Home Vlastnictví

Home Vlastnictví Investiční: Přednosti a výhody

Obsah Atraktivní Long-Term Investment Vysoké počáteční náklady, Uznání budova Equity Pride of Ownership Poloha, poloha, poloha Kapitálové zisky Vyloučení Přesouvání a další výdaje daňové odpočty Zákon Nový daňový Nucené Úspory potenciál Odpisy finanční odpovědnost nelikvidita Sečteno a podtrženo Vlastnictví domu byla vždy součástí amerického snu.

Nejlepší příspěvky

Srovnávací analýza trhu

Co je srovnávací analýzu trhu Srovnávací analýza trhu je zkoumání cen, za něž bytyve stejné oblasti v poslední době prodávají.

Majitelé domů Association Fee (HOA poplatek)

Jaký je poplatek Majitelé domů asociace? Za nové domů asociace (HOA poplatek), je množství peněz, které musí být zaplacena měsíčně majitelé některých typů rezidenčních nemovitostí, a HOAs vybírat tyto poplatky pomáhat při udržování a zlepšování vlastností v asociaci.

Vyrobeno bydlení (MH)

Jaký je vyráběn bydlení? Vyrobeno pouzdro (MH) je domácí jednotka konstruována převážně nebo zcela mimo místo v továrnách předtím, než se na pozemku, kde je nastaven.

Automatizované Ocenění Model (AVM)

Jaký je automatizovaný Ocenění Model (AVM) Automatizované Ocenění Model (AVM) je termín pro službu, která využívá matematické modelování v kombinaci s databází stávajících nemovitostí a transakcí pro výpočet hodnoty nemovitostí.

dům Swap

Co je Dům Swap Dům swap je praxe, ve kterých majitelé domu umožnit využití tohoto majetku výměnou za použití doma jiné strany.

Proč stavbě domu je tak drahé

Nákup nový domovnení vždy bezproblémové proces, ale ani staví jednu ze základů.

Skutečné náklady na pěstování zahrady

Frugalites, zdraví guru a někdo se zálibou v čerstvých rajčat chválí domácí zahrada jako cenově způsob, jak přivést více výživy a chuť typické stravě.

Jak mohu říci, kdy realitní agent by mohl ležet na mě?

Realitní agenti pravděpodobně ležet nebo čokoládová podrobnosti o svých vlastních přihlašovacích údajů, hodnoty a stavu majetku a výši úroků v majetku.

Prodejní Srovnání přístup (SCA)

Definice tržeb srovnávací metody (SCA) Srovnání prodejní postup je realitní oceněnímetoda, která porovnává kus majetku dalších vlastností s podobnými charakteristikami, které byly v poslední době prodávají.

Další čtení

Quitclaim listina

Co je to Quitclaim listina Quitclaim činuvolní zájem člověka v majetku bez udání povahu podílu nebo práv osoby, a bez jakékoliv záruky úroků nebo práv této osoby ve vlastnosti.

odhadce

DEFINICE odhadce Odhadce je odborník, který má znalosti a zkušenosti potřebné pro odhad hodnoty majetku, nebo pravděpodobnost, že nastane určitá událost, jakož i náklady na takové situace.

Hope Nyní Alliance

CO JE Hope Nyní Alliance Doufám, že se teď Alliance je iniciativa byla zahájena v roce 2007 za účelem boje proti ohromující objem exekucívytvořených subprime zhroucení hypotečního trhu.

Už ne Nomads: Dějiny nemovitosti

Téměř polovinu lidské historie, naši předkové pohyboval se čtyřnohými zásobování potravinami svých příslušných oblastech, takže jen stopové známky jejich života: jeskynní malby zde, některé kamenné tam osách a liché vyřezávané bižuterie v břiše šavlozubý tygr.

Majitel domu dostupnost a plán stability nebo HASP

CO JE Majitel domu dostupnost a plán stability nebo HASP Majitel domu Cenová dostupnost a plán stability nebo HASP je program, který vyjel v roce 2009 ve snaze stabilizovat americkou ekonomiku.

4 přehlíženy homeownership náklady

Lidé mají dvě možnosti, pokud jde o jejich životních uspořádání: k pronájmu či koupi bydliště.

převodce

Definice postupitele Převodce je osoba, společnost nebo osoba, která převádípráva, která drží na jiný subjekt.

Condotel

DEFINICE Condotel Condotel je bytprojekt, který je provozován jako hotel s registračním stolem, úklidová služba a další.

Stala realitní agent For The Výživný

Některé realitní agentijsou všestranní a některé zaměřit své úsilí na jednom konkrétním výklenku.

realitní kancelář

DEFINICE Realitní Realitní kanceláře je realitní profesionál, který je členem Národní asociace realitních kanceláří (NAR), profesního sdružení.

Co 200.000 dolarů bude Prodám In The Atlanta Real Estate Market

Středníceník v Atlantě je nyní $ 184.900, což je 12,1% oproti předchozímu roku, v souladu s Národní bydlení Trend zprávě za únor 2014, vydané Realtor.

Vyhláška zabavení a prodej

CO JE Vyhláška zabavení a prodej Vyhláška uzavření trhu a prodeje, někdy jednoduše nazvaný dekret o zabavení, je prohlášení učiněné soudem naznačuje, že kus nemovitosti budou prodány za účelem pokrytí zbývajících dluhů.

Party Wall

Co je Party Wall V oblasti nemovitostí, zeď strana je společná zeď, která odděluje dvě samostatně pronájmu nebo ve vlastnictví jednotek.

v úschově

DEFINICE v úschově V úschově je dočasný stav položky, jako jsou peníze nebo část majetku, který byl převeden na třetí stranu se záměry dodání do grantu jako součást závazné dohody.

litispendence

Co je to Litispendence A litispendence je oficiálním oznámení pro veřejnost, že žaloba zahrnující nárok na majetku byla podána.

S vybavením

Co je to Amenity Vybavení je funkce vlastnost, která dělá to cennější pro potenciální kupce či nájemce.

Má Condo Život vám vyhovují?

Existuje mnoho výhod vlastnit své vlastní condo- šéf mezi nimi skutečnost, že jste vlastníkem nemovitosti.

Zero-Lot-Line Dům

Co je to Zero-Lot-Line Dům Nulová hodně řadový dům je kus rezidenčních nemovitostí, ve kterém struktura přijde, nebo velmi blízko, na okraji hranice pozemku.

činžovní dům

Co je Tenement Panelovém může být nějaký druh multi-obsazení nájemního domu.

Společné nájmu

Co je to společný nájem Společný nájem je právní uspořádání, ve kterém dvě nebo více osob vlastnit majetek dohromady, z nichž každý se stejnými právy a povinnostmi.

Ghetto

CO JE Ghetto Ghetto je městský prostor s nízkými hodnotami vlastnictví a málo veřejných nebo soukromých investic.

Jak si vybrat Broker Právo nemovitostí

Uvažujete o vstupu na trh s bydlením? Mezi 70% a 80% majitelů domů použít realitní makléřnebo zprostředkovatel při nákupu nebo prodeji domů, takže vybrat ten správný prostředek je rozhodující pro úspěšné realitní transakce.

Právo na vykoupení

Definice plným právem vykoupení Právo na vykoupení je právní nárok jakéhokoli hypotéčnínebo dlužníkovi, který vlastní nemovitosti získat zpět svůj majetek.

Bytová jednotka

Co je bytová jednotka Bytová jednotka je jedním z domu, bytu, mobile home, skupina pokojích nebo jednolůžkových pokojích, které je obsazené nebo určených jako samostatné obytné části.

kondominium Fee

Co je to Condominium Fee A Condominium poplatek se platí všichni vlastníci vlastnictví kondominium komplex pokrýt náklady na průběžnou údržbu.

neoprávněný zásah

Co je Překročení Zásahem je situace v oblasti nemovitostí, kde majitel nemovitosti porušuje vlastnická práva svého souseda v návaznosti na rozšíření nebo strukturu na zemi nebo na majetku souseda.

Nájemní podle rozsahu

Definice z nájmu podle rozsahu Nájemní podle rozsahu je druh spoluvlastnictví na nemovitosti, ke kterému dochází, když majitelé nemovitostí jsou ženatí.

Abstrakt hlavy

Co je to výpis z hlavy Abstrakt hlavy je shrnuta historie ze všech titulů, převody a právním úkonům, které jsou připojeny k nemovitosti.

Zombie Uzavření

CO JE Zombie Uzavření Uzavření Zombie je situace, která nastane, když je doma zůstávala neobsazená majitele domů, kteří nesprávně domnívají, že mají okamžitě vystěhovat po obdržení prekluzivníoznámení v domnění, že zástavní věřitelje nyní zodpovědný za majetek.

4 Peníze Mylné O Condominiums

Kupců domů a bytů se rozhodnou pro chatěpřes single-rodinný dům pro celou řadu důvodů.