Kariérní poradenství

Nejlepší příspěvky

Finanční možnosti kariéry pro profesionály

Obsah Finanční Kariéra Příležitosti Corporate Finance Povolání Commercial Banking Careers Investiční bankovnictví Jobs Příležitosti hedgeových fondů Private Equity, VC Careers Finanční plánování Pozice Pojišťovací příležitosti Veřejné účetnictví Kariéra Nalezení Zaměstnání Vybírat ten správný směr Finanční Kariéra Příležitosti Kariéru v oblasti financí není jen o penězích, i když je to blízko.

Jeden den v životě investiční bankéř

Obsah Úloha investiční bankéř Ranní rutina odpoledne Večer Investiční bankovnictvíje jedním z Wall Streetnejproslulejších a prestižní povolání očím.

Career Advice: Účetní Versus audit

Účtování vs. audit: Přehled Účetní a auditory spolupracovat s partnerem, účetní závěrky a zajistit, že jsou přesné, up-to-date a v souladu s různými regulačními standardy.

Career Advice: Management Consulting vs. investičního bankovnictví

Management Consulting vs. investičního bankovnictví: Přehled U špičkových studentů na elitních univerzitách, manažerské poradenství a investiční bankovnictvípředstavují kariéry, které poskytují příležitost, jak vydělat spoustu peněz hned po škole, často jen s bakalářským titulem.

Jak Investment Banking a Investment Management jsou Different

Investiční bankovnictví vs. Investment Management: Přehled Spousta vysokoškoláka finančních oborů a Master of Business Administration (MBA) studentůmzvážit pokračování kariéry v oblasti investičního bankovnictví a řízení investic, dvě intenzivně konkurenční polí ve finančním průmyslu, po obdržení jejich stupňů.

Finanční analytik Versus Finanční Kariéra Consultant

Finanční analytici oproti finančních poradců: Přehled Na první pohled, finanční analytici a finanční poradci provádět velmi podobné úlohy.

Nejlepší Entry-Level Finance Práce na 2019

Obsah Entry-level Financial Jobs Entry-level Plat Požadavky na vzdělávání Pokračování finančního vzdělávání Při pohledu financí Jobs Finanční analytik Investiční bankovnictví Analyst Junior Tax Associate / Accountant finanční auditor Osobní finanční poradce Sečteno a podtrženo Entry-level Financial Jobs Finance mohou být silně konkurenční pole proniknout do.

Nasdaq trhu Maker vs. NYSE specialista: Jaký je rozdíl?

Nasdaq trhu Maker vs. NYSE specialista: Přehled The New York Stock Exchange (NYSE) a Národní asociace obchodníků s cennými papíry Automatizované Citace (NASDAQ) každý zaměstnat trh tvůrci-obchodníci nebo obchodníci, jejichž úkolem je zvýšit likviditu jejich výměny poskytují plynulejší a efektivnější obchodování a udržovat spravedlivé a pořádek na trhu.

Další čtení

Career Advice: Financial Analyst Versus akciový analytik

Finanční analytik vs. akciový analytik: Přehled Mladí profesionálové, kteří jsou kvantitativně nakloněné, zkušení řešit problémy a logické myslitelé, a které mají v držení až do dnešního dne se trhy by měly uvažovat o kariéru jako finanční analytik.

Kariérové ​​poradenství: Financial Analyst Versus dat Analyst

Finanční analytik vs.Data Analytik: přehled Pokud jste student nebo mladý profesionál, který je velký s čísly, analytická a expertní problémů řešitel, zvážit kariéru buď jako finanční analytiknebo datový analytik.

Boule Bracket vs. Boutique Bank: Porovnání rozdíly

Boule Bracket vs. Boutique bank: Přehled Aspiring investiční bankéři mohou pracovat v jednom ze dvou typů investičních bank: boule konzol nebo butiku.

Career Advice: Accountant vs. Financial Planner

Účetnictví a finanční plánováníposkytují obohacující a lukrativní dlouhodobé kariérní možnosti.

Management Consulting Vs. Právo: Jaký je rozdíl?

Management Consulting Vs. Právo: Přehled Manažerské poradenství a kariéru v právu, tak s vysokým profilem a potenciálně kariéry s vysokými příjmy.

Career Advice: Accountant vs. Controller

Accountant vs. Controller: Přehled Život jako účetnínení nijak zvlášť okouzlující, ale jen málo profesní dráhy odpovídat jeho kombinace pevného platu, nízké napětí, bezpečnost práce, a příležitostí k povýšení.

Chief Security Officer (CSO)

Co je hlavní bezpečnostní důstojník? Vrchní bezpečnostní důstojník (CSO) je jednatelem společnosti odpovědný za bezpečnost zaměstnanců, fyzického majetku a informací ve fyzické i digitální podobě.

Jak získat práci v souladu

Obsah Nejžhavější Job v Americe Popis práce Compliance a etické postupy Compliance a řízení rizik Dovedností a kvalifikací Rozpětí mezd profesní dráhy Kariéra Public Sector Compliance Co je finanční Compliance?

Srovnávající Kariéra: Financial Analyst vs. Research Analyst

Finanční analytik vs. analytik: Přehled Finanční analytici zkoumat, shromažďovat a interpretovat finanční informace, které pomohou společnostem, aby obchodní rozhodnutí.

Certified Information Systems Auditor (CISA)

Co je Certified Information Systems Auditor? Certified Information Systems Auditor (CISA) se vztahuje na označení vydaného auditu a kontroly Association informační systémy (ISACA).

10 nejlepších měst pro kariéru v oblasti financí

Existuje finance pracovních míst lze nalézt v téměř každé město na světě, ale některá města nabízejí větší potenciál než ostatní.

Je Ivy League Titul Dobře placená?

Obsah Oceňování aktiv: Warren Buffet Style Váš budoucích peněžních toků Čtyři roky školné a poplatky Očekávané Nástupní platy Rychlé oceňování Poměry Diskontovaný Flow Model Cash Výsledky Sečteno a podtrženo Oceňování aktiv: Warren Buffet styl Berkshire Hathaway výroční zprávě z roku 2000 o Warren Buffett podrobně vzorec pro oceňování všech aktiv: „pták v ruce stojí dva v křoví.

Vždy se Uzavření prodejní strategii Movie Fame

Co je to vždy zavírat-ABC? Vždy zavírat (ABC) je motivační fráze se používá k popisu prodejní strategie.

Co Investiční bankéři ve své práci

Jednou z hlavních funkcí jako investiční bankyje působit jako prostředník mezi firmy, které chtějí získat peníze prostřednictvím emise cenných papírů a individuální či institucionální investory, kteří jsou ochotni poskytnout peníze výměnou za cenné papíry.

Kvantitativní Analytik: Profesní dráhu a kvalifikace

Obsah Kariérní cesta vzdělávací Kvalifikace Ostatní kvalifikací a dovedností Kvantitativní analytici, nebo „quants,“ pracující ve finančním odvětví pomocí matematických a statistických metod ke studiu, měřit a hodnotit finanční nástroje, finanční trhy a chování účastníků trhu.

7 tipů, jak se půda, která stáže

Obsah 1. Triple-Check Váš životopis 2.

Top 5 dovednosti investiční bankéř Potřeby

Kariéra v oblasti financí může být velmi obohacující, vzrušující a lukrativní, ale také vysoký tlak a náročný a nervy drásající.

Jak Promotions Práce

Co je to podpora? Pokud jde o kariéru, povýšení se týká povýšení hodnosti nebo pozici zaměstnance v hierarchické struktuře.

4 derivátové Prodejní Kariérní

Obsah Druhy derivátů Čtyři Navrhujeme Boční Kariérní 1.

Top 4 Airlines k práci pro

Letecké společnosti jsou považovány za jedny z nejlepších zaměstnavatelů v USA často vyklepávat tech společností jako Apple Inc.

Top 10 Kariéra pro ženy nad 50 let

S polovina všech amerických žen ve věku nad 50 let zažívá dlouhodobou nezaměstnanost, šance této skupiny vydává na nové kariéry se může zdát chmurné.

Akreditované Asset Management Specialist (AAMS)

Co je akreditovaná Asset Management Specialist? Akreditované Asset Management Specialist (AAMS) je profesní označení udělené akademie za finanční plánování (SRP) z finančních odborníků, kteří úspěšně absolvují self-studijní program, složit zkoušku, a dohodnout se v souladu s etickým kodexem.

Jak Bookie dělá peníze

Co je to bookmaker? Termín bookmakerkrátká nebo slang pro „sázkové kanceláře.

10 kroků ke kariéře v zajišťovacích fondech

Obsah 1. Pokud pracujete pro Hedge fond?

Provozní management ve zdravotnictví

Řízení provozuoznačuje se zaměřením na postupy, jež mají monitorovat a řídit všechny procesy ve výrobě a distribuci produktů a služeb.

Průvodní dopis Definition

Co je průvodní dopis? Průvodní dopisje písemný dokument běžně předkládány s žádostí o zaměstnání vysvětlující pověření a zájmu žalobce v otevřené poloze.

8 věci Zaměstnavatelé nesmějí požádat, abyste

V roce 2017 došlo k několika států a měst, včetně Massachusetts, New York, Maine a New Jersey, uvažuje nebo předáním opatření k zákazu žádat uchazeče o zaměstnání o jejich současném platu.

7 Non-Finance kurzy Finance Student by měly přijmout

Většina kariéry v oblasti financí zahrnují hledání účinných způsobů, jak hospodařit s penězi v organizaci vytvářet bohatství a zvýšit hodnotu organizace.

Analyzování kariéru v úvěrové analýzy

Úvěrová analýza je práce, která přichází se spoustou zodpovědnosti. Obecně platí, že kreditní analytikje zodpovědný za posouzení úvěru žadatele dané bonitu.