ETFs

Nejlepší příspěvky

Lepší pro mladé investory: ETF nebo vzájemné fondy?

ETFs vs. podílových fondů Přehled pro mladé investory To může být obtížné pro mladé investory začít investovat.

Day Trading se zadlužuje ETF

Obsah Pákové ETF: Není pro většinu Know Your součásti Den Obchodníci potřebují Základy Zadlužené Gold Miners 3x Dlouhé a krátké Crude Oil 3x Velké a Malé Caps 3x S & P Biotech 3x Emerging Markets 3x Což zadlužuje ETF obchody Sečteno a podtrženo Pákové ETF: není pro slabé srdce Pákové ETFjsou obchodovány na burze finanční prostředky, které využívají kombinace derivátů a dluhových nástrojůzdvojnásobit nebo ztrojnásobit pohyb jako podkladového aktivanebo indexu, který sleduje.

Jak Exchange Traded Notes - ETNS práce a rizika pro investory

Obsah Jaké jsou obchodované na burze Notes?

Daň Účinnost rozdíly: ETFs vs. podílových fondů

ETF vs. podílový fond dani Účinnost: Přehled Daňové úvahy o podílových fondů a fondů obchodovaných na burze ( ETF), se může zdát ohromující, ale obecně, počínaje základy pro zdanitelných investice může pomoci prolomit věci dolů.

10 Nejlevnější Vanguard ETFs

Obsah Low-cost Investiční Solutions Vanguard S & P 500 ETF ETF Vanguard Total Stock Market ETF Vanguard Total Bond Market Vanguard Growth ETF Vanguard Large Cap-ETF Vanguard Hodnota ETF Vanguard Mid-Cap ETF Vanguard Small Cap-ETF ETF inflaci Protected Securities Vanguard FTSE vyspělých trzích Vanguard nízkonákladová Investiční Solutions Za čtyři desetiletí od svého založení, VanguardGroup rozrostla na jednu z největších investičních společností na světě.

Jaký je pravý Benchmark pro vaše ETF investice?

Klíčovým aspektem investování je měření výsledky: Kolik má vaše portfolio získala nebo ztracené během daného období?

Základy investování do ETF

Obsah Co je to ETF? Různé typy ETF Nasdaq-100 Index (QQQ) SPDRs iShares United States Natural Gas (UNG) MSCI Emerging Market (NYSE: EEM) Vanguard ETFs Finanční Bear 3X Akcie (FAZ) kule Sečteno a podtrženo ETF (ETF) jsou typem finančního nástroje, jejichž jedinečné výhody přes podílové fondymají upoutal pozornost mnoha investora.

Chystáte Zelená s ETF

Obsah Co je to Zelená úsporám?

Další čtení

$ 4 biliony Sklad Rebound Spurs hotovosti Surge do druhé světové největší ETF

Na trhu je rychlý obrat v tomto roce, který byl přidán 4 biliony $ v hodnotě do indexu S & P 500 se začíná rozpoutat vlnu peněz do fondů obchodovaných na burze ( ETF), a také do fondů zaměřených na růstových akcií.

Proč SEC se obává ETF Triopoly

ETF triopoly nadvláda správcovské prostoru, ve kterém Blackrock Inc. ‘( BLK) iShares, Vanguard Group, a State Street Corp.

Exchange Traded Fund Managed (ETMF)

Co jsou Exchange Traded řízených fondů? Spravované fondy obchodované na burze (ETMFs) jsou typem fondu schválila Komise pro cenné papíry burzy (SEC)v roce 2014.

Nejhůře postiženou ETFs z roku 2018

Přestože trhy byli silní po většinu roku 2018, strašný výkonv prosinci skončil tažení amerických akcií do červeného celkově za rok.

Top Provedení Financials ETF na rok 2018

Na začátku roku 2018, optimismus v sektoru oblast financí byla přiměřeně vysoká.

Klady a zápory amerického Exchange Traded Funds

Fondů obchodovaných na burze(ETF) kombinují vlastnosti jako index fondua sklademobchodovaného na hlavní burze.

Jak je ETC odlišné od ETF? (IAU)

V běžné konverzaci, An komodity obchodované na burze(ETC) může odkazovat na komoditních fondů obchodovaných na burze(ETF), ale ETC je vlastně název produktu pro určitý druh cenného papíru.

ETFs může být bezpečné investice, pokud jsou použity správně

Pro ty nové investující hře, tam inklinuje být hodně tajemství obklopující ETF(ETF).

Sector ETF

Co je Sector ETF V rámci výměnného pobytu sektor obchoduje fondů ( ETF) investuje do akcií a cenných papírů určitého sektoru, zpravidla označené v názvu fondu.

Co je to pavouk a proč bych měl koupit?

Termín pavoukje běžně používaný výraz pro popis tohoto Standard & Poordepozitních (SPDR).

Top 3 ETF sledovat Nikkei 400 v roce 2018

Vyspělé tržní zemí z celého světa, které byly celkově získává se zlepšením ekonomických podmínek.

ETF likvidity: Proč je to důležité

Od doby, kdy ETF(ETF) vznikal, že jsem byl široce vnímán jako další alternativu k tekuté podílových fondů.

Čína ETF

Co je to Čína ETF Čína ETF je fondů obchodovaných na burze, která se zabývá investicemi do společností se sídlem v Číně.

Jaký je rozdíl mezi fondů obchodovaných na burze (ETF) a uzavřené fondy?

Investoři mají řadu možností, které mají k dispozici, pokud jde o investice do vyčleněné finanční prostředky.

Aktivní vs. pasivní ETF Investování

Tradiční ETF(ETF) jsou k dispozici ve stovkách odrůd, sledování téměř každý index můžete představit.

syntetické ETF

Definice syntetické ETF Syntetická ETF je přínosem navržen tak, aby replikovat výkonnost podkladového indexu za použití derivátůa swapů spíše než listinných cenných papírů.

ERX: Direxion Daily Energy Bull 3x ETF

Direxion zahájila býka a nesou linie Daily Energy Akcie 3X ETF v listopadu 2008.

SQQQ: ProShares Ultrapro Short QQQ ETF

Založena v únoru 2010 ProShares se Ultrapro Short QQQ (Nasdaq: SQQQ) je inverzní zadlužuje fondů obchodovaných na burze, nebo ETF, který sleduje Nasdaq-100 Index.

5 Největší MLP ETF a ETNS (AMLP, AMJ)

Pro investory, kteří se daňové výhodypartnerského struktury a likvidityveřejně obchodovaných společností, mistr komanditní společnosti(MLPs) jsou atraktivní možnosti.

Bude Stock Market VOOdo pokračovat?

Pokud hledáte pro bezpečný způsob, jak vsadit na pokračující akciový trhrally a zároveň omezit riziko negativního vývoje, pak budete chtít, aby se podívat na Vanguard S & P 500 ETF ( VOO).

Inverzní Volatilita ETF

Definice inverzních volatilita ETF Inverzní volatility ETF je finanční produkt, který umožňuje investorům získat expozici vůči kolísání, a tedy zajištění proti riziku portfolia, aniž byste museli kupovat možnosti.

Února Stock Market Volatility nebolelo ETF

Února 2018 byl skalní měsíc akciového trhu. Podle návrhu, řada krátkých volatility produktů se zhroutil během tohoto období.

Na 4 nejslibnějším odvětvím ETF za rok 2018

Investoři si užili výnosy býčí trh v roce 2017 se index S & P 500 získal 19,75% a Dow Jones Industrial Average získal 25,33% ročně-to-data (od začátku roku) až 21.

Komoditní ETF: směska

Ačkoli komodity by mohly chybí lesk a humbuk z akciových a dluhopisových trhů, ale přesto předvedl působivě po většinu roku 2018.

Brazílie ETF

Co je Brazílie ETF Pro Brazílii ETF je fondů obchodovaných na burze, který investuje do brazilských akcií, a to buď prostřednictvím místních burzách nebo s americkými a globálních depozitních certifikátů na evropských a amerických burzách.

Top 3 Mortgage Backed Securities (MBS) ETF (MBB, MBG)

Investoři se stále více zajímají o cenných papírů krytých hypotékou (MBS)od přelomu století, a ETF (ETF)jsou výhodným prostředkem k přístupu na trh MBS.

voda ETF

Co je to vodní ETF ETF voda je fondů obchodovaných na burze, které investuje především do společností, které působí v kompetenci čištění odpadních vod, distribuci a prodej.

Vanguard Utilities ETF zapnutí as sazby vzrostou

Hlavní akciové indexytrvalo bušil minulý týden přes obavy, že úrokové sazbyrostou příliš rychle.

5 ETF s Amazon expozice (AMZN, XLY, FDN, RTH)

Amazon.com, Inc. ( AMZN) dominuje maloobchodní, diverzifikovala podniky, neúnavná inovace, v souladu horní linierůstu, nově nalezená ziskovosti, silné cash flow, zdravé rozvahya působivé stock zhodnocování.

Potravinářský průmysl ETF

Co je potravinářský průmysl ETF Potravinářský průmysl ETFje fondů obchodovaných na burze investuje do potravin a nápojů společnosti.