Hedgeové fondy Investování

Nejlepší příspěvky

Peníze v pobřežních účtech: Jak se master-feeder Struktura Works

Co je Master-Feeder struktura? Struktura master-feeder je zařízení, obvykle zajišťovací fondy-použitého bazén povinnou k dani a osvobození od daňové povinnosti kapitálu získaného od investorů ve Spojených státech av zámoří do jako master fondu.

Vícenásobné strategie hedge fondů

Obsah Long / Short Equity Market Neutral fúze Arbitrage Convertible Arbitrage Event Driven Kredit Arbitráž s pevným výnosem Global Macro Jen krátká Sečteno a podtrženo Někdy uvažovat o investování do hedge fondu?

Hedge Fund Definition

Obsah Co je Hedge Fund? Pochopení hedgeových fondů Dějiny Hedge Fund  Klíčové vlastnosti Hedge Fund Manažer platovou tabulku  Jak vybrat Hedge Fund  Jak se Hedge Fund Zisky Zdaněna?

Fond fondů - FOF: Placení Draze za Super-Diverzifikace

Co je fond fondů - FOF? Fond fondů (FOF) -Také známý jako multi-manažer investičního je sdružená investiční fond, který investuje do jiných typů fondů.

Dva a dvacet Definition

Co je to dva a dvacet? Dva a dvacet (nebo „2 a 20“) je uspořádání poplatek, který je standardem v odvětví hedge fondů a je také obyčejný v rizikového kapitálu a private equity.

Co byste měli vědět o offshoringu

Co je Offshore? Pojem offshoreodkazuje na umístění mimo něčí národních hranic, zda tato lokalita je pozemního stanoviště nebo na bázi vody.

Gross Definition Expozice

Co je Gross expozice? Hrubá expozice se vztahuje k absolutní úrovně na investice fondu.

Jak se hedgeové fondy využívají pákový efekt?

Zajišťovací fondy využívají několik forem pákového efektu honit velké výnosy.

3C1

Co je 3C1 3C1 odkazuje na část zákona o investičních společnostech z roku 1940, která umožňuje soukromé prostředky, aby se zabránilo požadavky Komise pro cenné papíry (SEC).

Další čtení

tekuté Alternativy

Co jsou to tekuté Alternativy Kapalné alternativní investice (nebo kapalné alts) jsou podílové fondy nebo ETF (ETF), které mají za cíl poskytnout investorům diverzifikaci a zpomalení ochranadíky působení alternativními investičními strategiemi.

Nejlepší a nejhorší Živé Hedge fondy v roce 2018

Je to jeden z těch okamžiků znovu. Investoři nemohou dostat pauzu, protože pokaždé, když na trhu rally, to brzy rozpadne.

portfolio Insurance

Co je to portfolio pojištění Pojistný kmen je jeden způsob zajištění portfolia akcií vůči tržnímu riziku by short-sellingu akciové indexy, nebo to může být i zprostředkování pojištění, jako je k dispozici na cenné papíry Investor Protection Corporation (SIPC).

Jaké jsou největší Hedge fondy ve světě?

S úrovní při návratu celého odvětví vznášející se na 5,4%, 2016 byl hrubý rok pro většinu hedgeových fondů.

Jana Partneři: aktivistické analýza Investor

Jana Partners je aktivista hedge fondzaložený Barry Rosenstein v roce 2001.

Rozdíl mezi Hurdle Rate a High Water Mark

Překážka rychlosta vysoká voda značka dva typy kritérií, která hedgeové fondylze nastavit jako požadavky na sběr pobídek nebo výkonnostní poplatků ze strany investorů.

portfolio čerpací

Co je to portfolio čerpací Portfolio čerpání je nezákonný akt přihazování až na hodnotu podílů fondu, na konci čtvrtletímanipulovat jeho výkonnost.

Výši 3 největší skandály Hedge Fund

Tam byli množství skandálů týkajících se hedgeových fondův průběhu let.

Bude Hedge Funds pohybovat kolem 10 let?

Přibývá důkazů, že dnešní manažeři hedge fondůmůže být kapitáni potápějící průmyslu, ten, který je již zasáhla na ledovec a nemůže převzít mnohem více vody.

Hedge fond Správce

Co je to manažer Hedge Fund Manažer hedge fondů je fyzická osoba, která rozhoduje o a dohlíží na činnost hedge fondu.

Top 10 Firmy Hedge Fund světoví

Hedge fondyjsou pokročilá úroveň portfolio investic, která obsahuje směs spekulativní deriváty, stejně jako dlouhýcha krátkýchpozic domácím i zahraničním trhu, založený na pokročilých metod.

Global Macro Strategy

Co je Global Macro Strategy Globální makro strategie je hedge fond nebo strategie podílový fond, který zakládá své hospodářství - například dlouhých a krátkých pozicv různých kapitálu, s pevným výnosem, měny, komodity a futures trzích - především na celkových hospodářských a politických názorů různých zemí nebo jejich makroekonomické principy.

Redemption Suspension

CO JE Redemption Suspension Zpětný odkup odpružení je fond hedgeustanovení, která brání odchod z fondu ve stanoveném období, nebo když je fond schopen plnit na vyplacenípožadavky.

2 Ways Hedge fondy se vyhnuli placení daní

Jedním z hlavních daňové plánovánístrategie hedge fondů je použít nesené zájemze zajišťovacího fonduobecných partnery výkonnostních poplatků placených za účelem zajištění správce fondů.

Jak Private Equity a Hedge fondy jsou zdaňovány

V posledních letech soukromého kapitálu(spolu s jeho lepší publicitou bratranec hedgeových fondů) se ukázal jako jeden z nejrychlejších a nejefektivnějších způsobů, jak se pohybovat a pěstounské kapitálu.

Montreal Carbon Pledge

Jaký je Montreal Carbon Pledge Montreal Carbon Pledge je závazek ze strany investorů, aby každoročně změřit a zveřejní uhlíkovou stopu svého portfolia - to znamená, že dopady na skleníkové plyny, které přispívají ke globálnímu oteplování.

Zajišťovací fondy od finanční krize: Boom na krach

Jak nedávno jako o něco více než před deseti lety, hedgeové fondy byly dominantní finanční instituce.

Money manager

Co je to Money Manager Peníze manažer je osoba nebo finanční firma, která spravuje cenné papíry portfolioindividuálního nebo institucionální investor.

pobídka Fee

Co je to motivační poplatek Motivační poplatek je účtován poplatek manažerem fondu založeného na výkonnosti fondu v daném období a obvykle ve srovnání s benchmarkem.

Kdo je David Einhorn, GreenLight Zakladatel?

David M. Einhornje známý americký miliardář investor, hedge fond manažera filantrop.

Relativní Fund Hodnota

Co je relativní Fund Hodnota Hodnota fondu příbuzný je spravovaný investiční vozidlo, které se snaží využít rozdíly v ceně nebo rychlosti stejných nebo obdobných cenných papírů.

Instant History Bias

Co je to Instant History Bias Okamžitá historie zaujatost je reporting nepřesnosti, které mohou nafouknout výkonnost fondu nebo fondu manažera.

Lock-up období

Co je Lock-Up Period Období lock-up je okno času, kdy investoři do hedge fondu nebo jiného blízce konaném investičního nástroje není dovoleno odkoupit nebo prodat akcie.

umístění Agent

Co je umístění Agent Umístěním činidlem je prostředníkem, který získává kapitál investičních fondů.

Masivní Poruchy Hedge Fund

Selhání malého hedge fondunepřijde jako zvláštní překvapení pro každého, kdo v oblasti finančních služebprůmyslu, ale zhroucení multi-miliard fond jistě přitahuje pozornost většiny lidí.

Blind Bid

Co je to Blind Bid Slepý nabídka je nabídka ke koupi svazek papírů, aniž by věděl přesně cenné papíry byly nakoupeny a nakonec s sebou nese zvýšené základní riziko.

Showtime „Miliardy“ vysvětlil

„Miliardy“ (který měl premiéru na Showtime 17. ledna) hraje Paul Giamatti jako high-profil americký právník s 81-po sobě jdoucích přesvědčení pruh, zatímco Damien Lewis hraje Bobby „Ax“ Axelrod, vážený hedge fondmanažer.

Velká finanční krize 10 Years On: Bear Stearns pořízených JPM

Před deseti lety dnes, JPMorgan Chase & Co. (NYSE: JPM) oznámila, že získá Bear Stearns v výměnou stock-for-sklad, který v hodnotě banku v $ 2 na akcii.

Jak legálně tvořit zajišťovací fond

Právně tvoří zajišťovací fond,pokud je to trochu složitější, než tvořit korporaci nebo LLCpro soukromé podnikání.

Top 5 knih o průmyslu Hedge Fund

Zájem o hedgeových fondů a hedge fondů obchodních strategií výrazně zvýšila v posledních letech, jak hedgeový fond stylu investování stala snáze přístupné průměrné investory, a to především prostřednictvím rozšíření fondů obchodovaných na burze (ETF).