IRAS

Jak otevřít Roth IRA

Roth IRAS může být jen rockové hvězdy investičního světa. Tím, že nabízí nezdaněné peníze v důchodu - a širokou škálu investičních možností - oni nabízejí některé pěkné výhody, které ostatní penzijní vozidla nemají.

Roth IRA Definition

Co je Roth IRA? Pojmenovaný pro Delaware senátor William Roth, a zřízen zákonem o Poplatník Úleva od roku 1997, Roth IRA je individuální důchodový plán (typ kvalifikovaného penzijním plánem), které nese mnoho podobností s tradiční IRA.

Nalezení depozitáři pro sebeřízené IRA

U tradičních individuálních penzijních účtů ( IRA), vaše investiční možnosti jsou obvykle omezeny na cenné papíry, jako jsou akcie, dluhopisya podílové fondy, takže pokud hledáte větvit s více-nových možností, jako například nemovitosti a drahých kovů, což je self-režii IRAje vaše vstupenka.

Nejlepší příspěvky


Bitcoin IRA


Definice z Bitcoin IRA Bitcoin IRAS umožňují investovat do různých cryptocurrenciesvyužitím úspory na penzi.

Měli byste nakreslit z vašeho IRA brzy?


Individuální penzijní účtymohou sloužit jako doplněk úspory na penzijním plánem zaměstnavatelem sponzorovanéa více než jedna třetina amerických domácností ve vlastnictví alespoň jednou IRA v roce 2017.

Příliš bohatá na Roth? Udělej to


Vydělávat vyšší příjem se může zdát jako klíč k pohodlnější důchodu, ale to může ve skutečnosti být překážkou pro Sone druhy důchodového spoření daní zvýhodněny.