Finanční Technology & Automated Investice

Nejlepší příspěvky

5 Pozoruhodný Bain kapitálové investice

Bain Capital je Boston-založené globální alternativní investiční firma, která byla založena v roce 1984.

Electronic Data Gathering, analýza a vyhledávání (EDGAR)

Co je elektronická výměna dat Shromažďování, analýza a vyhledávání?

otevřená Banking

Co je Otevřená Banking Otevřené bankovnictví je systém, který poskytuje uživateli sítě finančních institucídat “přes použití rozhraní pro programování aplikací (API).

Digital Transaction Management (DTM)

Co je to digitální Transaction Management (DTM) Digital Transaction Management (DTM) používá spíše než počítačové systémy papír pro správu obchodních dohod způsobem, který je rychlé, přesné a bezpečné.

Strong AI

Co je Strong AI Silné umělé inteligence (AI), je forma umělé inteligence, která se rovná lidské inteligence.

informace o Silo

Co je to informační Silo Informační silo je systém správy informací, která není schopna volně komunikovat s dalšími systémy pro správu informací.

Nacha

Co je Nacha Nacha, dříve známý jako National Automated Clearinghouse asociace je nezisková členská asociace pověřen dohledem nad Automated Clearing House(ACH) systém, který provozuje jednu z největších a nejbezpečnějších a nejspolehlivějších platebních systémů na světě.

sociální údaje

Co je to Social dat Sociální údaje jsou informace, které uživatelé sociálních médií veřejně sdílet, který zahrnuje metadata jako je lokalita uživatele, jazyk mluvený, biografických údajů a / nebo sdílené odkazy.

Zpracování přirozeného jazyka (NLP)

Co je to zpracování přirozeného jazyka (NLP) Zpracování přirozeného jazyka (NLP) je obor umělé inteligence, která umožňuje počítačům analyzovat a pochopit lidský jazyk.

Další čtení

Co CHIPS UID znamená?

CHIPS UID je zkratka pro Clearing dům mezibankovní platební stykUniverzální identifikátor.

TD Ameritrade uvádí AI-Driven Educational Platform

TD Ameritradevydala obsahu Intelligence Platform (CIP), umělé inteligence řízené rozhraní, který vytváří „vlastní zkušenosti s učením pro klienty, organizovat a třídit všechny vzdělávacího obsahu TD Ameritrade je, a doporučovat obsah na základě chování klientů.

Návratnost investice Inovace

Jaká je návratnost investice Innovation Návratnost investic do inovací je měřítkem výkonu slouží k vyhodnocení efektivity investice společnosti do nových produktů a služeb.

Jaké jsou některé běžné funkce Business Intelligence technologií?

Ačkoli business intelligence technologie mají několik funkcí, jejich hlavní funkcí je podpora rozhodovacího procesu dané společnosti a pomáhat znalostní pracovníky, například manažery a výzkumu analytiků, lépe a rychleji rozhodovat.

Quantum Computing

Definice Quantum Computing Klasické počítače, které se dnes používají může kódovat pouze informace v bitech, které berou hodnotu 1 nebo 0.

Obchodní logika

Co je Business Logic Obchodní logika je zvykem pravidla nebo algoritmy, které obsluhují výměnu informací mezi rozhraním databáze a uživatele.

Bloomberg Terminal: Krok za krokem

Bloombergje synonymem pro investiční informací v mnoha koutech světa financí.

finanční inovace

Definice finančních inovací Finanční inovace prošla pokroky v průběhu času ve finančních nástrojícha platebních systémech používaných v půjčování a vypůjčování finančních prostředků.

AI Winter

Co je to AI Winter AI zima se odkazuje na dobu, během níž financování činností směřujících k rozvoji lidského podobné inteligenci strojů chybí.

Míra přijetí

Definici úrovně adopce Míra přijetí je rychlost, s jakou je nová technologie nabývat a používat veřejnosti.

Znalostní inženýrství

Co je to znalostní inženýrství Znalostní inženýrství je obor umělé inteligence (AI), která vytváří pravidla, která se vztahují k údajům, aby se napodobit myšlenkový proces lidského experta.

mobilní bankovnictví

Definice mobilní bankovnictví Mobilní bankovnictví je akt tvorby finančních transakcí na mobilní zařízení (mobilní telefon, tablet, atd.

5 Amazing technologie vyvinuté Amazon

Amazon.com Inc. ( AMZN) byl spuštěn v roce 1995 a od té doby, Seattle-založená společnost, jejíž systematicky revoluci způsob, jakým lidé nakupovat online.

Strojové učení

Co je Machine Learning Strojové učení je představa, že počítačový program může naučit a přizpůsobit se novým datům bez lidského zásahu.

Neutralita sítí Issue (znovu): Klady a zápory

11.06.2018, znamenala konec neutrality sítí, je Federal Communications Commission (FCC) politika, která požaduje poskytovatelé internetových služebs cílem umožnit rovný přístup ke všem obsahu na webu.

slabá AI

Co je Slabá AI Slabá AI nebo Narrow AI, je inteligence strojů, která je omezena na určitou nebo úzkou oblast.

Turingův test

DEFINICE Turingův test Míra určení, zda stroj může prokázat lidskou inteligenci v myšlenkách, slovech, nebo akce.

Jaký je nejlepší finanční analýza Software?

Existuje tolik typy softwaru finanční analýzy jako existují typy finanční analýzy.

Robotické Process Automation (RPA)

Co je Robotic Process Automation (RPA) Robotická automatizace procesů (RPA) se odkazuje na software, který lze snadno naprogramovat tak, aby provést základní úkoly napříč aplikacemi stejně jako lidské pracovníci dělat.

Porovnání Cloud strategie tři: Amazon, Microsoft, Google

(Poznámka: autor tohoto fundamentální analýzy je finanční spisovatel a portfolio manažer spolu se svými klienty vlastní akcie GOOGL a MSFT společnost.