Fúze a akvizice

Nejlepší příspěvky

Co byste měli vědět o protinabídku

Co je protinávrh? Protinávrh je odpovědí vzhledem k počáteční nabídky.

Jak Převzetí Práce

Co je to převzetí? Převzetí nastane, když jedna společnost dělá nabídku převzít kontrolu nebo získat jiný, často tím, že koupí majoritní podíl v cílovém podniku.

Proč přidružených společností Matter

Jaké jsou sesterskými společnostmi? Firmy jsou přidruženy, když jedna společnost je menšinovým akcionářem jiného.

Jak vládní-Wide Pořizovací smluv o dílo

Co je vláda-Wide Contract Acquisition? Smlouvu o akvizici Vláda-široký (GWAC) je smlouva, ve které několik vládních agentur sladit své potřeby a koupit smlouvu týkající se zboží nebo služeb.

Mezi pět největších fúze v historii

Vysoce hodnotné fúzemezi globálními nebo tuzemských obchodních společností vždy přitahoval pozornost a plodil případové studie, neboť mají zajímavé implikace pro rozvoj podnikání.

Pevné-dolar Hodnota Obojek Definice

Co je Fixed-Dollar Value obojek? Pevná dolarů hodnota límec odkazuje na strategie, které mohou požádat společnost získala v průběhu fúze.

Nejlépe důvodů, proč M & A poruše nabídky

Slučování a akvizice Zvažte scénář koupi ojetého vozu - můžete trvat několik zkušebních jízd, pečlivě zkoumat exteriéry a interiéry a přijmout pomoc od vyškolených mechaniků, aby posoudila auto.

Buy Side of M & A procesu

Obsah Spuštění potenciální Sloučení otevření dialogu Blížící se předmět Udržování komunikace Otevřít Dvě hlavy jsou lepší než jedna Sdílení finanční souhrny Zavazující dopisy Náležitou péči Utěsnění Deal Proces fúze a akvizice (M & A), může být zdlouhavý, nebo krátký.

Nejlépe 7 firem ve vlastnictví Amazonii

Obsah Amazon Revenue Growth Whole Foods Market Prsten Zappos PillPack, Inc.

Další čtení

Stoprocentní dceřinou společností

Co je stoprocentní dceřinou společností? Stoprocentní dceřinou společností je společnost, jejíž kmenové akcie je 100% vlastněna jinou společností, která je mateřskou společností.

Proč Public firem Go Private?

Veřejná obchodní společnostmůže rozhodnout, že jít v soukromí z řady důvodů.

Jak vertikální povahy práce

Co je vertikální spojování? Vertikální fúze je fúzedvou nebo více podniků působících v různých fázích procesu dodavatelského řetězce pro společné dobro nebo služby.

Top 8 společností vlastněných PayPal

Digitální platby prostorje ve středu FINTECH revoluce, která se inspiruje silné konkurenci mezi začínajících a technologických gigantů, jako jsou Apple Inc.

Jaký je rozdíl mezi fúzí a akvizic?

Fúze vs. akvizice: Přehled Fúze a akvizice jsou dva z nejvíce nepochopen slov v obchodním světě.

nepřátelské převzetí

Co je to nepřátelské převzetí Nepřátelské převzetí je získání jedné společnosti (nazývané cílová společnost) jiným (tzv nabyvatele), který je dosaženo tím, že jde přímo k akcionářům společnosti nebo boj vyměnit vedení, aby se akvizice schválen.

Naučte se, jak Fúze stalo a proč

Co je fúzí? Fúze je dohoda, která spojuje dvě stávající společnosti do jedné nové společnosti.

Jaká je přebalení Private Equity?

Jaká je přebalení Private Equity? Private equity firma koupí všechny akcie v neklidném veřejné obchodní společnosti, a tím přebírá soukromá společnost se záměrem vylepšení svých operací a re-prodávat se ziskem.

Virtuální data room (VDR)

Co je to Virtuální data room? Virtuální data room (VDR), také známý jako deal místnosti je bezpečné on-line úložiště pro ukládání a distribuci dokumentů.

Jaké jsou práva minoritního akcionáře v průběhu fúze

Jaké jsou Drag-Along práv? Táhni po pravé straně je ustanovení, které umožňuje majoritního akcionáře vynutit menšinový akcionář, aby se připojily k prodeji podniku.

Pochopení vynětí

Co je Carve-Out? Vyčlenění-out je částečný převodobchodního jednotky, v níž mateřská společnost prodává menšinový podíl dětského firmy pro vnější investory.

Berouce na vědomí, inovace-

Co je Novation? Novation je věc náhradou platnou stávající smlouvu s nahrazení smlouvy, kde se všechny zúčastněné strany dohodnou, aby přechod.

Proč by společnost dělat Management Odkup (MBO)

Co je řízení Odkup (MBO)? Výkup řízení (MBO) je transakce, kdy management společnosti informovat nakupuje aktiva a operace firmy, které spravují.

Jak Reverzní převzetí (RTO) Works

Co je reverzní převzetí (RTO)? Zpětné převzetí (RTO) je druh fúze, že soukromé firmy se zapojily do, aby se stal veřejně obchodovány, aniž by se uchylovat k primární emisi akcií(IPO).

Jak funguje nevyžádaných nabídek

Co je nevyžádanou nabídku? Nevyžádaná nabídka je předložena nabídka individuální investoři nebo firmy koupit společnost, která není aktivně hledá kupce.

Proč firmy sloučit nebo získat jiným společnostem?

Fúze a akvizice(M & A) jsou akty konsolidace společnosti nebo majetek, s okem k stimulaci růstu, získání konkurenční výhody, zvýšení podílu na trhu, nebo ovlivňování dodavatelské řetězce.

Pochopení proměnlivou účastí

Co je variabilní úrokovou Entity (VIE)? Variabilní úroková subjekt (VIE) odkazuje na právní podnikatelské struktury, ve které investor má kontrolní podíl přes ne mít většinu hlasovacích práv.

Co investoři mohou učit od M & Způsoby placení

Jak vedení vnímá svou firmu a synergie očekávané od M & A (fúze a akvizice) jsou často odhaleny v platební metody používané firmou.

Likvidace: Co byste měli vědět

Co je likvidace? Likvidace v oblasti financí a ekonomiky je proces přináší podnikání do konce a distribuci svých aktiv žadatelům.

Tyto vstupy a výstupy stabilizačních dohod

Co je Klidový dohoda? Mrtvém bodě smlouva je smlouva, která obsahuje ustanovení, která upravují, jak se uchazeč z firmy mohou koupit, zlikvidovat, nebo volit akcie cílové společnosti.

Pochopení horizontálních spojování

Jaký je horizontální fúzí? Horizontální fúze je fúze nebo obchodní konsolidace, ke kterému dochází mezi podniky, které působí ve stejném odvětví.

Jak se Privatizace ovlivnit akcionářům Společnosti?

Počáteční veřejná nabídka ( IPO) je běžným jevem. Soukromé společnosti držet IPO, nebo jít na veřejnost převedením části svého vlastnictví nákupem strany vydáváním vlastního kapitálu nebo dluhu podíly investorům.

Top 6 firem ve vlastnictví Nestlé

Nestlé (OTC: NSRGY) začínal jako kondenzované mléko společnosti v Cham, Švýcarsko v roce 1866.

Rozdíl mezi prohlášení o záměru a memorandum o porozumění

Letter of Intent vs. memoranda o porozumění: Přehled O záměru je pravděpodobné, že zahrnuje celou řadu různých aspektů a mění se v délce v závislosti na úrovni specifičnosti a typ transakce.

Horizontální vs. vertikální integrace: Jaký je rozdíl?

Horizontální vs. vertikální integrace: Přehled Horizontální a vertikální integrace jsou strategie, které podniky používají ve stejném odvětví nebo výrobního procesu.

Co je Bear Hug v podnikání?

Co je Bear Hug? V podnikání, objetí je učinil nabídku jedné společnosti na nákup akcií jiného na mnohem vyšší na akcii cenu, než to, co tato společnost stojí na trhu.

Dozvědět se o tom, co je Výkup

Co je Výkup? Výkupné je nabytí kontrolního podíluve společnosti, a je používán jako synonymum s termínem akvizice.

Pochopení Flotation Cost

Co je Flotation náklady? Náklady na flotační jsou vynaloženy veřejně obchodované společnosti, když vydává nové cenné papíry, a zahrnuje výdaje, jako jsou upisování poplatků, poplatků za právní zastoupení a registračních poplatků.

IntraLinks Deal Flow Predictor (DFP)

Jaký je IntraLinks Deal Flow Predictor (DFP)? IntraLinks Deal Flow Predictor (DFP) je přední indikátorem fúzí a akvizic(M & A) oznámení.

Institucionální Výkup (IBO)

Jaký je institucionální Výkup (IBO)? Institucionální buyout (IBO) se vztahuje na nabytí kontrolního podíluve společnosti ze strany institucionálních investorů, jako je například private equity, rizikový kapitálpodniku nebo finanční instituci, jako je například komerční banky.