hedgeové fondy

Dozvědět se o oblékání Window

Co je Dressing Window? Dressing okno je strategie používají podílovém fondua dalších správců portfoliablízko ke konci roku nebo čtvrtletí ke zlepšení vzhledu výkonnosti fondu dříve než jej předloží ke klientům nebo akcionářů.

Nejlepší příspěvky

Hedge fond vs. Private Equity Fund: Jaký je rozdíl?

Hedge fond vs. Private Equity Fund: Přehled Ačkoli jejich profily pro investory jsou často podobné, existují podstatné rozdíly mezi cíli a typy investic požadovaly zajišťovacích fondůa soukromých kapitálových fondů.

Performance Fee

Co je Performance Fee? Výkonnostní poplatek je platba investičního manažera pro vytváření pozitivní výsledky.

High-Water Mark

Co je High-Water Mark? Vysoce voda značka je nejvyšším vrcholem v hodnotovém vyjádření, že investiční fonddosáhl nebo účet.

Hedge fondy hon na druhou stranu, bez ohledu na trhu

Hedge fondyjsou podobné podílových fondův tom, že se sloučí investičních nástrojů (tj několik investorů svěřit své peníze manažerovi), a tím, že investovat do veřejně obchodovatelných cenných papírů.

Quant Fund

DEFINICE Quant fondu Kvant fondu je investiční fond, který vybírá cenné papíry pomocí pokročilých kvantitativní analýzu.

Jak investovat Jako Hedge Fund

Někdy divím, jak hedge fondmanažeři myslí a jak jsou někdy schopni vytvářet výbušné výnosy pro své investory?

Nejlepší dovednosti Hedge fondy hledat ve uchazeči o zaměstnání

Výhody pracuje na hedge fondupatří vysoký plat, velké výhody a možnost spolupracovat s některými z nejlepších mozků v kvantitativním financí.

Dedicated Short Bias

Co je věnován Short Bias Věnován krátký zaujatost je strategie hedge fond, který udržuje čistou krátkouexpozici na trhu díky kombinaci krátkých a dlouhých pozic.

Manažerský poplatek

Jaký je poplatek za správu Poplatek řízení je poplatek vybírán prostřednictvím investičního manažerapro správu je investiční fond.

Další čtení

Můžete investovat do hedgeových fondů?

Je možné investovat do hedge fondů, ale existují určitá omezení na typy investorů, kteří tvoří bazén investorů hedge fondu.

aktivista Investor

Co je aktivista Investor Aktivista investor je jednotlivec nebo skupina, která nakupuje velké množství akcií, veřejná obchodní společnost a / nebo se snaží získat místa na palubě společnosti s cílem uskutečnit zásadní změny ve společnosti.

Gate Zajištění

Co je to brána Poskytování Rezerva vrata odkazuje na prohlášení ve fondu se nabídkových dokumentů, které stanoví právo manažer fondu je omezit nebo zastavit splácení.

Nůžky na živé váhy fond list Příklad

Jednou investičního nástroje výklenek pro ultra-bohatých, odvětví zajišťovacích fondů vzrostl na více než 3,2 bilionu $ obhospodařovaného majetku.

Analýza Attribution

Co je to analýza Attribution Analýza Attribution je sofistikovaná metoda pro vyhodnocení výkonnosti portfolia nebo manažerem fondu.

Institutional Investor

Co je to Institutional Investor Institucionální investor je nebankovní osoba nebo organizace, která obchoduje s cennými papíry v dost velké množství akcií nebo dolarové částky, že splňuje podmínky pro preferenční zacházení a nižší provize.

Absolute Return Index

Co je Absolute Return Index Absolutní index návratnost je akciový index určen pro měření absolutní návratnostiinvestic.

Běžet o Fondu

Co je to Run On The Fund Náběh na fondu je situace, ve kterých investiční fondnebo jiná aktiva bazén, čelí rostoucí počet žádostí o odkupy z investorů.

10 Most-Loved Zásoby v zajišťovacích fondech: Goldmana VIP List

Goldman Sachs tvrdí, že její seznam „zajišťovacích fondů VIP“ nebo 50 akcií, které se řadí nejčastěji v top 10 podniků pozoruhodných hedgeových fondů, které překonaly trh v posledních 17 letech.

Short Hedge

Co je Short Hedge Krátký hedge je investiční strategie používá k ochraně proti riziku poklesu aktivcenu v určitém okamžiku v budoucnosti.

Jak začít hedge fondu v Kanadě

Hedge fondyumožňují správcům portfolia mezi penězi Pool investorů. Ale na rozdíl od tradičních firem, manažeři hedge fondů je povoleno používat rizikovější investiční strategie, které nejsou povoleny pro podílové fondy, včetně krátkého prodeje, zvyšuje pákový efekt, deriváty, problémových aktiv, a dluhopisů s vysokým výnosem.

Corvex Management: aktivistické analýza Investor

Corvex management spravuje přibližně 2,1 miliardy $ ke dni 30.

Jak začít hedge fondu ve Spojených státech

Spojené státy nabízí jeden z nejlepších obchodních prostředí na světě, kdo hedge fondu.

Aktivistické Hedge fondy: sledovat stopu k zisku

Hedge fondyjsou lehce regulovat soukromé investiční fondy, které používají netradiční investiční strategie a daňové úkryty ve snaze, aby se mimořádné výnosy v žádném trhu.

Nejhůře postiženou Hedge fondy 2018

Investoři doufají, že 2018 by přinesl změnu v bohatství pro odvětví hedge fondů byly pravděpodobně zklamáni.