Investice strategie

Nejlepší příspěvky


Foreign Exchange Definition Risk


Co je Měnové riziko? Devizovériziko se vztahuje na ztráty, které mezinárodní finanční transakce může vzniknout v důsledku kolísání směnných kurzů.

Další čtení


Pochopení Boje proxy

Co je Proxy Boj? Proxy Boj je akční skupiny akcionářů spojují své síly ve snaze shromáždit dostatek akcionářů proxy vyhrát firemní hlas.

Rolling Vrátí Definition

To, co se válí Návrat? Válet se vrací, také známý jako „období jsou výnosy válcování“ nebo „valivých časových úseků,“ jsou anualizované průměrné výnosyza období končící uvedeným rokem.

Rekapitulace z nadhodnocené zásob

Co nadhodnocený? Nadhodnocenou fond má aktuální cenu, která není odůvodněno jeho ziskuvýhledu, známý jako ziskové projekce, nebo jeho ceny a zisku (P / E) poměr.

Jaké jsou Čína A-akcií?

Jaké jsou Čína A-akcií? Čína A-akcie jsou akciové podíly společnosti Čína pevniny bázi, které se obchodují na dvou čínských burzách Shanghai Stock Exchange (SSE) a Shenzhen Stock Exchange (SZSE).

Jak profitovat z inflace

Inflaceje definována jako trvalé zvýšení cen zboží a služeb. V inflačním prostředí, galon mléka, které kdysi stálo $ 3 lze nyní stojí $ 4.

Pochopení holandská nemoc

Co je holandská nemoc? Holandská nemoc je ekonomický termín pro negativními důsledky, které mohou vyplynout ze špice v hodnotě národa měně.

Jak Financial Management míra návratnosti Works

Co je finanční management míra návratnosti - FMRR? Míra finanční řízení návratnosti (FMRR) je metrický používá k vyhodnocení výkonnosti o investice do nemovitostí a týká investic do nemovitostí důvěry(REIT).

São Paolo Stock Exchange (SAO.SA)

Jaký je Sao Paolo Stock Exchange (SAO.SA) Se sídlem v Sao Paulu v Brazílii, a původně založena v roce 1890, tento zásadní burza je čtvrtým největším, podle tržní kapitalizace ve všech of the Americas.

Jak Net Výnosy opravdu sečíst

Jaké jsou Čistý výnos? Čistý výnos je částka, kterou prodávající obdrží po prodeji majetkupo všechny náklady a náklady jsou odečteny z hrubých výnosů.

Jak Určení Dividend Rate vyplatí pro investory

Co je Dividend Rate? Míra dividenda je celkový očekávaný výplaty dividend z investic, fondu nebo portfolia vyjádřené na roční bázi a navíc jakýchkoli dalších jednorázových dividend, které investor obdržet během tohoto období.