federální rezervní systém

Uzavřeno Dohoda Prodej-nákup (MSPA)

Co je Uzavřeno dohoda o prodeji a koupi? V dohodě o Uzavřeno prodeji a koupi (MSPA), Federální rezervní systém prodává státní cenné papíry ( US pokladen) na institucionální prodejce nebo centrální banky jiného státu se smluvní dohody o koupi tento cenný papír zpět v krátké době, obvykle méně než dva týdny.

Nejlepší příspěvky

Vysvětlení, jak Federální rezervní systém vytváří peníze

Federální rezervní systém je ústřední bankou ve Spojených státech, a je pravděpodobně nejvlivnější ekonomické instituce na celém světě.

Pochopení Philadelphia Federal Index

Co je to Philadelphia Federal Index? Philadelphia Federal Index (nebo Philly Fed Survey) je oblastní federální rezervní banka měřicí index změny v obchodní růst.

Co to znamená být věřitelem poslední instance

Co je věřitelem poslední instance? Věřitele poslední instance je institucí, obvykle dané země centrální banka, která nabízí půjčky bankám nebo jiných vhodných institucí, které zažívají finanční potíže, nebo jsou považovány za vysoce rizikové nebo v jeho blízkosti kolapsu.

Centrální banka

Obsah Co je centrální banka? Jak mohou centrální banky Works Centrální banky a ekonomika History of centrálních bank Centrální banky a deflace Moderní centrální banka Problémy Co je centrální banka?

Pochopení Federal Reserve Rozvaha

Obsah Aktiva a pasiva Fedu Assets astronomické Expansion Zbraní hromadného ochranu  Pasiva Fedu Význam odpovědnosti Sečteno podtrženo Užívání Podívejte se na rozvazeo Federálního rezervního systému, nebo když na to přijde, jakékoliv centrální banka, je jako vidět osmý div světa.

nařízení CC

Co je nařízení CC? Nařízení CC je jedním z bankovní regulace stanovených v Federálního rezervního systému.

Tržní ekonomika Definition

Jaký je tržní hospodářství? Tržní ekonomika je ekonomický systém, v němž se hospodářská rozhodnutí a stanovení cen výrobků a služeb řídí interakce jednotlivých občanů a podniků dané země.

1913 Zákon o Federální rezervní systém

Co je to zákon o Federální rezervní systém 1913?

Co se stane v případě, že Federální rezervní systém sníží minimálních rezerv?

V případě, že Federální rezervní systém rozhodne o snížení minimálních rezerv prostřednictvím expanzivní měnová politika, komerční banky jsou povinni uchovávat menší hotovost a jsou schopny zvýšit počet úvěrů dát spotřebitelům a podnikům.

Další čtení

Primary Dealer Credit Facility (PDCF)

Co je primární dealer Credit Facility? Primary Dealer Credit Facility - PDCF je instituce vytvořená Federální rezervní systémposkytovat jednodenních úvěrů primárními dealery prostřednictvím svých clearingových bank, výměnou za kolaterál.

Účet systém pro volný trh (SOMA)

Co je to Účet System volný trh? Otevřít účet Market System (SOMA) je řízen Federální rezervní bankya obsahuje aktiva získány prostřednictvím operací na volném trhu.

Jak můžete hrát obtékání?

Co je Float? Z finančního hlediska je plovák peněz v bankovním systému, který je stručně započítává dvakrát kvůli časové mezery v registrování vklad nebo odstoupení, obvykle v důsledku zpoždění při zpracování papírové šeky.

Termín aukce Facility (TAF)

Co Term Auction Facility na mysli? Term Auction Facility (TAF) je měnová politikaProgram by Federální rezervní systém používá za účelem zvýšení likvidityv amerických úvěrových trzích.

Regionální Check Processing Center (RCPC)

Jaký je Regionální Check Processing Center? Regionální Check Processing Center - RCPC je místní Federální rezervní systémzařízení, kde jsou kontroly, které jsou nakresleny na depozitním institucím zpracovány přes noc.

Money Zero Maturity (MZM)

Co je to Money Zero Maturity? Money Zero Maturity (MZM) je měřítkem kapalné zásoby penězv ekonomice.

Federal Reserve Board (FRB)

Co je to Federální rezervní Board (FRB)? Federální rezervní rada je řídícím orgánem Federálního rezervního systému.

expanzivní politika

Co je to Expanzivní politika Expanzivní politika je forma měnové politiky, jehož cílem je podpořit hospodářský růst a bojovat proti inflačním zvýšení cen tím, že rozšíří nabídku penězrychleji, než je obvyklé, nebo snižování krátkodobých úrokových sazeb.

Taylorova pravidla

Co je Taylorova pravidla Taylorovo pravidlo je navrhován vodítkem pro to, jak centrální banky, jako je například Federální rezervní systém, by měla měnit úrokové sazby v reakci na změny ekonomických podmínek.

Jak Federální rezervní vymyslí měnověpolitickými

Monetární politikaje prostředkem, jímž centrální banka (také známý jako „banka banky“ nebo „banka poslední instance“) ovlivňuje poptávka, nabídka, a proto cenu peněžní zásoby a úvěrů, s cílem nasměrovat národa ekonomické cíle.

Měli byste se obávat „Kužel vztek“?

Finanční svět je plný hodně žargonu, že většina lidí nemá starat se učit.

Dlouhodobé Federal Funds

Co je Termín Federal Funds Dlouhodobé federální fondy jsou zůstatky zakoupené v Federálního rezervního systémuúčty pro více než jeden den.

středa Scramble

Co je středa Scramble Středeční tahanice popisuje živo jako americké banky přizpůsobit své úrovně minimálních rezerv, aby se zajistilo, že narazí na minimální úroveň požadovanou u Federálního rezervního systému.

Federální rezervní banky v Dallasu

Co je to Federální rezervní banky v Dallasu Federální rezervní banky Dallas je jedním z 12 federálních rezervních bank, který je zodpovědný za jedenácté Federální rezervní okres.

Ben Bernanke

Kdo je Ben Bernanke Ben Bernanke byl předsedou správní rady guvernérů Federálního rezervního systému USAv letech 2006 až 2014.

Ministerstvo financí a Federální rezervní systém

Vláda USA má eminentní zájemna zdraví a blaho země ekonomiky.

Alan Greenspan: 19 Years In The Federal Reserve

Pokud Alan Greenspanmohl stát před televizní kamery dnes a říkají: „Ekonomika se děje v obrovské hořící hromadu stejně jako Hindenburg,“ šance jsou dobré, že ekonomika by nádrž během hodiny.

Top 6 způsobů, jak vláda boj s deflací

Vlády a centrální bankyobecně zaměřit roční inflacemíru 2-3% s cílem zachovat ekonomickou stabilitu a růst.

Jak Federální rezervní systém byl vytvořen

Federální rezervní systémje široce považován za jeden z nejvýznamnějších finančních institucína světě.

Federální rezervní banky v Atlantě

Co je to Federální rezervní banky v Atlantě Federální rezervní břeh Atlanty představuje šestý okres v USA na svém území zahrnuje stavy Alabama, Florida, Georgia, jakož i části Tennessee, Mississippi a Louisiana.

Divize Reserve Bank operace a platební systémy - RBOPS

Definice Divize Reserve Bank operace a platební systémy - RBOPS Divize Reserve Bank Operations a platebních systémech - RBOPS, je subjekt, v rámci systému Federálního rezervního systému, který řídí určité politiky a činnosti Federálního rezervního systému bank týkajících se platebního styku v rámci Spojených států.

Federální rezervní banky v Minneapolis

Co je to Federální rezervní banky v Minneapolis Federální rezervní banka Minneapolis je jedním z 12 rezervních bank ve Federálním rezervním systémem.

Federální rezervní systém Credit

Definice z Federálního rezervního systému kredity Federální rezervní systém Credit vztahuje k procesu úvěrových fondů Federálního rezervního systému na velmi krátkou dobu do členských bank za účelem splnění jejich likviditu a rezervní požadavky.

Federal Reserve Bank of Kansas City

Jaký je Federal Reserve Bank of Kansas City Federální rezervní banka v Kansas City (neformálně označován jako Kansas City Fed) je jedním ze 12 regionálních rezervních bank (regionální Federálové) ve Federálním rezervním systémem.

Zákon o měnové kontroly

Definice zákona měnové kontroly Zákon o Control měnový je dva-title akt, prošel v roce 1980, která změnila bankovní regulace významně.

Jak velký vliv má Fed Have?

Pod pojmem měnová politikaodkazuje na opatření přijatá na centrální bankaovlivnit cenu úvěru na podporu národních ekonomických cílů.

Jak Federální rezervní systém řídí peněžní zásoba

Skrz historii, volné tržní společnosti prošly boom-and-bust cyklů. Zatímco všichni se těší dobré ekonomické časy, jsou poklesy jsou často bolestivé.

EUR / USD se dostane do dosahu Před zasedání Fedu

EUR / USD konat v rozmezí pod psychologickou 1.1800 rukojeti v evropském obchodování v úterý, když investoři čekají na pokyny od Federálního rezervního systému, který je naplánován na sejít ve středu.

Federální rezervní systém

Jaký je System Federální rezervní systém Federální rezervní systém je ústřední bankou ve Spojených státech a pravděpodobně nejsilnější finanční institucí na světě.

Jak se měnová politika ovlivnit inflaci?

V čistě ekonomickém smyslu, inflace se vztahuje k celkovému zvýšení cenové hladiny v důsledku zvýšení množství peněz; Růst peněžní zásoby se zvyšuje rychleji, než je úroveň produktivity v ekonomice.