komodity

Nejlepší příspěvky

Jak Timberland investice mohou diverzifikovat své akciové portfolio

Co je Timberland investice? Investoři, kteří chtějí diverzifikovat své portfolio akcií a pevným službám výnosem může investovat do Timberland.

Vysvětlení Bounties

Co je Bounty? Termín nájemnýmůže odkazovat se na některou z těchto vlastností:

Uvnitř Federal Land Bank (FIB)

Jaký je Federal Land Bank (FIB)? Spolková země banka je síť regionálních družstevních bank, které poskytují dlouhodobé úvěry zemědělcům a farmáři.

Na 5 Státy, které produkují nejvíce Cukr

Přibližně 80% světové cukru se vyrábí z cukrové třtiny v tropických a subtropických oblastech s zbývajících 30% z cukrové řepy, která se pěstuje převážně v mírných pásmech severní polokoule.

Jak Forwardation Happens

Co je Forwardation? Forwardation je termín používaný ve stanovení cen futures kontraktů, přičemž futures cena komodity nebo měny je vyšší než současná cena nazývá spotová cena nebo okamžité dodání cena.

Komoditní vs. produktu: Jaký je rozdíl?

Komoditní vs. produktu: Přehled I když jsou často zmatené a mohou být použity zaměnitelně, termíny zboží a produktů jsou velmi rozdílné.

United States Natural Gas Fund (UNG)

Co je ve Spojených státech Natural Gas fond? Státy Fund Gas Natural United (UNG) je bezpečnost obchodované na burze určen ke sledování procentuální změny v cenách zemního plynu dodávaného do Henry Hub, Louisiana, hlavního amerického benchmarku pro zemní plyn.

Hrubá výroba Margin (GPM)

Co je Gross Processing marže? Hrubá marže zpracování (GPM) je rozdíl mezi náklady na syrové komoditě a výnosů se generuje jednou prodávané jako hotový výrobek.

Dřevo Investment Management Organization (TIMO)

Co je to dřevo Investment Management Organization? Dřevařský Investment Management Organization (TIMO) je skupina pro správu, která pomáhá institucionální investoři v řízení svých investičních Timberlandportfolií.

Nález a vývoj (F & D)

Co je to hledání a rozvoj (F & D) Nález a vývoj (F & D) se týká nákladů vzniklých, když o nákup společnost, zkoumá a rozvíjí vlastnosti ve snaze založit komoditnírezervy.

Další čtení

Banka pro družstva

Co je to banka pro družstva Banka pro družstev v této oblasti, v soukromém vlastnictví a státem sponzorované bankou, která poskytuje úvěry zemědělcům, kteří ve vlastnictví marketing, dodávky a služby družstev a venkovských utilit.

Natural Resource Investování

Důvody proč investovat do přírodních zdrojů byly vždy přesvědčivé. Ať už je to dřevo, uhlí nebo zlato, přírodní zdroje jsou jádrem výroby.

e-CBOT

Co je to e-CBOT E-CBOT je elektronická obchodní platforma pro obchodování s futures a opční kontrakty na Chicago Board of Trade(CBOT).

Tokyo Commodity Exchange (TOCOM)

Jaký je Tokyo Commodity Exchange (TOCOM) Tokyo Commodity Exchange (TOCOM) má určenou misi na provoz a dohled nad komoditní trhynezbytné pro obchodování s futures některých komodit.

hamounění

Co je Hromadění Hromadění je nákup velkého množství jednoho druhu zbožíod spekulanta s úmyslem tlačí nahoru cenu.

3 nejlepší zboží investovat do

Ropy, zlata a obecných kovů jsou dobrým místem k životu na komoditníchinvestorů.

Kdo nastaví cen komodit?

Komodity jsou nesmírně důležité, protože jsou důležitými faktory při výrobě ostatního zboží.

Na 4 Státy, které produkují nejvíce Chocolate

Prvních čtyři země jsou odpovědné za výrobu čokolády jsou Spojené státy, Německo, Švýcarsko a Belgie.

Komodity, které se pohybují na trzích

Denní pohyby světových akciových trhůjsou ovlivněny mnoha faktory, od velkých institucionálních blokových obchodůa obchodování programuna zisku a ekonomických zpráv.

investiční Farm

Co je to investice Farm Obchodník s cennými farma je zemědělský podnikoperace, která je zakoupen a provozován s úmyslem dosažení zisku, nebo s cílem vytvořit daňový odpočet pro majitele.

Kartel

Co je Cartel Kartel je organizace vytvořená z formální dohody mezi skupinou výrobců zboží nebo služby s cílem regulovat nabídku, ve snaze regulovat nebo manipulovat s cenami.

minerální Rights

Co je to minerální Rights Práva minerální jsou vlastnická právapodzemních zdrojů, jako je ropa, zemní plyn, zlato, stříbro, měď, železo nebo uran.

Jak riskantní jsou futures?

Futures jako investiční aktivum, nejsou ze své podstaty rizikovější než u jiných investičních aktiv, jako jsou akcie nebo měny.

Jaký suroviny se výrobci automobilů používat?

Automobily vyžadují širokou škálu surovinpro jejich výrobu, včetně železa používané pro oceli, hliníku, skla, ropné produkty používají k výrobě plastů, pryže a speciální vlákna.

Federal Farm Credit System (FFCS)

Co je federální Farm Credit System (FFCS) Federální Farm Credit System (FFCS) je síť finančních institucí, které poskytují úvěry a financování zemědělství a zemědělství ve Spojených státech.

Investování do komodit bez potíží: Zkuste Komoditní ETF

Zatímco cena ropy, zlata, bavlny, sóji a dobytek, aby titulky každý den několik investoři mají peníze, dovednost nebo úložný prostor investovat přímo do fyzických komodit.

prokázané rezervy

Definice prokázaných rezerv Prokázané rezervy je množství přírodních zdrojů, které společnost rozumně očekává, že výpis z dané formace.

Jak investovat v zemědělství bez nutnosti vlastnit farmu

Investice do zemědělství může zdát jako dobrý strategický tah. Koneckonců, zda celková ekonomika je v recesi, nebo na vzestupu, lidé stále mají k jídlu.

Čehož 10 zemí má nejpřirozenější zdroje?

Přírodních zdrojů, nebo komodity, jsou syrové vstupy, které se používají k výrobě a výrobě všech produktů ve světě.

Komoditní Cena Risk

Co je to komoditní riziko Cena Komoditní riziko cena je cena, nejistota, která má nepříznivý dopad na finanční výsledky těch, kteří oba používají a produkují komodity.

Dow Jones AIG Commodity Index (DJ-AIGCI)

Co je Dow Jones AIG Commodity Index (DJ-AIGCI) Dow Jones AIG Commodity Index (DJ-AIGCI) byl vážený index, který sleduje široký rozsah 22 kontraktů komoditních futures, včetně kovů, zemědělských produktů, energie a hospodářská zvířata.

United States Department of Agriculture (USDA)

Co je to United States Department of Agriculture (USDA) United States Department of Agriculture(USDA) je oddělení vlády Spojených států, která řídí různé programy týkající se potravin, zemědělství, přírodních zdrojů, rozvoj venkova a výživu.

Bláznovo zlato

Definice z Bláznovo zlato Bláznovo zlato, také známý jako pyrit, je zlato-barevný minerál, který je často mylně považován za pravého zlata.

Má zlato bylo dobrou investicí v dlouhodobém horizontu?

Při hodnocení výkonu investiční zlato v dlouhodobém horizontu, je to opravdu záleží na časové období analyzován.

Co komodity jsou hlavními vstupy pro oblasti elektroniky?

Různé kovy, plasty, surovina chemikálií se používá elektronický průmysl. Některé z obecných kovů zahrnují měď, lithium, cín, stříbro, zlato, nikl a hliník.

Poptávka po Frac písku a betonu Drives Nedostatek

Navzdory zdání, nám dochází z písku. I když to by mohlo zdát přitažené za vlasy - písek je zdánlivě všude - není jen prosperující mezinárodní obchod v komoditě, ale je to druhý nejvíce využívány přírodních zdrojů po vodě a objemových nejvíce těžce extrahuje pevný materiál na světě.

Nejlepší Zemědělské producentských zemích

Food pohání svět; na rozdíl od čisté vody, přístup k přiměřené množství potravin je hlavním zájmem pro většinu lidí na Zemi.

Backpricing

Co je Backpricing Backpricing je metoda používaná k ceně specifi futures kontrakty, ve kterých jsou ceny kupujícímu komodit, které mají být dodány v termínu po vstupu do pozice.

Jak Commodity Ceny může korelovat se inflace

V polovině 2010s, globální ekonomika svědkem amerického dolaru zisku páry vůči ostatním hlavním měnám a viděl volný pád cen ropy, spolu s několika dalšími makroekonomickými událostmi.

komoditizace

Co je to komoditizace Komoditizace se vztahuje k procesu výroby něco do komodit.