Dozvědět se o investování hodnoty

Publikováno 26 April 2019

Co je hodnota Investice?

Hodnota investice je investice taktika, kde jsou vybrány zásoby, které se objeví na obchod za méně než jejich vlastní , nebo knihy, hodnot. Investoři hodnota aktivně vyhledávat akcie se domnívají, že na trhu se podhodnocené. Investoři, kteří používají tuto strategii myslím, že trh overreacts na dobré a špatné zprávy, což má za následek pohyby cen akcií, které neodpovídají dlouhodobým společnost má základy . Tato přehnaná reakce udává hodnotu investorovi možnost profitovat nakupovat akcie za deflovaného cenu.

Warren Buffett, Peter Lynch a další úspěšní investoři zaměřili na investování hodnoty ve vyhledávání investičních příležitostí. Tím, že čte přes účetní závěrky, které se snaží určit případy, kdy se na trhu nesprávně oceněna zásob a vydělávat na návrat k průměru.

Nalezení investování hodnoty Targets

Podhodnocené akcie jsou považovány za přišlo přes iracionality investorů. Investoři hodnota doufat, že zisk z tohoto druhu iracionality investovat do společností, které mohou mít libovolnou kombinaci nebo jednu z následujících možností:

  • Podprůměrné poměru cena-to-knihy
  • Nižší než průměr (P / E) poměry price-to-zisku
  • Vyšší než průměrné výnosy dividend

Po přezkoumání, bude investor hodnota pak se rozhodnout, na nákup akcií v případě, že srovnávací hodnota je dostatečně atraktivní.

Tento úkol však není v praxi tak snadné. Odhadnout skutečnou vnitřní hodnotu akcie je více umění než věda. Dva různé investoři mohou analyzovat přesně stejné údaje o ocenění na společnost a přijdou v různých rozhodnutí. Z tohoto důvodu se investoři hodnota často nastavit vlastní „ bezpečnostní rezervu “ na základě jejich konkrétní rizikové tolerance. Investoři hodnoty vyžadují určitý prostor pro chyby v jejich odhadu hodnoty a bude usilovat o nákup akcií vnímají jsou hluboce zlevněné.

Hodnota investice je subjektivní proces. Někteří investoři se zaměří pouze na stávající finance a nedávejte velkou důvěru do odhadu budoucího růstu. Ostatní investoři hodnoty se zaměří především na budoucí růstový potenciál a odhadovaných společnosti peněžních toků . Přes různé strategie přístupu, základní logika hodnotového investování je nakupovat aktiva za méně, než jsou v současné době stojí za to, držet je za dlouhodobě a zisk, když se vrátí do vnitřní hodnotu nebo vyšší.

Investopedia je Fundamentální analýza Kurz vám ukáže mnoho z těchto technik s více než pět hodin on-demand videa, cvičení a interaktivní obsah. Dozvíte se, jak číst finanční výkazy, jak interpretovat finanční poměry a některé z nejoblíbenějších strategií používaných finančními profesionály.

To nejdůležitější

  • Hodnota investice pocházel z konceptu od Columbia Business School profesoři Benjamin Graham a David Dodd v roce 1934.
  • Warren Buffet je možná nejvíce známý investor hodnotu.
  • Studie zjistila, že důsledně hodnotové akcie překonají růst akcií a trh jako celek, na dlouhé časové horizonty.

Real World Příklad

Investoři hodnoty usilovat o zisk z trhu přehnané reakci, která se obvykle pocházejí z vydáním čtvrtletní zprávy zisku společnosti. V listopadu 2016, Fitbit (NYSE: FIT) vydala své Q3 2016 zprávu o příjmech a viděl prudký pokles obchodování po pracovní době jejího doručení, v jednu chvíli klesá o 30% za méně než 10 minut , jak je uvedeno Fortune. Po závan skončila, společnost ztratila téměř 19% své hodnoty.

Nicméně, zatímco významné poklesy cen akcií každé společnosti jsou časté po propuštění zisku, v tomto případě, Fitbit setkal konsenzuální očekávání fiskální čtvrtletí a dokonce zvýšily své pokyny pro následující rok.

Společnost vydělala v USA 505.400.000 $ tržby za první čtvrtletí roku 2016, více než 50% ve srovnání se stejným obdobím od o rok dříve. Dále Fitbit očekává vytvářet mezi $ 565 milionů a 585 milionů $ ve druhém čtvrtletí roku 2016, což je více než 531 milionů $ prognózy analytiků.

Společnost očekává, že být zdravý a stále roste. Vzhledem k tomu, Fitbit investuje do nákladů na výzkum a vývoj v prvním čtvrtletí tohoto roku zisk na akcii (EPS) poklesl ve srovnání s předchozím rokem. Tato zpráva byla všechna průměrné investoři potřeba skočit na Fitbit, odprodávat dostatek akcií způsobit, že cena klesá. Avšak hodnota investor zaměří na základy Fitbit a chápe, že je podhodnocen, chystá zvýšit v budoucnu potenciálně.

strategie investování Fitbit Warren Buffett Columbia Business School David Dodd

Dále si přečtěte