FA Relevant

Financial Industry Regulatory Authority (FINRA)

Jaká je finanční Industry Regulatory Authority (FINRA)? The Financial Industry Regulatory Authority (FINRA) je nezávislá, nevládní organizace, která píše a prosazuje pravidla registrovaných zprostředkovatelů a broker-dealerfirmy ve Spojených státech.

Nejlepší příspěvky


Úvod do Series 65 zkouška


Series 65, oficiálně známá jako Jednotná investiční poradce Právo zkouška, je určen pro testování znalostí jednotlivce a schopnost poradit klientům v oblasti investovánía diskutovat obecné finanční koncepty.

Co je Rainmaker?


Rainmakerje každá osoba, která přináší klientům, peníze, podnikání, nebo dokonce nehmotné prestiž organizace, založené výhradně na svých sdružení a kontakty.

Co je tax-free 1035 Exchange?


§ 1035 Exchangese týká náhrady za rentunebo životní pojištěnípolitiky pro novou, aniž by jí tím vznikl jakýkoliv daňové důsledky pro výměnu.

Další čtení


Top 5 Miliardáři Život v Singapuru

Singapur je známý pro své ruce pryč hospodářských politika prostředí příznivého pro podnikání, takže není divu, hrst světových miliardářů nazývají drobná asijské země domů.

Průměrnou cenu váženou objemem (VWAP) Definice

Jaký je průměrnou cenu váženou objemem (VWAP)? Objem vážená průměrná cena (VWAP) je obchodní měřítkopoužívané obchodníky, který dává průměrnou cenu bezpečnostní obchoduje na celý den, založený jak na objema cenu.

Vhodnost vs. svěřeneckými standardy: Jaký je rozdíl?

Vhodnost vs. svěřeneckými standardy: Přehled Investiční poradci a investiční zprostředkovatelé, kteří pracují pro makléřů-obchodníků, oba nabízejí investiční poradenství pro jednotlivce a institucionální klienty, jako jsou penzijní fondy, neziskové organizace a korporace.

Jaký je rozdíl mezi Caia a CFA?

CAIA vs. CFA: Přehled To může být obtížné pro finanční profesionály, aby udržel krok s abecedou polévka potenciálních profesních označení, zvláště když se zdá mnoho programů k pokrytí velké části stejné informace.

Personal Financial Specialist (PFS)

Co je osobní finanční specialista (PFS)? Osobní finanční specialista je specialita pověření pro CPAs, kteří jsou expert na pomoc jednotlivcům se všemi aspekty správy majetku.

Performance Fee

Co je Performance Fee? Výkonnostní poplatek je platba investičního manažera pro vytváření pozitivní výsledky.

základem Definition

Co je to základ? Základem má mnoho významů v oblasti financí, ale nejčastěji se vztahuje k rozdílu mezi cenou a náklady na transakce při výpočtu daně.

Definice Asset Management

Co je Asset Management? Asset management je směr celého nebo části portfolia klienta pomocí finančních služeb instituce, obvykle investiční banky, nebo jednotlivce.

Series 57

Co je to Series 57? Dříve známý jako Series 55, Series 57 je zkouška a licence spravuje Financial Industry Regulatory Authority (FINRA).

Series 66

Co je to Series 66? Řada 66 je zkouška a licence, která je určena pro kvalifikaci jednotlivce jsou zástupci investiční poradce nebo cenných papírů prostředky.

Certified manažerské účetnictví (CMA)

Co je Certified manažerské účetnictví (CMA)? Certified manažerské účetnictví (CMA) je účetní označení, které znamená odbornost v oblasti finančního účetnictvía strategické řízení.