hodnotě cenných papírů získaných výměnou konvertibilní jistotupro své podkladových aktiv.

Konvertibilní dluhopisy: klady a zápory pro firmy a investory

K dispozici jsou výhody a nevýhody při používání konvertibilních dluhopisůjakožto prostředku k financování ze strany korporací.

povinné Convertible

Co je to povinné Convertible Povinný konvertibilní je typ směnitelné vazby, která má požadované přeměny nebo pro uplatnění funkce.

konverze Premium

Co je to konverze Premium Konverze prémie je částka, o kterou je cena konvertibilního cenného papíru převyšuje aktuální tržní hodnotu kmenových akcií, do kterého může být převedena.

Další čtení

Liquid Výtěžek Option Note (LYON)

Co je to Liquid Výtěžek Option Note (LYON) Tekuté možnost výtěžek poznámky, (Lyons) jsou bezkupónovédluhopisy.

Bond Floor

Definice Bond Floor Vazba podlaha je nejnižší hodnota, která vyměnitelné dluhopisy může spadnout na, vzhledem k tomu, že současná hodnota zbývajících budoucích peněžních toků a hlavní vrácení.