Financial Technology

Dave, Váš Budgeting Buddy

Los Angeles-založené Dave.combyla postavena na předpokladu, že finanční produkty by měl být snadný a přístupný, a že banka kontokorent poplatky jsou ta nejhorší věc, která kdy byla vynalezena.

Nejlepší příspěvky

Pochopení dematerializaci (DEMAT)

Co je dematerializaci (DEMAT)? Dematerializace (DEMAT) je posun od fyzických certifikátů elektronického účetnictví.

mobilní peněženka

Co je to mobilní peněženka? Mobilní peněženka je virtuální peněženka, která uchovává informace o platebních kartách na mobilním zařízení.

Data Warehousing Definition

Co je datový sklad? Datové sklady je elektronické zařízení k ukládání velkého množství informací o podniku nebo organizace.

Cost Per Click (CPC)

Co Cost Per Click na mysli? Také známý jako pay-per-proklik (PPC), cena za proklik (CPC) je metoda, která webové stránky použít k návrhu zákona na základě počtu případů, kdy návštěvník klikne na reklamu.

Pochopení Visual Basic for Applications

Co je Visual Basic for Applications (VBA)? Visual Basic for Applications (VBA) je součástí společnosti Microsoft Corporation (NASDAQ: MSFT)starší software, Visual Basic, které společnost postavená na pomoc psát programy pro operační systém Windows.

Co byste měli vědět o Regtech

Co je Regtech? Regtech je řízení regulačních procesů uvnitř finančního sektoru prostřednictvím technologie.

Jak Fintech je Narušení Wealth Management

Jak jsem cestovat po zemi a trávit čas s poradci, partnery a průmysl kolegy, tam je hodně dialogu o tom, jak se poradce průmysl vyvíjí.

Mooreův zákon Vysvětlení

Co je Moorův zákon? Mooreův zákon tvrdí, že počet tranzistorů na mikročipu se zdvojnásobí každé dva roky, i když náklady na počítačích, na polovinu.

Velký Cena Transfer System (LVTs)

Co je to velký Cena Transfer System? Systém pro přenos vysoké hodnoty (LVTs) je elektronický drát platební systém v Kanadě, usnadnit převod finančních prostředků mezi velkými finančními institucemi, včetně centrální Bank of Canada.

Další čtení

MasterCard nabyvatel

Co je MasterCard nabyvatel MasterCard nabyvatel je finanční instituce, která přijímá a zpracovává transakce provedené s MasterCardkarty.

Corporate Trade Payment (CTP)

Definice Corporate Trade Platba (CTP) Firemní obchod platba (CTP) byl předchozí forma převodu finančních prostředků elektronicky.

eIDV (Electronic Identity Ověření)

Co je eIDV (Electronic Identity Ověření) eIDV (Electronic Identity Ověření) je použití veřejných i soukromých databází rychle potvrdit, zda je jedinec, který tvrdí, že je.

open Source

Co je Open Source Open source se odkazuje na programu s zdrojový kód, který lze upravit nebo rozšířené kdokoli.

Jak Klarna vám umožní zaplatit později a nemají zájem

Klarna, finanční technologická společnost se sídlem ve Stockholmu, Švédsko, mění způsob, jakým spotřebitelé platit za on-line produktů.

mikroplatební

Co je to Mikroplatebních Mikroplatby jsou platby méně než jeden dolar (av některých případech zlomku centu), které jsou obvykle vyrobeny online.

Near Field Communication (NFC)

Co je Near Field Communication (NFC) Near-Field Communication je bezdrátová technologie, která umožňuje uživatelům provádět platby umístěním kompatibilní zařízení jako smartphonenebo platební karty během několika centimetrů jiným kompatibilním přístrojem, jako terminální, tabletu nebo jiného telefonu.

Payza

DEFINICE Payza Payza je zpracování platebních služeb na bázi internetu, která umožňuje jednotlivcům a podnikům, aby odesílat a přijímat finanční prostředky prostřednictvím bankovních převodů, stejně jako Bitcoin.

Data Anonymizace

Co je to data Anonymizace Data anonymizace usiluje o ochraně soukromých nebo citlivých dat odstraněním nebo šifrováníosobní údaje z databáze.

Circle Pay App

Definice Circle Pay App Circle Pay je převod peněz aplikace peer-to-peer vyvinutý Circle, Boston-založená společnost poskytující finanční služby.

Micro-Investice Platform

Co je Micro-Investice Platform Mikro-investování platforma je aplikace, která umožňuje uživatelům, aby pravidelně zachránit malé sumy peněz.

Jak Drones se mění obchodní svět

Jak technologie pokračuje v růstu a hrát větší roli v životě spotřebitelů, průmyslových odvětví změnily a upraven stejně.

Materiály Požadavky plánování (MRP)

Co je Materiály požadavky plánování (MRP) Plánování potřeby materiálu (MRP) je jedním z prvních softwarových bázi integrovaných informačních systémů, jejichž cílem je zlepšení produktivitypro podniky.

Elektronické platby Network (EPN)

Co je elektronické platby Network (EPN) Elektronický Platby sítě (EPN) finanční clearing housepro soukromý sektor, který zpracovává různé typy elektronických převodů finančních prostředků, a to buď mezi účty u stejné banky nebo na jiné účty v jednotlivých finančních institucí.

Integrated Circuit Card

Definice z čipové kartě Čipová karta je druh platební nebo identifikační kartu, která má vestavěný obvod, jako je počítačový čip.

Banknet

CO JE Banknet Banknet je celosvětová síť provozuje společnost MasterCard, která usnadňuje autorizaci transakcí kreditní kartou z téměř libovolného místa na světě.

finanční portál

Co je finanční portál Finanční portály jsou webové stránky, které poskytují celou řadu finančních dat a informací.

Digitální Transaction

Co je to digitální transakce Digitální transakce je bezproblémové systém zahrnující jeden nebo více účastníků, kde se transakce uskuteční bez nutnosti hotovosti.

All-in-on (AIO) PC

Co je All-in-on (AIO) PC All-in-One PC (AIO PC) jsou zjednodušeny stolních počítačů, které integrují všechny součásti počítače, kromě klávesnice a myši, do jednoho případu.

Velmi malé Terminál Clona (VSAT)

DEFINICE velmi malou aperturou terminál (VSAT) Velmi malé terminál otvor (VSAT) je obousměrný pozemní stanice, která vysílá a přijímá data ze satelitů.

decentralizovaný Market

Definice decentralizovaných trhu Decentralizovaný trh je struktura trhu, který se skládá ze sítě různých technických prostředků, které umožňují investorům vytvořit trh bez centrálního místa.

Quick Response (QR) Code

Co je to Quick Response (QR) Code Rychlá odezva (QR) kód je druh čárového kódu, který lze číst digitální zařízení a které ukládá informace.

Liberty Reserve

Definice of Liberty Reserve Liberty Reserve byl dříve společnost se sídlem v Kostarice, který umožnil lidem posílat a přijímat bezpečné platby, aniž by odhalil jejich čísla účtů nebo skutečné identity.

The Power Of Social Media: Ovlivňování Trading a trhy

Když Facebook nahradil Googlujako světově nejnavštěvovanější on-line zdroj v roce 2010, podle comScore,tento trend byl stanoven na dostatečně dlouhé době sociálních médií dominance.

Facebook Credits

DEFINICE Facebook Credits Facebook úvěry jsou virtuální, které by mohly být použity na nákup zboží v on-line her prostřednictvím sociální síťová platforma, Facebook.

Je Apple Pay bezpečné a zdarma?

Apple Pay je mobilní platební systémvytvořený společností Apple snížit kolikrát nakupujících a kupující muset platit za zboží a služby s hotovostí nebo kartami.

M2M Economy

DEFINICE M2M hospodářství A (M2M) ekonomika machine-to-machine je takový, kde inteligentní, autonomní, vzájemně propojené a ekonomicky nezávislé stroje působí jako účastníky, která mají na nezbytných činností s malou nebo žádnou lidského zásahu.

Collaborative Economy

Co je to Collaborative Economy Spolupracovní ekonomika je tržiště, kde zákazníci spoléhají na sebe namísto velkých společností pro splnění svých přání a potřeb.

Automatizované Potvrzení Transaction Service - ACT

Definice automatizovaných potvrzení transakce služby - ACT Automatizované Potvrzení Transaction Service (ACTA) je automatizovaný systém, který má dokumentovat a hlásit zúčtování obchodů na trhu Nasdaq.

Top 5 knih se učit O FINTECH průmyslu

Finanční technologie, obyčejně odkazoval se na zkráceném fráze „FINTECH,“ poskytuje podporu a podpůrných služeb pro finanční sektor, a to je jeden z nejrychleji rostoucích odvětví na celém světě.